نمایشگاه عرضه مستقیم کالا 6 تا 12 اسفند در بافق

دسته: اقتصادی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۶ بهمن ۱۳۹۲

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق خبرداد:

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا 6 تا 12 اسفند در بافق

IMG_2603-300x199

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق: نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره با مشارکت اتاق اصناف شهرستان از 6 تا 12 اسفند ماه دایر می شود.

کاظم صادقیان، در گفت و گو با خبرنگار بافق فردا، درباره برپایی نمایشگاه بهاره در بافق، اظهارکرد: برپایی نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا با مشارکت اتاق اصناف شهرستان بافق انجام می شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق، ادامه داد: نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره بافق با مشارکت اتاق اصناف شهرستان از 6 تا 12 اسفند ماه در سالن جهاد کشاورزی بافق دایر می گردد.

وی با اشاره به ایجاد 80 غرفه توزیع کالا در این نمایشگاه، افزود: پوشاک، مواد غذایی و پروتئینی، کیف و کفش، از برخی اولویت های کالایی این نمایشگاه است.

صادقیان، با بیان این مطلب که بازدید از این نمایشگاه توسط بازرسین این اداره انجام می شود، خاطرنشان کرد: 4 غرفه در این نمایشگاه نسبت به توزیع کالاهای طرح تنظیم بازار اقدام می نمایند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بافق، با اشاره به طرح های نظارتی کالا در ماه های پایانی سال، بیان کرد: شهروندان برای گزارش هرگونه تخلف مرتبط با اصناف و واحدهای تجاری با شماره 124 تماس خاصل فرمایند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۵
برچسب ها: