واحد پژوهش شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بعنوان واحد نمونه کشور معرفی شد

دسته: علمی - پزشکی
۱۲ دیدگاه
دوشنبه - ۵ اسفند ۱۳۹۲

Jashnvare92 IMG_0547.JPG_198710

مقام معظم رهبری در باره پژوهش میفرمایند

اگر ژرف یابی و پژوهش نباشد نتیجه اش یک جا ایستادن، در جا زدن و با دنیای پیرامون خود به تدریج بیگانه تر شدن است.

واحد تحقیق و توسعه شرکت سنگ آهن مرکزی  از سال 86 فعالیت خود را رسما  شروع کرد که میتوان بیشترین پیشرفت را از سال 90 تاکنون بیان کرد . در مصاحبه قبلی گفتم میبایست قدردان مدیران بومی باشیم قطعا همین طور است . با حمایتهای بی دریغ مدیریت محترم شرکت جناب آقای عسکری الحمد اله طرحهای پژوهشی بسیارارزشمندی با  دانشگاه های کشور در حال اجراست ازجمله این طرحها ” شناخت عناصرنادر خاکی ، روانشناسی ، جراحی نوین ، تقویت بنیه علمی دانش آموزان و دانش پژوهان و …. را نام برد که به نتایج بسیار خوبی هم رسیدیم . در ضمن اگر حمایتهای آقای عسکری نبود امکان نداشت در 18 ماهه اخیر برای دومین بار واحد پژوهش شرکت بعنوان واحد پژوهش نمونه معرفی گردید .

___ê_ص _ز_é_»_î__1

دومین اجلاس مدیران تحقیق، توسعه و فناوری کشور، با حضور جمعی از مدیران دولتی و خصوصی، در ۲۸ و 29 بهمن 1392 در محل مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

Jashnvare92 IMG_0508.JPG_272460

 در پایان این مراسم از میان بیش از 150 سازمان، 27 سازمانی که در حوزه تحقیق و توسعه فعالیت‌های شایسته و خاصی داشته‌اند، مورد تقدیر قرار گرفته که واحد تحقیق وتوسعه شرکت سنگ آهن مرکزی یکی از سازمانهایی بود که تندیس و لوح دریافت نمود .

10

لازم به ذکر است، قبل از برگزاری اجلاس تیمی متشکل از متخصصان ارزیابی و ممیزی ، نسبت به بررسی و عملکرد طرحهای مطالعاتی و پژوهشی واحد تحقیق و توسعه اقدام نمودند . و با توجه به دستاوردها و نتایج حاصل از پروژه‌های انجام شده واحد پژوهش شرکت سنگ آهن بعنوان واحد برترکشوری انتخاب گردید . در این ارزیابی شاخص‌هایی همچون تعداد پروژه‌های مطالعاتی ، کیفیت پروژه‌های انجام شده، کیفیت کار مجریان منتخب، رعایت برنامه زمان بندی انجام پروژه‌ها، و مراحل پیاده سازی مورد بررسی و سنجش قرار گرفته است.

8

در پایان از همکاران خود در دفتر تحقیق و توسعه شرکت که در این امر مهم دخیل بودند و تلاشهای مستمری  داشته اند صمیمانه تشکرو قدرانی می نمایم .

 واحد اخیگان


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
dhv این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یکبار دیگر از زحمتهای بیدریغ مدیریت عامل توانمند و بومی شرکت که بی ادعا و تلاشگر و خدوم بوده و در حمایت از طرح های پژوهشی شرکت و راهییابی به شورای شهر از کوچکترین تلاشی فروگذار نبوده اند کمال تشکر را دارم… اینها جا افتاده بود.

محمد جواد فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقای اخیگان کسب این موفقیت نتیجه تلاش جنابعالی وهمکاران محترمتان وبی شک حمایتهای مدیر عامل محترم شرکت می باشد .هر کس در راستای اعتلای نام شهر زر خیز بافق در کشور گام بر دارد عزیز است این موفقیت راتبریک عرض نموده از خداوند متعال برای همه خادمین به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سلامتی وتندرستی خواهانم .

