پاسخگوی کمبود گازوئیل در مدارس بافق باشید

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
شنبه - ۱۰ اسفند ۱۳۹۲

سالهاست که دراین شهر زمزمه گاز کشی زبانزد عام وخاص گردیده است اما افسوس که تا نهایی شدن این طرح خدا داند که ما زنده باشیم یا نه .

اما موضوعی که برای من وامثال شهروندان بافقی دردآور است این است که ما بافقیها به سوخت گازوئیل 150 تومانی راضی بودیم اما بگویم دریغ ازکوتاهی چه کسانی .

ازاول اسفند جهت تهیه سوخت منزل ومدرسه به فرمانداری مراجعه نمودیم ولی مرتب امروزو فردا می کنند درست است که خدا لطف نموده وهوا نسبتا ملایم است ولی اگر یک دفعه هواسرد گردد چه باید کرد ، چه کسی پاسخگو است .

ازکلیه اعضای شورای شهر ،فرماندار وکسانیکه دراین زمینه مسئول میباشند خواستارپیگیری می باشم ضمنا ازطرف کلیه شهروندان بافقی ازاستاندارمحترم خواستارم که لطف ومرحمت خودنسبت به این شهر معدن خیزرا بیشتر نمایند .

باتشکر


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهروند شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئول محترم مدرسه .به نظر من باید زودتر از اینها به فکر بودید.شما که از مسئولین ایرادمیگیرید چرا اسفند وزمانی که گازوئیل مدرسه تون تموم شد رفتید سراغ راه حل .

شاهی یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با وجود تغییراتی که در اداره کل اموزش وپرورش استان اتفاق افتاده وبالطبع ان معاون پشتیبانی ورییس اداره بافق جابجا شدند یقینا با تدبیری که اندیشیده میشود این مشکلات بصورت ریشه ایی حل خواهدشدمدیران محترم مدارس یقین داشته باشند با امدن اقای شیرزاد وبرنامه های ایشان وضعیت موجود هرروز نسبت به روز قبل بهتر خواهد شدنابسامانیها وسومدیریت ها که در چند سال گدشته حاکم بوده بطور کل در این چند ماه گدشته رفع شده ومدیریت عقلانی حاکم شده است یقینا وضعیت بهتر خواهد شد باید به اینده دولت تدبیر وامید هم اعتماد داشت وهم اعتقاد.