افکار کهکشانی خود را زمینی نمائیم

دسته: مقالات
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۱۱ اسفند ۱۳۹۲

 جهانمنش

پس از گذشت چندین ماه از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید کم کم تغییرات مدیریتی از استانها به شهرها رسیده و امروز این بافق است که خود را برای دیدن تغییرات اصلی آماده می کند .

در آینده ای نزدیک بافق به استقبال فرماندار جدید خود می رود و می خواهد تفاوت را نسبت به گذشته احساس نماید

با نگاهی به گذشته متوجه می شویم اختلافات داخلی ویکسری تنگ نظریها مارا ازرسیدن به اهداف بلند خود دور کرده است حال آیا وقت آن نیست برای یک بار هم که شده نگاهها وافکار خودرا هم جهت نموده وبه سوی پیشرفت و آبادانی شهرمان نشانه رویم

 وقتی به این شهر نگاه می کنیم در ابعاد گوناگون نیاز به کار کردن دارد دو بانده شدن جاده بافق –یزد ،پروژه گازرسانی ، جاذبه های توریستی وگردشگری به حال خود رها شده از کارگاه های کوچک وزود بازده در این شهر هیچ خبری نیست طرحهای بزرگ صنعتی که آینده این شهر را رقم می زند به همت مسئولین شروع شده نیاز به اعتبار وتکمیل شدن دارد وهزارن درد ومشکل دیگر ….

پس کسی که می خواهد سکان شهرستان بافق رابدست بگیرد نبایستی به این فکر کند که چه باید انجام دهد وزمان سعی وخطا دیگر برای این شهرستان گذشته است .

حال بایستی بزرگ مردان این شهر کمر همت رابسته وبا کمک فرماندارودیگر مسئولین خود افکار کهکشانی خود را زمینی نموده  وشهرستان بافق رابه سمت رشد وتعالی سوق دهند

نباید از این نکته غفلت کرد که هر کسی که برای خدمت به مردم برگزیده می شود علاوه بر تعهد و تخصصی که دارد و جوابی که باید در پیشگاه خدا و وجدان خود داشته باشد باید مردم و رزومه کاری خود راهم مورد توجه قرار دهد و مسلما برای سربلندی در این زمینه ها از هیچ کوششی دریغ ننماید.

محمد جهانمنش


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
مجیدشاهی یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب اقای جهانمنش واقعیت ها وکمبودها را به بهترین نحو بیان کردید مسولین شهر وبالاخص شورا باید با همدلی با فرماندار جدید گامهای بلندی در جهت اصلاح وبهبود وصعیت عمرانی شهر برداریم واقعا اگر مسافری در ایام نوروز وارد شهر بافق شود فکر میکند وارد شهر جنگزده شده است.

مسجد به کجا رسید یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب و متین بود