تجربه های تلخ و شیرین مسافرتمان را در اختیار دیگران بگذاریم

دسته: عمومی
۸ دیدگاه
یکشنبه - ۱۸ اسفند ۱۳۹۲

با سلام خدمت دست اندکاران سایت محترم بافق فردا
پیشنهاد میشود با توجه به نزدیک شدن ایام تعطیلات سال نو و آغاز مسافرتها خوانندگان محترم در صورت صلاحدید تجربه های تلخ و شیرین خود را در مسافرتهای قبلی خود ارائه نمایند.ودر صورت صلاحدید چاپ شود و در مسیر ورودی یا خروجی شهر پخش شود

هدف از این پیشنهاد دو مقوله است:۱-استفاده خوانندگان از تجربیات شیرین برای جذاب شدن مسافرت و ۲- مد نظر قرار داشتن تجربیات تلخ .

بطور مثال مواردی که خانواده های محترم حتما باید مد نظر داشته باشندعبارتند از:۱-حتی الامکان در کنار جاده ،رودخانه یا پرت گاهها اطراق نکنیم .خاطرات تلخ سال های قبل در مورد تصادفات کودکان در کنار جاده،افتادن از پرت گاهها و کوه ،افتادن اطفال در آب بدلیل بی توجهی والدین ،غرق شدن افراد درمسیر رودخانه های فصلی و……..

خواهشمند است خوانندگان عزیز در صورتیکه مایل به شرکت در این طرح هستند کوتاهی نکنند چرا که استفاده صحیح از این تجربیات برای همشهریان مفید خواهد بود. با آرزوی سلامتی و سالی خوش برای همشهریان عزیزم.خوب است این پیشنهادرا اگر مسولین هم حمایت کردند بصورت مسابقه برگزار کنید.

محمود قانعی بافقی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسین دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۷:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام محمود جان به مردم توصیه میکنم که چه رفتن و چه برگشتن هیچ گونه عجله ای نداشته باشند که مثل من دچار حادثه نشوند وعزیزانم را اینگونه از دست دادم اگر موقع برگشت از مسافرت عجله نمیکردم وصبح زود راه نمی افتادم شاید……………

دلسوز دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خاطره تلخ یکی از هموطنان که شب در کنار جاده توقف و فرزندش را برای دستشویی کردن کنار ماشین نگه میدارد که مورد حمله حیوانی درنده قرار گرفت و متاسفانه دیگر اثری از آن طفل معصوم دیده نشد.

همدرد دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درمورد بیماران خاص یا افرادی که دارای بیماری صرع(غش)هستند حتما والدین آنها را تنها رها نکنند چندین سال پیش طفلی معصوم در کنار حوض آب خانه دچار صرع شد و در حوض خانه افتاد چون کسی اطرافش نبود جان به جان آفرین تسلیم کرد.

قانعی دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در هنگام توقف خودرو در سراشیبی حتما ترمز دستی کشیده شود و ماشین در حالت دنده قرار گیرد و سنگی حم جلو لاستیک ها قرار گیرد.چون هر آن احتمال آزاد شدن ترمز دستی و حرکت خودرو قرار دارد و حادثه ساز است.

محمود دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سال گذشته کودکی یکی دوساله بر اثر بی توجهی والدین در استخر آب یکی از روستاها افتاد که متاسفانه تا چند ماهی در وضعیت وخیمی قرار گرفت که انشالله رو به بهبود است.

محمود دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هرگز فرزند خود را در ماشین روشن قرار ندهید هر لحظه امکان شیطنت اطفال و به حرکت در آوردن خودرو توسط طفل و خطرات بعدی وجود دارد.

ضرر کرده دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کودکی معصوم از همشهریانم دوسه سال قبل در کنار جاده بیش در در حال دویده از عرض جاده بود که تصادف و به رحمت خدا پیوست.

سیما دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آگاهی کامل از تجهیزات و ایمنی خودرو- بدون خواب آلودگی رانندگی کردن- صحبت نکردن با تلفن همراه در حین رانندگی- بستن کمربند ایمنی- تا حد امکان نزدیک جاده اتراق نکردن
ممنون از ایده خوبتون
ایشالا هرکی به سفر میره صحیح و سلامت برگرده