حنایی که دیگررنگی ندارد

دسته: مقالات
۳۵ دیدگاه
سه شنبه - ۲۰ اسفند ۱۳۹۲
untitled
«قُولوا الحقَّ ولَو علی انفسِکم»: حق را بگویید هرچندکه به زیان شما باشد.
دارالعباده عنوانی است که برای یزد انتخاب شده است ولی  عده ای با غرض ورزی مفرط هراز گاهی   برای پیشبرد مطامع حزبی و جناحی خودﺁن را علم می کنند و بر سینه های حمیت و غیرت  خود می کوبند و فریاد وااسلاما سر می دهند و یقه چاک می کنند و گریبان می درند که ای امت اسلام بیایید و ببینید که در دار العباده مسلمین چه کارها که نمی کنند.
سرخوش از ﺁنیم که حج می رویم/ غافل از ﺁنیم که کج می رویم.
دارالعباده به خاطر صفا و صمیمیت و پاکی مردمانش دارالعباده شد .همان مردمی که شما به وقت نیاز ﺁن ها را به بازی می گیرید و با تحریک احساسات دینی ﺁن ها، سعی می کنید منافع حزبی و جناحی خود را پیش ببرید و عقده های فروخفته در وجودتان را تسکین دهید وکفن پوشان و علی گویان نقاب دین به چهره خود بزنید وخودرا نمایندگان خدا درروی زمین بدانید که رستگاران واقعی بی شک فقط شمایید!!!
جشنی در بافق برگزارشدو بالطبع باید حواشی هم داشته باشد  ومادرصدد تایید یا رد کارهای  صورت گرفته درآن مراسم نیستیم چون صلاح مملکت خویش خسروان  دانندولی همواره عده ای در کمین و مترصدند تا از کاه کوه بسازند وخودرا صدای رسای حقیقت بدانند که فرقان میان حق وباطل ﺁنانند و دیگران اهل غفلت.
سایت یزد رسا که نمی دانم متعلق به کی و کجاست چنان پوستین وارونه ای پیچیده است و برای هیچ، هیاهویی به پا کرده است که تصور می کنیدواقعا مردم و مسئولینی که ﺁن جشن را برگزار کردند همگی از کفار قریش و مشرکین مکه بودند.
به این عبارات از سایت یزد رسا دقت کنید تامیزان اخلاص آن ها را دریابیدوبدانید که کوچکترین غرض ورزی در تحلیل آن ها دیده نمی شود!!!!!!
1-خرج های زیاد از پول بیت المال و حضور خواننده پاپ و ترانه شاد نتیجه فرهنگی نداشت و تنها باعث شد مردم را به فساد نزدیک تر کنند.
2-به نظر می رسد افرادی با سوء استفاده از امکانات دولتی در راستای اهدافی غیر از اهداف نظام گام برداشته و به جای صرف هزینه در راستای ترویج شعائر الهی ، به ترویج اباحی گری کمک می کنند.
          3-شنیده شده مدتی پیش نیز در سفر یکی از مقامات حزب اعتدال و توسعه به این شهرستان ، قول هایی مبنی بر حمایت مالی وسیع از برخی شرکت های دولتی به وی داده شده که قابل تأمل است .
4-مسئولان حاضر نیز که امر به معروف و نهی از منکر را از یاد برده بودند، هیچ یک بعنوان اعتراض محفل را ترک نکردند
5-روحانی شرکت سنگ آهن نیز تا پایان جشن را به نظاره نشسته بود و گویی وی نیز این مراسم را تایید می کرد.
سوالی که در این جا مطرح می شود این است که ﺁیا مسئولانی که در ﺁن جشن شرکت داشتند و به تعبیر شما جشن را ترک نکردندوشاهد این همه فسق وفجوربودند مشرّف به ﺁیین اسلام نشده بودند؟
چگونه مردم و مسئولان در شب ولادت حضرت زینب ﺁن همه کار و فعل حرام را در برابر دیدگان خود به زعم شما دیدند و سکوت کردندو غیرت دینی ﺁن ها نجوشید؟
شاید قوه تمییز و اسلام سنجی شما را نداشتند که نتوانستند تفاوت میان حرام وحلال را بدانند اما شما که ازدور دستی بر ﺁتش داشتید و سجاده نشین خلوت های شبانه بودید متوجه این همه فساد و فعل حرام شدید و وجدان بیدار تان به شما هشدارداد که «سرچشمه باید گرفتن به بیل/وگرنه نشاید گرفتن به پیل»
ﺁیا فساد ﺁلود خواندن ﺁن مراسم که توام با رقص و غنا و محرمات دیگر به زعم شما بوده است توهین به مسئولان ومردم پاک وانقلابی بافق نبوده است که در ﺁن مراسم حضور داشتند.؟
تاکی می خواهید خود را مریدان سینه چاک  و دلسوخته اسلام و تشیع بدانید و به وقت نیاز و برای اهداف حزبی و جناحی و شخصی از دین واسلام مایه بگذارید ؟
ﺁیا زمانی که حق این مردم محروم ومظلوم را می خوردند ومی بردند هم رگ غیرتتان به جوش می ﺁمد؟
ﺁیا در برابر تبعیض و بی عدالتی که در حق پیر و جوان این مرزوبوم انجام می شودهم وجدان بیدارتان به شما نهیب می زند؟
ﺁیا وقتی شیره جان این مردم را می مکند و از چپ و راست اراضی ﺁن ها را اشغال می کنند شما فریاد وااسلاما سر می دهید و خطرات ظلم وتبعیض را به هم پالگی های خود گوشزد می کنید؟
ﺁیا می دانید که این مردم سال ها با قناعت زندگی کردند و روزی هم که برای ﺁن ها جشنی می گیرند شما ﺁن ها را به شرکت در کارهای حرام متهم می کنیدو این را نشانه دیانت خود وکفرﺁن ها می دانید؟
گرمسلمانی از این است که حافظ  دارد/وای اگر از پس امروز بود فردایی.
بیدار شوید و بدانید که دیگر حنای مقدس مابی و دیانت شما رنگی ندارد و مردم هوشیار و مومن دارالشجاعه  نقاب از چهره شما برداشتند وچوب و رخت شبانی شما دیگر نمی تواند ﺁن ها را بفریبدوهنوز  بوی مهرورزی و عدالت گستری شما از اردیبهشت نود به مشامشان می رسد.
«مارابه خیر شما امیدی نیست شرّ مرسانید».
دکترحسین ارجمند

