هر بار که برای دریافت سهمیه گازوئیل به فرمانداری مراجعه می نمودم با برخورد سرد مسئولین مواجه می شدم

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
سه شنبه - ۱۳ اسفند ۱۳۹۲

چند روزی بود که مشکل کمبود گازوئیل برای مردم این شهر به یک معضل تبدیل شده بود چرا که باید روزهای پایانی ماههای   زمستان را با سردی هوا سر کنند. هر چند  باعث سرماخوردگی کودکان و مشکلات پس از آن می شد به خاطر اینکه کودکان باید روزها را در مدارسی که به خاطر خاموشی شوفاژهایش، بیشتر به سردخانه شباهت داشت تا یک محل برای تحصیل ، سپری کنند  و شبها را نیز با سرمای در خانه.

بیشتر مردم این شهر هزینه سنگین برای استفاده شوفاژ را عهده دار می شوند  تا از گرمای آن در زمستان استفاده کنند و خود را از سردرد و امراض دیگر نفت و بخاری در امان دارند اما حیف که با بی تدبیری برخی مسئولین مواجه می شوند .

هر بار که برای دریافت سهمیه گازوئیل به فرمانداری مراجعه می نمودم با برخورد سرد مسئولین مواجه می شدم .می گفتند که تمام مکاتبات را با استانداری و شورای شهر داشته اند اما نتوانسته اند مشکل کمبود گازوئیل را حل کنند..

سرانجام و در آخرین مرحله خبرنگار واحد مرکزی خبر با چند نفر که چند روزی را در فرمانداری برای گرفتن گازوئیل تردد می نمودند گزارشی تهیه نموده  و با پخش این گزارش از شبکه استانی  و پیگیریهایی که انجام داده بودند مشکل کمبود گازوئیل بافق در ماه پایانی سال برطرف نمودند.  جا دارد در اینجا از خبرنگار واحد خبر آقای عبداللهی تشکر نمایم چراکه به تنهایی کار فرماندار و بخشدار و شورا را انجام داده بود.

و اما چرا مهمترین نهاد شهر (فرمانداری) که باید پاسخگوی مردم و نیازهای آنها باشد ، بخاطر عدم تجربه  عده ای اسباب تضعیف روحیه مردم و دلسردی آنها به مسئولین را بوجود می اورد.

امیدوارم در این دوره که شعار تدبیر و امید را یدک می کشند افراد مدبر و آگاه به مشکل مردم در پست ها و سازمانها استفاده شود تا سبب سلب امید از مردم نشود  و به گونه ای با آنها رفتارشود که مردم  بتوانند به راحتی از امکانات رفاهی استفاده نمایند. مردمی که نه آب اشامیدنی سالمی دارند  نه بیمارستان مجهز و نه گاز شهری و امکانات دیگر ….

ا به امید روزی که دیگر چهره محرومیت از این شهر برداشته شود.

ح. م


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من هم همین مشکل را دارم. وقتی …… را گذاشتند مسول گازوییل دیگه عاقبتش همینه

م ط سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعاً متأسفم برای شهرم که در قرن 21 و با وجود اینکه اکثر روستاها هم گاز دارند این طور برای گرفتن گازوئیل تکدی کنیم.

مجید شاهی سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۴:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نماینده شهر اقای دخیل عباس در بدو شروع کارشون اعلام کردند تا یک سال اینده گاز میارن ولی الان یک به پایان کارشون هست ولی از گاز خبری نیست جاده بافق هنوز حادته ساز است وکار ان کند پیش میرود چهره شهر وضعیت مناسبی ندارد که امیدواریم تدبیر خوبی اندیشیده شود

یادگار چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کم کم دارم به جمله خلایق هرچه لایق اعتقاد پیدا میکنم ( کسی که قانع به حداقل ها باشد لیاقتش همین است و از قدیم گفتن تا بچه گریه نکنه از شیر خبری نیست )

محمد چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۵:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوست عزیز ضمن تشکر از مطلبی که ارائه نمودید خواستم به عرض برسانم که اگر شما گازوئیل گرفتید خیلی خوش شانس بوده اید ما که روز اول اسفند درخواست نمودیم ودر این ایام گذشته چندین بار مراجعه نمودیم به ما وعده ووعید دادند امروز هم که مراجعه نمودیم باز به ما وعده شنبه رادادند امیدوارم …..

reza چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جالب است شهر من دارایی بیشمار دارد و در اوج فقر زندگی میکند