شورای شهری پرکار و بافقی آباد

دسته: عمومی
۱۰ دیدگاه
دوشنبه - ۵ اسفند ۱۳۹۲

همانطور که همه میدانند اعضای شورای اسلامی شهر نخبگانی هستند که توانسته اند دلسوزی خود را نسبت به آبادانی و پیشرفت شهر خود اثبات کنند و از منتخبین شهر باشند.
برخی مهمترین هدف این اعضاء را ایجاد امید و حس اعتماد در دل شهروندان میدانند که این امر تنها با فعالیت های پرشور و خستگی ناپذیر امکان پذیر می شود.
چندی بیش نیست که از عمر شورای اسلامی شهر جدید بافق میگذرد و ما شاهدیدم از اولین روز کاری اعضای این شورا در راستای دغدغه های شهر تمام توان خود را بکار گرفته و سعی کرده اند با خبر رسانی شایسته وبعد از آن با ایجاد سایتی خبری همشریان را با فعالیت های انجام شده خود مطلع کنند تا باعث افزایش امید ، اعتماد و پشتبانی مردم شوند.
فعالیت ها و اطلاع رسانی های شبانه روزی شورای شهر بافق بسیار تحسین برانگیز است ولی باید توجه شود مهمترین بخش نشست ها و فعالیتها ، کسب نتیجه آن است که کمتر در خبرها عنوان شده است.
شهروندان بافقی دوست دارند بدانند در یک نشست چه موضوعاتی عنوان و چه نتیجه ای حاصل شده است و چگونه میتوانند برای اثر بخشی وتسریع در کسب نتیجه مثمر ثمر باشند.
امیدوارم پشتیبانی خدا و مردم ولایت مدار بافق روز به روز بیشتر شاملتان گردد و دلتان سرشار از امید به آینده باشد
سیدمنصور میرهدایی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام افرین به این مردان زحمت کش ودلسوزاین عزیزان بافقی بودن خودرانشان دادند.خدا فوت .خسته نباشید وافای اخیگان شما هم خسته نباشید برادر عزیز ودوست داشتنی.

ایثار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر زحمات خادمین ملت با کارشناسی و جلوگیری از تضییع حقوق ملت و بیت المال انجام و نتیجه عملکرد ، به مردم برسد و توسط مردم درک و استفاده شود بسیار نیک و پسندیده است و این یعنی اخلاص در عمل و عمل برای رضای خدا و خلق خدا…. و اگر بجز موارد فوق باشد یعنی برای خشنودی خود در هر زمینه ای و این یعنی انجام امور برای رضای شیطان

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مي بخشيدميشه يك نمونه فعاليت شورارادراين مدت نام ببريد

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی از فعابتهای مثبت آنان آوردن شهردار شهر دیده با مدرک لیسانس عکاسی است …..

ساکت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه شورا کاری کرده خوب به وظیفه اش عمل کرده . شاخ غول نشکسته که ازشون تقدیر بشه . وظیفشون بوده . اگر هم کاری نکرده که خوب باید در این دنیا و آن دنیا جواب اعتماد مردم رنج کشیده این شهر مظلوم را بدهند .

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یک نمونه ذکر فرماید تا مردم در جریان باشند

مسخره این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۷:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

يه جوري گفتي نخبه ما فک کرديم از دانشگاه انگليس ليسانس گرفتن.ديگه دانشگاه آزاد که اين حرفا نداره،در ضمن مردم بافق هرگر بر اساس صلاحيت راي نميدن هميشه محله و… مد نظرشونه

1403 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام وخسته نباشید.از اعضای شورای شهر خواستاریم تا2درصد عوارض سنگ آهن که دیگر به شهر داده نمیشود را پیگیری کنند…..

محمد نبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شورای شهر اصلاً سلیقه ندارند وبرخی از آنها باید بروند سر کلاس درس بدهند ،هیچکدام مهندس عمران نیستند وحاضر نیستند به حرف کسی هم گوش بدهند .مثلاًخیابان مسجد جامع را مانند کمانی در آورده اند که اصلاًاستاندارد نیست .شهردار هم رشته عکاسی است ،او را آورده اند که برروی دیوارهای شهر نقاشی بکشد وپوستر نصب کند .

ییب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اولا آقای سید منصور میرهدایی بهتره بیشتر درس بخونه و توی نوشتن دقت داشته باشه. کلمات خیلی مهمن. نخبگان!!!! دلسوزی اثبات کردن و رای آوردن!!!!!! به خوانندگان پیشنهاد می کنم مقاله سید رضوی رو درباره شورای شهر و تسلط بر اون (البته ترسید بگه تسلط مدیر عامل شرگت) رو بخونین اونوقت می فهمید یعنی چه. چهار نفر از اعضای شورا توی شرکت سنگ آهن کار می کنند اگر به نظر مدیرشون عمل کنن (که از ترس حقوق و پست) میکنن، رای سه نفر بقیه هیچیه/ واحد اخیگان که اینهمه تعریف از مدیر میکنه برای پست روابط عمومی جای حسن زاده داره معرفی می شه… طالعی مدیر امور پیمانکارانه و حسن تشکری هم مدیر سه چاهون.. می مونه حقوقدان مهدی رنجبر که اونم دارن براش یه پستی دست و پا می کنن. به نظر من باید این شورای شهر منحل بشه.در هیچ شهری امکان نداریه اینجوری باشه. رفته بودم قشم شورای شهرش به دلیل تسلط مدیر منطقه آزاد تجاری روش کارکرده و یکی از اعضاش رو عوض کردند.اصلا رای گیری و رفتن دکتر حیدری و اومدن حقوقدان مشهور به اعضای شهر بودار نیس.