نشست حزب اعتدال و توسعه شهرستان بافق، با حضور معاون کل نهاد ریاست جمهوری

دسته: عمومی
۱۱ دیدگاه
یکشنبه - ۴ اسفند ۱۳۹۲

نشست حزب اعتدال و توسعه شهرستان بافق، با حضور دکتر مرتضی بانک، معاون کل نهاد ریاست جمهوری و عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه، دکتر محمد دهستانی رئیس و مهندس علمدار قائم مقام حزب اعتدال و توسعه در یزد، با حضور اعضای ستاد دکتر روحانی در یزد و بافق و جمعی از حامیان مردمی این ستاد ، به میزبانی حزب اعتدال و توسعه بافق در هتل علمدار بافق برگزار شد.

Picture 271

در ابتدای مراسم، حسن محمدی مسئول حزب اعتدال و توسعه بافق، ضمن خوش آمدگویی به میهمانان به بیان برخی از مشکلات شهرستان بافق، در زمینه های مختلف عمرانی، اقتصادی و فرهنگی پرداخته و خاطر نشان ساخت: امروز یکی از بزرگترین شهرهای صنعتی ـ معدنی کشور، از نعمت گاز بی بهره است.

وی گفت: عدم تجهیزات کافی در بیمارستان بافق، یکی از بزرگترین معضلات درمانی و بهداشتی مردم منطقه است که باید برای درمان برخی از بیماری های خود، به دلیل نبود متخصص و امکانات، مردم مسافت 120 کیلومتری را تا مرکز استان طی کنند.

Picture 196

مسئول حزب اعتدال و توسعه بافق، همچنین اظهار داشت: با توجه به پرداخت بالای حق بیمه توسط کارگران به تامین اجتماعی، لازم است نسبت به احداث یک کلینیک تامین اجتماعی که کلنگ آن نیز سالها قبل به زمین خورده اقدام لازم صورت گیرد.

وی همچنین پیشنهاد ساخت یک بیمارستان، مختص کارکنان شرکت سنگ آهن را ارائه داد و  گفت: با توجه به اینکه بیش از 5000 نفر به صورت مستقیم و نیمی از شهر به صورت غیر مستقیم به شرکت سنگ آهن وابسته اند، پیشنهاد می گردد توسط این شرکت، بیمارستان مجهزی مخصوص کارکنان و خانواده های آنها ساخته شود.

Picture 187

حسن محمدی در ادامه با اشاره به وضعیت بد آب شرب مردم بافق اظهار داشت: به شهادت دندانپزشکان و پزشکان درباره سلامت دندانها و سنگ کلیه مردم منطقه، آب شرب این مردم محروم، دارای املاح مضری است که متاسفانه در این زمینه باید اقدامات عاجل صورت گیرد. می توان با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در صنعت و معدن و صنایع جوار معدنی منطقه، میزان آب مصرفی در بخش معدن را تا 80 درصد کاهش داد تا اولویت تخصیص آب را در آب شرب و بهداشتی مردم قرار گیرد.

مسئول حزب اعتدال و توسعه در بافق در ادامه به بلاتکلیفی در دوبانده کردن جاده بافق ـ یزد اشاره کرد و افزود: با توجه به میزان بالای تردد دویست کامیون در روز در این جاده به منظور حمل سنگ های معدنی منطقه، و کاستن از حوادث جاده ای، اعتبارات لازم برای اینکار تخصیص یابد تا 50 درصد باقیمانده این طرح که به حالت رکود درآمده، آغاز و به بهره برداری کامل برسد.

Picture 201

وی همچنین از دولت تدبیر و امید خواست : با توجه به سیاست اتخاذی وزارت صنعت، معدن و تجارت، درباره جلوگیری از خام فروشی معادن در مورد تخصیص اعتبارات لازم جهت تسریع در روند ساخت صنایع جوارمعدنی و بالادستی سنگ آهن تا تکمیل چرخه فولاد در بافق، اقدامات مقتضی صورت گیرد.

حسن محمدی در ادامه سخنانش به وضعیت بلاتکلیف گمرک بافق نیز که سالها پیش در این زمینه اقدامات آغازین صورت گرفته اما اکنون بلاتکلیف رها شده نیز اشاره نمود و خواستار رفع این مشکل شد.

