آماده همکاری با سرمایه گذاران در روستاها هستیم

دسته: اقتصادی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۸ اسفند ۱۳۹۲
آماده همکاری با سرمایه گذاران در روستاها هستیم
بخشدار بخش مرکزی بافق با بیان این مطلب که پذیرای ایده های نو برای اشتغال زایی در روستاها هستیم، گفت: در چارچوب اختیارات آماده همکاری با سرمایه گذاران مختلف هستیم.
IMG_3287
سید ابراهیم حسینی درباره اشتغالزایی در روستاهای شهرستان اظهار کرد: برای ایجاد زیرساخت های لازم برای طرح های اشتغال زای مناسب در روستاهای شهرستان آمادگی داریم.
بخشدار بخش مرکزی بافق با بیان این مطلب که پذیرای ایده های نو برای اشتغال زایی در روستاها هستیم، ادامه داد: در چارچوب اختیارات آماده همکاری با سرمایه گذاران مختلف هستیم.
وی درباره ایجاد استخرهای 2 منظور ه ذخیره آب و پرورش ماهی در روستاها، افزود: تا کنون در برخی روستاها مانند گزوئیه و نصرت آباد و مزرعه کشاورزی زمزم این طرح اجرایی و در برخی مانند بساب و غیره نیز در دست پیگیری یا اقدام است.
حسینی درباره برنامه کشت مکانیزه و مدرن در روستاهای شهرستان، نیز گفت: این طرح بطور نمونه و پایلوت در روستای گزستان در دست اجرا است.
وی بیان کرد: جهاد کشاورزی نیز اعلام آمادگی کرده در صورت تمایل و آمادگی اهالی این طرح در سایر روستاها اجرا می گردد.
بخشدار بافق درباره ایجاد سالن ورزشی در منطقه سبزدشت، عنوان کرد: عملیات ساخت یک باب سالن چند منظوره برای انجام امور ورزشی و استفاده در شرایط بحرانی احتمالی در روستای بساب پایان یافته و آماده بهره برداریست و فقط مقداری از محوطه سازی آن باقیمانده است.
وی درباره طرح هادی روستاهای شهرستان عنوان کرد: ایجاد و اجرای طرح هادی از سوی بنیاد مسکن انجام و بخشداری و فرمانداری بیشتر نقش نظارتی دارد.
وی در زمینه مراقبت و مرمت آثار تاریخی و بافت قدیم روستاها، گفت: سعی شده تا حد امکان از تخریب بافت های قدیمی و تاریخی خودداری گردد ولیکن بودجه مرمت باید با مشارکت دهیاری و بنیاد مسکن صورت پذیرد.
وی درباره تقاضای مردم تاشکوئیه برای افزایش حق آب از معدن همجوار و تبدیل برق صنعتی به کشاورزی، عنوان کرد: در این زمینه بر اساس تقاضای دهیاری این روستا از بخشداری اخیرا نامه نگاری هایی با اداره برق و آب منطقه ای در این زمینه انجام گردیده است.
سیدابراهیم حسینی افزود: برای استقرار ساختمان دهیاری های روستاها پیشنهاد استفاده از مدارس روستایی که رها شده را با موافقت آموزش و پرورش داده ایم و پیگیری  انجام و یک مورد نیز مستقر شده است.
بخشداربافق درباره ایجاد مرکز آتش نشانی در منطقه سبزدشت، افزود: بطور جدی پیگری و نشست هایی برای ایجاد یک مرکز آتشنشانی در منطقه سبز دشت در دست انجام است.
وی برای حفر کانال روستای تاشکوئیه بیان کرد: این پس از مصوب شدن از سوی شورای روستا با مشارکت مردم از طریق خودیاری و جهاد کشاورزی و دهیاری و مقداری نیز از سوی بخشداری انجام می گیرد.
بخشدار بخش مرکزی بافق یکی از مهمترین برنامه ها و دغدغه های سال آینده تدبیر برای آب شرب روستاها و جداسازی آن از آب فضای سبز است.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
می خواستم بپرسم چرا جاده مجتمع شهید برزگری درست نمیشه؟

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۲:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای حسینی خسته نباشید لطفا بیشتر توضیح بدید مثلا طرح را ما بگیم اونها کمک میکنند یا نه