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و خدا قوت دکتر حرف دل مردم را زدید افرادی که منافعشان تامین نشده فریاد وا اسلاما سر میدهند وگرنه عامه مردم این افراد را می شناسند

محمود سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اینها کسانی هستند که آقای دانشمند را هم ضد ولایت فقیه خوانند واز برگزاری مراسم روضه خوانی امام حسین هم جلو گیری کردند یک عده در بافق عقل کل هستند واز همه ایران بهتر می فهمند که اسلام ودین چیست مگر آقای دانشمند در تمام ایران منبر نمی رود ومجالسش شلوغ نمی شود چطور فقط در بافق باید به او ایراد گرفته شود ای کاش پرده ها کنار می رفت تا واقعیت هر کس مشخص می شد البته هیچ بافقی از عمل ان چند نفر دفاع نمی کند ولی نباید به خاطر حرکت چند نفر مردم یک شهر را زیر سوال برد ای عقل کل ها دست از سر مردم بافق بردارید

رضا فتاحی سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دکتر جون اینها همانهایی بودند که باعث شدند مردم در جوابشان حماسه اردیبهشت 1390 را خلق کنند.

بافقی سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکتر بحث هایی پیرامون مسائل به وجود آمده می باشد که یاد آوری آن ضرری ندارد.
1-مثلا اینکه بگویند فلانی به خاطر فلان کس از امید جهان دعوت کرده است.
2-قبل از این مراسم نه افراد خاص بلکه جوانانی که این نوع حرکت را از مسئولین فرهنگی بافق بر نمی تابیدند به آنها چه از طریق پیامک و چه حضوری گوشزد نمودند.
3-حال سوالی از شما دارم مثلا اگر کسی که مامور مبارز با مواد مخدر می باشد خودش قلیان و سیگار و غیره بکشد آیا می تواند با مواد مخدری مبارزه کند؟
4-شنیده شده 2 میلیارد هزینه این فواره شده است؟آنهم در شهرکی خصوصی که قرار است به کسان دیگر دهند.بااین دو میلیارد چندین زیرساخت شادی واقعی در شهر می شد ایجاد کرد؟مثلا پارک های محله ای
5-همچنین شنیده شد که امید خان را به صرف قلیان هم به یکی از پاتوق ها بردند.از یک طرف در شورای تامین تصمیم بر حذف پاتوق می کنند از طرفی افرادی به عنوان ایالت خودمختار ملت را به پاتوق دعوت میکنند.ان چه و این چه؟
6-یک سوال دیگر هم دارم آن روز که مردم به خیابان آمدند گفتند به خاطر جناح خاص است.امروز هم میگویید به خاطر جناح خاص است.باید کمی تقوی داشته باشیم.یعنی روحانیون هم جناح خاصند؟
7-چرا وقتی حاجی می توانست یک پیامی بدهد و بگوید ما از قضایای پیش آمده اعلام انزجار نموده و حتما با مسببین آن برخورد مینماییم خودشان را در مقامی خاص قرار داده و همه چیز را زیر سول برده و فضای آرام را متشنج نمودند و سپس سربازانشان یکی یکی از اسب تراوای فرهنگ و مقاله و خبر بیرون آمدند و ما منتظر سرباز بعدیتان هستیم.
8- در پایان خوشحالیم از آنکه خیلی ها را شناختیم و بعضی از افکار برایمان روشن شد.

