پرداخت بیش از 2 میلیارد ریال مستمری درسال گذشته به مددجویان تحت پوشش کمیته امدادبافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
شنبه - 23 اردیبهشت 1391
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره)شهرستان بافق به خبرنگار بافق فردا گفت: در سال نود بالغ بر 2 میلیارد ریال مستمری به مددجویان تحت پوشش این نهاد پرداخت شد.
حسین افضلی ادامه داد: سال گذشته برای بیمه تامین اجتماعی مددجویان نیز 855 میلیون ریال پرداخت گردید. وی ادامه داد: در بخش درمان مددجویان 390 میلیون ریال هزینه گردیده است.وی اضافه کرد: همچنین برای تهیه کمک هزینه تامین جهیزیه نیز 93 میلیون ریال به نیازمندان اعطا شد.
مدیر کمیته امداد بافق خاطرنشان کرد: در سال گذشته برای بخش فرهنگی 427 میلیون ریال تخصیص داده شد که 240 میلیون ریال از این مبلغ در خصوص مساعدت به دانشجویان نیازمند پرداخت شد.
حسین افضلی یادآورشد: پرداخت تسهیلات و وام که برای مواردی چون: وام ضروری یک میلیارد و 650 میلیون ریال و وام دانشجویی نیز 115 میلیون ریال پرداخت گردید.
وی بیان نمود: فعالیت عمرانی از دیگر خدمات این نهاد به مددجویان و مستمندان است که سال گذشته بیش از یک میلیارد ریال در این زمینه هزینه اختصاص یافت.
مدیر کمیته امدادبافق همچنین گفت:بر اساس اولویت کمیته امداد که ایجاد شرایط کاری و شغل مناسب ،  در قالب وامهای خودکفایی و اشتغال از منابع امداد و بانکی بالغ بر 15 میلیارد ریال به 308 نفر پرداخت شد.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ج .کارگزینی شرکت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 - 11:29 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باعرض سلام وخسته نباشید خدمت نویسندگان نامداربافق فردا.
آقای افضلی سال گذشته چه ربطی به شما داردکه میخواهی به نام خود بزنی&در سال گذشته مدیرکمیته امدادشهرستان بافق آقای حسینی مبارکه بودند وبنده شاهد پیگیری های مستمرآقای حسینی درسال گذشته بودم که حدود 100میلیون توانستند از مدیرعامل محبوب وقت دکتریاراحمدی کمک بگیرند برای مستمری بگیران تحت پوشش.
((((آقای حاج سید مهدی حسینی هم اکنون مدیرکمیته امداد شهرستان مهریز می باشند))))انشاالله موفق باشند

You cannot copy content of this page