بافق فردا، افشا خواهد نمود

دسته: عمومی
۳۰ دیدگاه
یکشنبه - ۲۷ بهمن ۱۳۹۲

 

 

خبرهای محرمانه رسیده به« بافق فردا» حاکی کوتاهی بعضی از مسئولین نسبت به مسائل مهم  شهرستان است  و این پایگاه خبری – تحلیلی قصد دارد جهت آگاهی افکار عمومی اسامی آنها و موضوعات کم کاری شده را منتشر نماید مگر اینکه این دسته از مسؤلین به خود آمده و تا دیر نشده چاره اندیشی کنند برای مثال بد نیست بدانید:
۱-خبرهای رسیده حاکی از آن است که یکی از مسئولین طومار و نامه های نوشته شده درباره آنومالی های بلوک آهن بافق از قبیل d19  به وزارت کشور را در زمینه مالکیت این معادن به بافق تا کنون به بهانه های واهی امضا نکرده است و موجب شده پی گیری این موضوع راکد شود ولی طرف اردکانی در حال پیگیری موضوع است.
۲- از دیگرخبرهای بسیار ناراحت کننده  رسیده به بافق فردا اینکه  ۲ درصد از فروش سنگ معادن بافق با تنفیذ حضرت امام و عنایت مقام معظم رهبری به بافق در حال حذف شدن است و متاسفانه سکوت و شاید هم خدائی نکرده سیگنهاهای ارسال شده از طرف یکی دیگر از مسئولین بافق نسبت به حذف این عوارض بی تاثیر نبوده است.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۶:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم بافق آگاه باشید ،خواهش می کنم اسامی آنها رابه مردم بگویید مردم خودشان مسئله راحل می کنند مردم بافق همان مردم اردیبهشت 90 می باشندمسئولین مواظب باشید

admin این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۷:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق ویکیلیکس

بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۷:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همه سایت شما را به بهای ناچیزی خریدند افشا کنید مگه قرار چه اتفاقی بیافتد؟اطلاعات شما سوخته است و …

همشهری 2 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۷:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق فردای خط امام افشا کن افشا کن

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۸:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم مجدانه خواستار پیگیری حقوق خود از سوی مسئولین هستندو کوتاهی آنها قابل قبول نیست رسانه های شهرمون هم نباید کوتاهی کنندو بخاطر منافع و یا ترس سکوت نمایند.باید از همه ظرفیت های قانونی برای احقاق حق مردم استفاده نمایند.رسانه ها چه روزنامه چه سایت وظیفه اش فقط بیان گزارش فعالیت های مسئولین نیست باید در کنار آن به نقد بپردازند تا مطالبات مردم انباشته نشود

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۸:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا اسم خودشون را گذاشتند مسئول اصلا کی اینها را مسئول میکنه …ی

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا افشا میکنید

رضایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون از اطلاع رسانیتون.اما یادتون باشه وظیفه رسانه ها رو کردن دست خائنین هست.اگر شکی وجود ندارد به جهت آبروی مردم باید مردم بدانند.پس بگوئیدوافشاکنید

مبارز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق فردا. آفرین به این شهامتت
تا اخر باهاتیم
منتظریم………

ساسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون

رضادهقانزاده بافقی(رخصت) این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سخنی با مسئولین محترم شهرستان بافق
ابتداعا خبر ذیل را بخوانید:
چین 8/ 1 میلیارد یورو برای طرح های فولاد استانی اعتبار تامین می كند
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مهدی كرباسیان با بیان این مطلب گفت: تاكنون، طرح های فولادی سپیددشت (چهارمحال و بختیاری) و قائنات (خراسان جنوبی) هر یک به ظرفیت 800 هزار تن (با قابلیت افزایش ظرفیت به یک میلیون تن)، گشایش اعتبار شده و به زودی 2 طرح دیگر فولادی وارد مرحله گشایش اعتبار خواهد شد. همچنین، در مورد طرح فولاد «نی‌ریز» اخیرا با شرکت سرمایه‌گذاری غدیر برای مشارکت به نسبت 65 و 35 درصد توافق نامه امضا كرده ایم.

