تبریک روز مهندس به مهندسین شهرستان بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۵ اسفند ۱۳۹۲

پنجم اسفند ماه روز بزرگداشت شخصیتی نمونه، سیاستمدار، نویسنده‌ مبتکر، حکیم منجم، ریاضی‌دان و پدر مهندسی ایران، خواجه نصیرالدین طوسی را گرامی داشته و این روز را که مزین به نام مهندس می باشد ، خدمت مهندسین، اساتید و به ویژه مهندسین بسیجی شهرستان بافق ، تبریک عرض می كنم.

تاریخ پرافتخار ایران به خود می بالد که مشحون ازدانشمندان و مهندسان فرهیخته‌ای است که پایه ‌گذار تمدن بزرگ اسلامی ایرانی برای این مرز و بوم بوده‌اند.

اگرچه فضیلت دانشمندان کشف و تدوین قانون های جهان محیط بر انسان و جوامع انسانی است، اما در نهایت این مهندسان هستند که با بکارگیری این قوانین برای تغییر و بهبود شرایط زیست و کار انسان ها تلاش مستمر انجام می دهند و این تلاش است که حرکت جوامع انسانی را به سوی تعالی میسر می سازد

 .
امید است با الهام ازفناوری های نوین وخلاقانه و همسو با رعایت مقررات مهندسی و اخلاق اسلامی و حرفه ای اندیشه، منویات مقام معظم رهبری  روش مهندسان ایرانی برای همگان همانند گذشته الگو قرار گیرد.

                                                                     محمد جواد فتوحی

                                                    مدیر کانون بسیج مهندسین شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهندس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای که به حق گفتی

دانشجو برق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بجاست این روز رابه اساتیدبزرگوار خودم اقای مهندس حجی محمدکارگران،اقای مهندس سید مجتبی حسینی ومهندس درویشی تبریک عرض نماییم.