مسئول حزب اعتدال و توسعه در بافق در پایان به برخی از مشکلات فرهنگی و آموزشی و ورزشی شهر بافق اشاره کرد و اظهار داشت: بدلیل عدم فعالیت مثمر ثمر و قابل توجه متولیان فرهنگی بافق در سالهای گذشته، کمبود امکانات آموزشی ، تفریحی، ورزشی و رفاهی از قبیل سالنهای ورزشی رایگان، سالن ورزشی شهدای کارگر، فرهنگسرا، آموزشکده های درسی و فرهنگی ـ هنری، تعطیلی پارک بازی کودکان و … باعث شده که متخصصان و مدیران شهری و از جمله برخی از مدیران شرکت سنگ آهن حاضر به سکونت در بافق  نبوده و هر روز مسافت راه بافق یزد را طی می کنند.

در ادامه نیز دکتر دهستانی مسئول حزب مرکزی اعتدال و توسعه در استان یزد با بیان اینکه در ابتدا پذیرش رای بالای آقای دکتر روحانی در شهرستان بافق و بهاباد سخت بود به بیان خاطراتی از لحظات اعلام نتایج انتخابات ۲۴خرداد و پیروزی آقای دکتر روحانی پرداخت .

Picture 229

وی افزود: امروز دیگر بی مهری ها تمام شده و اعضای حزب توسعه و اعتدال با حوصله و درایت به فعالیت خود در سطح کشور ادامه می دهند.

دکتر مرتضی بانک در این نشست به حضور گسترده و آگاهانه مردم در انتخابات ۲۴خرداد ماه سال جاری اشاره کرد و اظهار داشت : این شعور و آگاهی مردم در این انتخابات هیچ گاه فراموش نمی شود.

وی با تقیدر از اعضای ستاد انتخاباتی دکتر روحانی افزود: اعلام همراهی و پایداری برای رسیدن به اهداف عالیه این دولت برای مردم مهم است و ارزش دارد و نباید این ارزش را از دست داد.

Picture 231

معاون کل نهاد ریاست جمهوری عزت مردم را بالاتر از همه چیز ها دانست و گفت : به برکت دولت آقای دکتر روحاین عزت و احترامی که سالها بر باد رفته بود دوباره برخواهد گشت و این نباید اجازه داد این عزت توسط عده ای بی لیاقت پایمال شود.

دکتر بانک تصریح کرد: انقلاب ، رهبری منافع ملی خط مستیقم ماست و و جریان حزبی گرچه پستی ها و بلندی هایی دارد ولی هیچگاه از از اهداف خود عقب نشینی نمی کند و در این راستا از هیچ کوشش و تلاشی هم دریغ نمی کند.

وی با انتقاد از عده که دولت را دروغگو می نامند گفت: بیش از ۶شش ماه نیست که مملکت ویران را این دولت تحویل گرفته است .

بانک با اشاره به اینکه این دولت دولتی است که بر اساس خواست مردم است بیان داشت : این حرکت باید همچنان ادامه داشته باشد .

معاون کل نهاد ریاست جمهوری حمایت از این جریان را تنها حمایت از شخص دکتر روحانی ندانست و تصریح کرد: این جریان حمایت از همه مردم است چرا که خواست همه مردم و عموم بوده است .

وی با بیان اینکه افراد در این حزب دنبال پست و مقام نیستد افزود: این برای شرف ملت ایران آمده است و برای کرامت عزت مردم تشکیل شده است .

بانک عنوان کرد : مشکلات زیادی در راه است اما هدف مقدس است .

وی گفت: اسلام رحمانی باید در رگ و ریشه انسانها در چهار چوب این دولت تزریق شود.

معاون کل نهاد ریاست جمهوری مهمترین محورهای این دولت را عدالت و توسعه در اقتصاد دانست و بیان داشت : اقتصادی که مبتنی بر دین است و مردم در آن با عزت زندگی کنند.

وی همچنین از برخی از برنامه های صداوسیما به عنوان رسانه ملی انتقاد کرد .

در این مراسم آقایان عباس ابراهیمی خوسفی و محمد حاجی حسنی از فرهنگیان و حامیان دکتر حسن روحانی شهر، به بیان برخی از مشکلات فرهنگی از قبیل نبود فرهنگسرا، کتابخانه های مجهز، معضل اعتیاد به مواد مخدر و … پرداختند.