وی افزود: طبق توافقات صورت گرفته با طرف چینی و بانك عامل، پیش بینی می كنیم حداكثر تا پایان اسفند ماه جاری، ال‌سی همه طرح‌های فولادی استانی گشایش شود و از این رو، در چارچوب تحقق سند چشم انداز 1404 و ظرفیت سازی 55 میلیون تن فولاد حرکت خواهیم کرد.
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام كرد: گشایش ال سی طرح ها قرار بود زودتر از این انجام شود اما تغییر بانک عامل طرح‌های فولادی باعث شد تا گشایش ال‌سی طرح‌ها سه ماه با تاخیر مواجه شود، در حالی كه مشكلی از جانب ما و سرمایه گذار چینی وجود نداشت‌.
وی ادامه داد: پس از پیگیری های سه ماهه، بانك عامل را تغییر دادیم و بانک صنعت و معدن به عنوان عامل اجرایی طرح های یاد شده در شانزدهم بهمن تعیین شد.
ارزش ذخایر معدنی كشور
رئیس هیات عامل ایمیدرو در ادامه با بیان اینکه اخیرا در این سازمان 200 هزار کیلومتر مربع کار اکتشافی (2 برابر كل اكتشافات صورت گرفته در 100 سال گذشته كشور) تعریف کرده‌ایم، اظهار کرد:‌ اخیرا برای اكتشاف 12 هزار کیلومتر مربع از اراضی سنگان با سازمان زمین شناسی و اكتشافات معدنی قرارداد امضا کرده‌ایم و قرار است تا دو هفته آینده، قرارداد اكتشاف در 30 هزار کیلومتر مربع از اراضی منطقه بلوچستان نهایی شود.
كرباسیان با اشاره به اینكه ارزش فعلی ذخایر معدنی ایران حدود 700 میلیارد دلار است، خاطرنشان كرد: با اجرای عملیات اکتشافی، پیش بینی می شود این رقم قابل افزایش به 2 برابر یعنی حدود 1400 میلیارد دلار خواهد رسید. ضمن اینکه تنوع مواد معدنی موجود در کشور نیز قابل افزایش به بیش از 70 نوع ماده خواهد بود.

حال سوالی اساسی از مسئولین شهر دارم: اساسا طرح فولاد بافق به چه دلیل به بخش خصوص واگذارشده است؟ اگر جواب این باشدکه بخش دولتی توان و بودجه ایی برای اتمام طرح ندارد خبر فوق ناقص ادعای شماست واگر دلیل دیگردارد خواهشمنداست دراسرع وقت توانایی بخش خصوصی که باعث رکود در اتمام طرح شده مورد بررسی قرارگیرد وضرب الاجلی برای اتمام طرح به خریدار فولاد بافق داده شود تا بیش از این در اجرای طرح تعلل بوجود نیاید. تا چه زمانی مردم باید منتظرباشند تا موانع ایجاد شده برای اجرای طرح بهانه ایی باشد تا بخش خصوصی ازاجرای به موقع تعهدات خود برای تکمیل این طرح سرباز بزند. امیدوارم خریدار فولاد خود رادرقبال انجام تعهد برعهده گرفته مسئول بداند ومطمئن باشد که مردم بادقت کافی مسائل را رصد مینمایند و چنانچه احساس کنند با سرنوشت آیندگانشان بازی میشود بی تفاوت نخواهند ماند.منتظر پاسخگویی مسئولین محترم و مجری طرح فولاد میمانیم
تا بعد…رخصت

دلداده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام کار پسندیده ای است که بدونیم مسئول ما کی کار می کنه و کی کار نمیکنه برا مثال منم یکی رو بگم یکی قبل اینکه کاره بشه قول مساعدت در تاسیس یه مکان را داد وقتی پست گرفت همین دیروز به من گفت اگه بخوای تنها نونشو بخوری نمیشه

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگر سایت بافق فردا کاری کنه تا این مسولین قدمی برای بافق بردارند

مردی از مریخ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حالا اومدیم افشا کردید اون موقع چه اتفاق خاصی میافته.حوادث 90 بافق مردم بیچاره بافق وارد میدون شدند هیچ مسئولین از اون پست لامسب استعفا نداد قسم میخورم اگه چند نفر بافقی می مردند هیچ کس ککش نمی گزید فقط ننویسید پاشنه کفش بی صاحب را بکشید و دنبال حقتان باشید همه مسئولیم نگو من فقط کارمندم یکی سنگ آهن یکی فرمانداری یکی یه اداره دیگه فقط بافق فردا را بخوانید و حسرت بخورید بابا برخیزید آیندگان ما بافقی را به خاطر عملکرد الان سرزنش خواهند کرد آبروی و نیک نامی بزرگان قدیم بافق را حفظ کنید اگه مسئولید

