تیم های برتر هفته سوم لیگ تیراندازی با کمان کشور در بافق مشخص شدند

دسته: ورزشی
۲ دیدگاه
شنبه - ۱۰ اسفند ۱۳۹۲
تیم های برتر هفته سوم لیگ تیراندازی با کمان کشور مشخص شدند
 رقابت های لیگ برتر تیراندازی با کمان کشور با شرکت تیم های مختلف صبح و عصر جمعه 9 اسفند در 2 بخش آقایان و بانوان در شهرستان بافق برگزار شد.
IMG_10009658
تیم های باشگاه پژوهشگاه شاخص پژوه اصفهان، و آریا دژهمدان در 2 بخش آقایان و بانوان در جایگاه نخست جدول هفته سوم لیگ برتر تیراندازی با کمان کشور ایستادند.
DSCF0789
محمودپاکزاد در گفت و گو با خبرنگار “بافق فردا” اظهارکرد: رقابت های هفته سوم تیراندازی با کمان کشور با شرکت 9 تیم در بخش آقایان و 5 تیم در گروه بانوان در سالن ورزشی دانشگاه آزاد بافق برپا شد.
رئیس هیئت تیراندازی با کمان بافق افزود: کمانداران تیم های مختلف شرکت کننده با یکدیگر به رقابت پرداخته و در بخش بانوان تیم های آریادژهمدان، پژوهشگاه شاخص پژوه اصفهان و تیم گیلان در رده های اول تا سوم این هفته جدول لیگ قرار گرفتند.
پاکزادافزود: در بخش آقایان نیز تیم پژوهشگاه شاخص پژوه اصفهان با 31 امتیاز جایگاه نخست جدول را از آن خود کرد و پس از آن تیم های آریادژ همدان و دانشگاه علوم انتظامی امین تهران با 21 و 19 امتیاز در جایگاه های بعدی جدول این رقابت ها قرار گرفتند.
رئیس هیئت تیراندازی با کمان بافق با تقدیر از کلیه مسئولینی که در برگزاری این مسابقات همکاری نمودند، خاطرنشان کرد: تیم تیراندازی با کمان تورا نماینده بافق در بخش آقایان با یک پله صعود در جایگاه پنجم جدول ایستاد و در بخش بانوان با توجه به یک بازی کمتر در این هفته در جایگاه چهارم جدول این مسابقات قرار گرفت.
IMG_10009661
رقابت های هفته پایانی لیگ برتر تیراندازی با کمان کشور 16 اسفندماه امسال در اصفهان برگزار می شود.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
عباس اکبری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای پاکزاد خسته نباشی.موفق باشی انشاءالله

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا بقیه عکسهای مسابقات را در قسمت گالری قرار دهید متشکرم