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

می بخشین بنده سواد درست و حسابی ندارم اما مگه نباید واحد پژوهش کارکنانش و خصوصا کسانیکه پروژه هائی بهشون ارائه میشه توانائی بررسی اونها رو داشته باشن درصورتیکه اکثر کسائیکه توی واحد آموزشن و مربوط به تائید یا عدم تائید پروژهای ارائه شده مدرک این افراد با کارشون هم خونی نداره لا اقل افرادی رو مسئول و کارمند همچین جائی بزارن که علم روز رو داشته باشن و فقط و فقط پروژهائیکه مربوط به دوست و آشناهاشون میشه رو تائید نکنن حالا هرچی که باشه با ربط یا بی ربط
ولی پروژه هائیکه بیشتر به درد میخوره رو بخاطر اینکه طرف پارتی نداره رد می کنن

پاک نیت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام. آقای عسکری مدیر عامل محترم شرکت سنگ آهن مرکزی و جناب آقای مهندس رنجبر معاونت محترم برنامه ریزی شرکت سنگ آهن مرکزی، لطفا در دفتر پژوهش کسانی را بگذارید که حداقل معنی پژوهش را بدانند. تعداد و کمیت پروژه های مصوب شده معیار موفقیت نیست، بلکه کار کارشناسی، کیفیت و خروجی کار مهمه … !!!
لطفا در تعیین پرسنل دفتر پژوهش دقت بیشتری و بازبینی شود.

عامر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقای اخیگان این موفقیت را به شما تبریک وتهنیت عرض مینمایم انشالله در شورای شهر و تمام مراحل زندگی موفقیت باشید.از طرف جوانان هییت ابولفضل مسجد امام جعفر صادق(ع)

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۵:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این لوح گرفتنها بابت زحمات اون بچه بافقیهائیست که زحمت میکشن و پروژه ارائه میدن البته از آقای عسکری تشکر می کنم بابت حمایت از بچه بافقیها اما خدائیش زشت نیست یه دکتر مجبور باشه پروژه اش رو به یه مدرک کاردانی یا کارشناسی بده اونم به راحتی زحمات چندین و چند ماهه یه نفر رو به همین راحتی رد کنه و اون موقع همین پروژه رو ببره یه شهر دیگه تو چشم بکشن خدائیش یه تکونی به این واحدتون بدین از بچه های تحصیل کرده و وارد به مسائل خصوصا مسائلی که به شرکت مربوط میشه استفاده کنین بخدا حیفه به همین راحتی این بچه ها رو از دست بدیم بعد از چند سال که از بافق رفتن اون موقع بریم دنبالشون بخوایم برگردونیمشون و اونا رغبتی نداشته باشن بیان

محمد علی فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
این موفقیت رابه جامعه علم وادب بافق بخصوص آقای اخیگان ومجموعه کارکنان واحد پژوهش سنگ آهن بافق تبریک میگویم

رضادهقانزاده بافقی(رخصت) این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
این موفقیت را به مدیران واحد تحقیق و پژوهش شرکت سنگ آهن مرکزی علی الخصوص به جناب آقای اخیگان تبریک عرض مینمایم. امید وارم کما فی السابق به مسئله مهم تحقیق و پژوهش با دعوت از پژوهشگران ممتاز کشور ( شهرستان، استان وکشور) ادامه دهیدو شرکت سنگ آهن را هرچه سریعتر به اهداف ترسیم شده برای آینده اش برسانید ودراین راه کوچکترین تردیدی به خود راه ندهید زیرا هدفی به سرانجام نیکو میرسد که پشتوانه اولیه اش تحقیق و پژوهش باشد.
تا بعد…رخصت

پاک نیت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام مجدد. آقای قاسم زاده عزیز با نوشتن مقاله ای به مدیریت عامل محترم شرکت و معاون محترم برنامه ریزی شرکت سنگ آهن بفرمایید که هستن در شرکت کسانیکه می توانند در دفتر پژوهش کار کنند و کارایی خیلی بهتری داشته باشند در حالیکه گوشه ای از شرکت در حال خاک خوردن هستند.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ازنظر حوادث نیز چی نفر چندوم شده؟

شوخ طبع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۶:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای اخیگان یعنی از سال 86 تا حالا آقای دکتر یاراحمدی تو این کار دخیل نبودن؟
یعنی آقای دکتر یاراحمدی مدیر بومی نبودن که اسمی از ایشان نبردید؟؟
روز های اول 90 شما که خودتان را همکلاسی ایشان می خواندید و احساس غرور می کردید!

ایمان از هیئت انصار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
با خدا باش و پادشاهی کن اگر عنایت اهل بیت نبود امکان نداشت ما هیئتی ها پیشرفت کنیم جواد فتوحی و بعد هم واحد اخیگان انشااله با کمک خدا و اهل بیت بافقی آباد داته باشیم