باحضوراستاندار:برگزیدگان جشنواره مطبوعات منطقه ای یزد معرفی شدند

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۴ اسفند ۱۳۹۲

در این مراسم ابتدا،محمدرضا دهبیدی پورسرپرست اداره فرهنگ و ارشاداسلامی استان یزد آمار نشریات استان یزد را 106، استان کرمان را 174و هرمزگان را 37نشریه عنوان کرد واظهار داشت: کل آثار رسیده 837 اثر می باشدکه 799اثر به بخش مسابقه راه یافته است.
وی گفت: این آثار از سوی 396نفر شامل 134زن و 262مرد ارسال شده که از این تعداد 369نفر از یزد و 27 نفر از استان های کرمان وهرمزگان هستند.
این مقام مسئول تعداد آثار رسیده از نشریات محلی استان یزد را  518 اثر، سرپرستی های روزنامه های کثیرالنتشار  82 اثر و خبرگزاری ها را  125  اثردانست و افزود: که یک اثر از خبرگزاری مهر هرمزگان و  74 اثر از استا ن های کرمان وهرمزگان می باشند.
دهبیدی پوراظهارداشت: تعداد برگزیدگان را در مجموع 68نفر شامل 29 زن 39 مرد شامل می شود که 12نفر رتبه اول ،17نفر رتبه دوم و17نفر رتبه سوم انتخاب واز 22نفر تقدیر می شود.
استاندار یزدهم با اشاره به اینکه دولت خواهان تنوع وارتقا کیفیت مطبوعات است ،اظهارداشت: اگر در حوزه مطبوعات خطایی رخ دهد،نباید همه مجموعه تعطیل شود،بلکه باید فرد خطاکارتنبیه شود.
سید محمد میرمحمدی افزود: مطبوعات باید متنوع باشند تا حقوق تمام اندیشه‌ها در جامعه رعایت شود.
وی با اشاره به اینکه تنوع سلیقه ها و دیدگاهها در مطبوعات استان باید بیش از این شکل بگیرد،گفت: در حال حاضر حيات اجتماعي، اقتصادي، سياسي و فرهنگي جوامع تحت تاثير رسانه ها به ويژه مطبوعات قرار دارد.

به گفته استاندار یزد،مطبوعات باید مشکلات را به دولت مردان منعکس و خدمات را نیز به مردم منعکس کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
نقاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۲:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به امید روزی که نشریه وزین افق کویر انتخاب گردد …