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بروباباکله ات داغ شده وقتی هم که افشا کنید چه فرقی می کنه

خوش غیرت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۷:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این فرد را که اسمش را نمی گویید که مسئول نیست …..خائن است
و همه می دانند سزای خیانتکار چیست!
شما هم (بافق فردا)اگه بعد این تذکراون شخص تو راه نیومد و اصلاح نشد،اگه اطلاع رسانی نکنی و اسمش را به مردم نگی هم خائن به بافق و فرزندان آن هستی.
این رسالت بزرگ گردن شماست………

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۷:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر بافق فردا دروغ بنویسد شما چه کار می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چغندر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۷:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احمدی نژاد هم 8 سال می گفت افشا می کنم آخرش نکرد

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۸:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما برای زیر سنگ کردن سر این مسئولین خائن آماده ایم … لطفا افشا کنید …. اجرکم عندالله تعالی

بابا پنجعلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

الکی میگه!

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در سالگرد اردیبهشت 1390 آماده ایم آماده آمادهتر از هر روز.

خوش غیرت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای رخصت دستت درد نکنه از این اطلاعاتت.
آقایونی که نظر دادین خواهشا نظر آقای دهقانزاده را با دقت بخوانید………..اونوقت می فهمید که ما بافقیها چقدر بدبختیم که همیشه باید چوب یه عده خاص را بخوریم.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق فردا دستتان درد نکنداجرتان با خدا اسامی اعلام کنید تا مردم بافق خائنین رابشناسن اگر اعلام نکنید آن دنیا باید جواب بدهید چونکه برخی ازمسئولین شهربافق خیلی حق مردم بافق را پایمال کردن که این شهرستان پیش شهرهای دیگر دستش عقب است نه گاز داریم نه جاده داریم نه امکانات رفاهی برای جوانان در این شهر هست خدا لعنت کند کسی که زیر آب بافق را میزند تا این شهر آباد نشود ما چوب این را میخوریم که همه به فکر جیب خود ومقام خود هستن ( یک بافقی دلسوخته )

افشاگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر دوستان بافقي افشاگر.
اگر به هرمسئولي به ديد يك خائن نگاه كنيد پس چرا انتخاب كرديد اينها را تا براي شهرشما كار كنند ضمنا آيا تاكنون كسي سوال كردكه اين شورا و مسئولين بودند كهD19رازنده كردند و در برابر ناحق ايستادند البته شايد بعضي چيزها به دليل تاكيتك و هنر اينكه تا الان چه كرده ايم نبايد گفته شود ولي اين حرفها به حق نيست چون هنوز 6 ماه از عمر شورا گذشته است پس همه چيز را از بين نبريم و روحيه شوراي بافقيمان را خراب نكنيم .ضمنا در امين خواندم هنوز سنگ آهن 2 درصد را پرداخت نكرده عليرغم پيگيري ها پس چرا براي مدير نميينوسيد و نميگوئيد . رسانه اي عزيز يك طرفه قضاوت نكن چون هن.ز زمان زيادي مانده است براي حرف زدن ولي بايد با عمل ثابت كرد.

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فكر كنم آخرين روزهاي اين سايت باشه اگر اسامي را اعلام كنيد اگر هم اعلام نكنيد پس شما هم با آن ….. هستيد؟؟؟؟؟/

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق فردای عزیز برید از آقای عسکری بپرسید چرا 10 میلیارد طلب شهرداری را پرداخت نمی کنند؟آیا شما واقعا بی طرفید؟

امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به جای افشاگری بیائید صدای مردم را به گوش همه برسانید که دارن با انتصابهای غیر مدبرانه شهر را به نابودی میکشن مگه خبر ندادید که آقای عسکری کت وشلوار فروش شده رئیس اداره میراث؟؟؟!!!!!!!!!!! پس چرا همه به جای روشن کردن افکار عمومی که این فرد تنها یک فروشنده هستش !!!!!!!!! میان داخل سایت بهش تبریک میگن واقعاً بافقی جماعت همه خوابیم برای خودمون متاسفیم>>>>>>>>>>

ساسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه امید
اقای عسکری مدیر قوی هست
با سواد هم هست
از غریبه ها بهتر هست

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۳:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بخدا اگه جرات بکنند که بگن

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا اقای عسکری رشته تخصصیش لیسانس ریاضی هسته چه ربطی داره به میراث فرهنگی