۲۳ دانش آموز تفتی موهای سر خود را تراشیدند

دسته: استان
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

برای همدردی با همکلاسی سرطانی

۲۳ دانش آموز تفتی موهای سر خود را تراشیدند

13921218162431402300763

خبرگزاری تسنیم: ۲۳ دانش آموز اول دبستانی تفتی برای همدردی با همکلاسی سرطانی خود، موهای سر خود را تراشیدند.

فضل الله اسلامی مدیر مدرسه شهید رجایی تفت در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در تفت اظهار کرد: دانش‌آموزان همکلاس این دانش آموز، به نشانه دلجویی و همدردی با این دانش‌آموز سرطانی به تشویق والدینشان، اقدام به تراشیدن سرهای خود کردند.

وی با اشاره به اینکه والدین این کودک در زمان ثبت‌ نام، بیماری وی را به اطلاع کادر مدرسه رسانده بودند، گفت: کلاسی که علی رضا در آن درس می‌خواند 24 دانش‌آموز دارد که همه آنها برای دلجویی از وی، به تازگی سرهای خود را تراشیده‌اند.

مدیر مدرسه شهید رجایی تفت اضافه کرد: موهای سر این دانش‌آموز سرطانی که در یکی از بیمارستان‌های شهر یزد تحت شیمی درمانی است، از یک ماه قبل شروع به ریختن کرده بود.

اسلامی خاطرنشان کرد: والدین همکلاسی‌های این دانش‌آموز برای شفای علیرضا، سفره حضرت رقیه سلام الله علیها در مدرسه خود پهن کرده و برای وی دعا می‌کنند.

مدیر مدرسه شهید رجایی تفت گفت: مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تفت به اتفاق فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان برای عیادت از علیرضا و قدر‌دانی از دانش آموزان کلاس اول به آموزشگاه آمدند و ضمن همدردی با علیرضا، هدایایی به خاطر این کار دانش آموزان به آنها اهدا کردند.

اسلامی عنوان کرد: افرادی که تمایل به کمک به این دانش‌آموز و تامین هزینه‌های درمان وی را دارند، می‌توانند کمک‌های خود را به حساب انجمن اولیا و مربیان مدرسه شهید رجایی تفت به شماره 74306558 نزد بانک رفاه واریز کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
غلوم دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۶:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خدا شفا دهد

زهرا پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ازپدرومادرای فهیم این دانش آموزان باید تشکرکرد چه خوبه وقتی یک کار خوب گزارش می شه مردم آن را یاد میگیرند گرچه عده ای فکرمیکنند این یک تقلیده ولی هرچی باشه وهرکجا باشه اینقدراین کار بزرگ وپسندیده ایه که اگر بارها هم تکرار بشود ازخوبیش هیچی کم نمیشه