همچنین مسعود شریعتی از حامیان مردمی دکتر حسن روحانی نیز ضمن سخنانی گفت: پروژه های زیادی در دولت قبل در بافق به زمین زده شد که هیچ کدام به نتیجه و سرانجامی نرسید .

وی افزود: در دولت های آقای هاشمی و خاتمی چند طرح بزرگ عمرانی و اقتصادی چون راه آهن بافق بندر و ساخت کارنجات لوکوموتیو به سرانجام رسید و بهره برداری شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۴۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

روحاني متشكريم

شمس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ، ببخشيد ، خيلي معذرت مي خواهم ، ميشه آقاي بانك بفرمايند كه مملكت ويران كه دولت تدبير و اميد تحويل گرفته كجا بوده ؟ آقا شما كه بيشتر خبر داريد از پيشرفتهاي هسته اي ، نانو تكنولوژي ، مسكن مهر (براي اونهايي كه طعم اجاره نشيني را كشيده اند)، پيشرفتهاي نظامي و صد ها پيشرفت ديگر كه در دولت آقاي احمدي نژاد و دولتهاي قبل انجام گرفته، درسته كه كاستيهايي هم بوده ولي خداييش بياييد همه مان منصفانه قضاوت كنيم ،(بله آقاي احمدي نژاد ويران كرد ولي كجا را ؟ پستهاي و مقام هاي موروثي قبل را،حلقه هاي مديريتي بسته گذشته را ، وامروز متاسفانه آقاي دكتر روحاني و دولت تدبيل و اميددر وزارتخانه ها و بعضي پستها كساني را گمارده است كه مثلا با يك گفته خود قيمت خودرو را بالا مي برند ، مثلا كالاهاي لوكس و آرايشي وارد مي كنند ، مثلا سبد….
( از انتخاب مديران لايق و دلسوز حمايت مي كنيم .) فقط خدا را در نظر بگيريم و قضاوت منصفانه كنيم . حالا وقت كاره ….

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای شریعتی می خوام بدونم که کلنگ هایی که زمان آقای خاتمی و رفسنجانی در بافق توسط آقای حبیبی و وزیر صنعت به زمین زده شد و در اردکان به بهره برداری رسید یادتون رفته فقط همین دو پروژه را یاد دارید
ضمنا راه بافق بندرعباس یک طرح ملی بوده و کلنگ آن در بندرعباس به زمین زده شد و در بندرعباس اوایل دولت نهم افتتاح شد هیچ بشری در بافق حضور پیدا نکرد فقط یک پارچه ای زدند و خبرش را در روزنامه ها چاپ کردند.
در پایان می خواهم به عنوان یک بافقی بگویم اگر واقعا مرد خدمتیتد و خواستار خدمت به شهر و مردم می باشد بچسبید به کار و دست از تخریب افراد بردارید اگر هم موضوع پست و مقام است که حضرت علی(ع) می فرمایند که مواظب باشید پست ها پستمان نکنند

یارو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دهستانی درست است که شهر بافق و بهاباد بالاترین رای به آقای روحانی را داشتند ولی چه فایده من که شنیدم می خوان 2درصد عوارض فروش سنگ آهن بافق را لغو کنند و بصورت تجمیع در مرکز استان تقسیم کن و خرج شود این هم مزد رای بالا به آقای روحانی
ما موندیم که رای بالا به هر که بدیم میرن دیکه پشت سرش را هم نگاه نمی کنن مردم بافق چه گناهی کردن جوانان این شهر دارن فسیل می شن به خدا یه فکری برای این قشر بکنید …

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای شریعتی اندازه خود را نگه دارید تا اندازه تان نگه دارند.چادر ملو-بافق مشهد که شد مشهد بافق -دی 19 که اینها مشتی از خروار می باشند.و توضیح اینکه زیاد جو نگیرتتان.مردم می دانند الان رفته اید در پوست اعتدال.

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حاج حسن موفق باشی برا پیشرفتت دعا میکنیم

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم بافق صبركنيدببنيدقدريك پوست پيازبراتون كارميكننديانه حرف كه همه بلدندبزنندعمل مهمه

فاطمه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعه به نکته خوبی اشاره کردید مشکل آب در شهر بافق بیداد می کنه با اینکه آب زایندرود با تمام سختی هایش به بافق آمده ولی برای شرب مردم اختصاص نداده اند
خود من فرزند 8 سالم را به متخصص دندانپژشکی بردم گفتند تمامی بچها مشکل خوردگی دندان دارند و گفت مال آب شرب بافق می باشد
خواهش می کنم یکاری بکنید به خدا سه وعده بچه ام مسواک می زنه ولی بازهم داره خراب می شود یه بررسی بکنید
باتشکر

یار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چهره جدیدی در مدیریت شهر بافق به وجود اومده بنام حاج حسن محمدی… کسی که با کارهای خصوصی و شرکت داری نشون داد که کاربلده و هیچ کارگری ازش دلخوری نداره و بیشتر از حق کارگر هم بهش داده. بقول خودش میگفت: اگه کارگری یک ریال از من طلب داشته باشه، خدا نبخشدم. بنده اطلاع دارم که حاج حسن با مدیریهای بالای مملکت و دور وبر روحانی مثل همین آقای بانک و نوبخت و برخی وزیرها دوستی نزدیک قدیمی داره. بنابراین باید برای پیشرفت بافق ازش حمایت کرد. آقای سلیمانی امام جمعه محترم گفته انند که نداشتن نیروهای بافقی در رده بالای مدیریتی کشور باعث عدم پیشرفت بافق شده . این یه نمونه خوبه که می تونه با ارتباطی که با بالای بالا داره بدرد بافق بخوره. مشکلاتی رو هم که ذکر کرد خیلی خوب بود. در ضمن اعتدالگرای اعتدالگرا هم هست. هیچ راستی و هیچ چپی باهاش مشکل نداره الا همین مدیر شرکت بزرگ منطقه که توی این شش ماه همه تلاشش رو بکار برد تا بین حاج حسن و نیروهای مخلص بافقی فاصله بنداره که البته تا حدودی موفق شد. اما ماه پشت ابر نمی مونه. ما حمایت خودمون رو از حاج حسن محمدی اعلام می کنیم و به همه کسانی که با فریبکاری دارن بیت المال مردم بافق رو با دستکاری حسابها و قراردادهاشون بالا می کشن و بابک زنجانی می سازن اعلام میکنیم که روز شما رفته.

حق گو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۵:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای یار سخن اززبان مامیگویی{کامنت 9}حاج حسن محمدی انسانی خاکی وفردی باشخصیت ودلسیر است من چند وقتی کارمند اوبودم وخدا میداند ادم رک گویی هستم اودر برابر کارگرانش بافروتنی خاصی برخورد می کرد و به انها احترام می گذاشت میز کارش جلو ورودی دفترش بود انقدرفروتن که هر تازه وارد از اوسراغ مدیر عامل را می گرفت غافل از انکه خود مدیر عامل است .مشکلات کارگرها را ازجمله مساعده وغیرو حل میکرد برای انها وام می گرفت واحیانا کمک بلا عوض می کرد دغدغه او کمک به مستمندان وافراد مستمند بود در امر خیر جلودار بودکمک به تهیه جهیزیه ورفع ورجوع مشکلات هرکسی که برای دریافت کمک می امد کمک می کرد وخوشحال می شد واگر ما متوجه می شدیم کمک کرده وسوال می کردیم می گفت یافامیل است ویا می گفت ازدوستان است و به گونه ای انکار می کرد نمی دانم حالا چرا به سمت حزب وکار سیاسی امده مطمنا هدفی جز خدمت به مردم ندارد واین از صحبتهای که به جای چابلوسی ومدح اقایان از مشکلات شهر گفته نمایان است جا دارد مسئو لین از این افراد با خداودلسوز کمال بهره راببرند به امید موفقیت این عزیز بزرگوار .دوستان نظر بدهید

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حاج حسن جان یه گوشه از محافظه کاری خودت رو با مطرح نکردن قضیه D19نشون دادی .مطرح میکردی بهتر بودچون یکی از مشکلات بزرگ بافقه.احتمالا فکر کردی استاندار اعتدالگرای ارکانی ناراحت میشه
بگو عزیزم