  ناظر پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۳:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  این فواره با این هزینه که در خیلی مواقع هم نمی توان استفاده ای برد وحتی ارزش گردشگری هم نداره

علی رضا سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دکتر جون آفرین بر این قلم/خوب رسا را رسوا کردی

جواد سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای بافقی اگرروحانیون جناح و حزب ندارند.مجمع روحانیون مبارز وجامعه روحانیت چیست.ایا ان ها حزب نیستند.
دوما مگرروحانیون معصوم هستند؟ان ها هم انسانی همانندما هستندو جایز الخطا

مهدی سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام مگرتویزد وجاهای دیگرایران جشن نمی گیرند و خیلی هم ازاین بدترمیشه. حالا5تاجوان هم رقصیدند کسی کارشان راتاید نمی کنه ولی هیچ اتفاق بزرگی هم نیفتاده . یه عده مفت خوریه روز نمی گذارند دانشمند منبربره چون حرف حق تلخه .یه روز دیگه باعث ما جرای اردیبشت سال 90 میشوند که مردم خوب جوابشان رادادند وحالاماجرای جشن راعلم کردند تاجواد عسکری رابکوبند . مردم عزیز بافق این یک عده به خاطره منافع حزبیشان دست ازسرمردم برنمی دارند ودرمقاطع دیگر نقشه ها ی دیگرخواهند کشید

صادق سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۴:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام آقاي دكتر اندكي به وجدان خود رجوع كنيد نه به نفس خود

مهدی سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۶:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگراین سایت یزدرسا مدعی اسلام است تصاویر وفیلم های ضرب وشتم مردم مظلوم بافق در اردیبهشت 90 را همین الان در سایت خودبگذارد.تا بدانیم ان ها با مردمند و خواهان عدالت.نه جناح بازی.
این گوی واین میدان.بسم الله

  ناظر پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۳:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  خوب ما ها را درگیر هم کردند و مشغولیم….

کاترین اشتون سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۶:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به هوش باشیم تا حسودان .. تکرار سناریوی مرحوم دکتر دهستانی را برایمان رقم نزده باشند .و با حذف یک نیروی فعال بومی . از روستاهای ابرکوه یا سخوید و …. برایمان رییس و مدیر عامل تولید کنند . ما آموخته ایم که اگر در بافق و یا بقول یکی از دوستان در شهرک خصوصی آهنشهر سرمایه گذاری نشود مسلما در اردکان یا ….. شاهد طرحهای عظیم و زیر گذر ها روگذرها و مراکز تفریحی و غیره خواهیم بود . مراقب کید حسودان باشیم تا بقول معروف از یک سوراخ چند بار گزیده نشویم .

حاج محمود سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۷:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت آقای بافقی :مطالبتان وردیفهایی که قطار کرده اید همه بوی نفرت،خودخواهی وغرایض شخصی میدهد خواهش میکنم مردم را برای ما تعریف کنید.مردم از دیدگاه شما چه کسانی هستند؟از دیدگاه من مردم کسانی هستند که در مراسم مذهبی می بینیم،مردم کسانی هستند که درانتخابات میبینیم،مردم کسانی هستند که در راهپیمائیها میبینیم، مردم کسانی هستند که در جشنها می بینیم ودرنهایت مردم کسانی هستند که در همه عرصه ها حضور فعال دارند.پس خواهشامردم را همان تعداد اندک اطراف خودتان ندانید.مردم ما بسیار باشعوروبافرهنگ بوده وقدرت درک بالایی دارند.لطف کنید برایشان سینه چاک نکنید واز طرف آنها موضع نگیریداجازه بدهید مردم خودشان نظراتشان را بیان کنند کما اینکه همیشه با حضور حداکثری ذر هر مراسمی نظر ودیدگاهشان را ارئه کردند امید است که امثال شما ببینید واحترام بگذارید.

تفکری سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام:افرین بر شیوایی گفتار وکلامتان.

مهدی سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خدمت دوستانی که با شیوهای مختلف مهر تاییذی بر این مراسم زدند اما چند نکته
1-اصلا چرا باید چنین مراسم سبکی را به اسم حضرت زینب گذاشت کسی که داغ عزیزترین خانواده اش را دید اسارت کشید تا اسلام ناب محمدی بماند
2-مگر هرجا هر کار غلطی گردند وکسی دم نزد دلیل بر خوب بودن ان کار است
3-بدانیم این جامعه ای که ما میسازیم در اینده فرزندان خودما باید بسوزند
4-اینکه شما میگویید منافع بعضی ها در خطر بوده درست است چون منعتی با لاتر از اسلام ناب محمدی نیست اسلامی که پیامبرا ن واهلبیت از جان خود گذشتند ودر زمان خود ما جوانان عزیزی مانند شهید علم الهدا که وقتی گروه سیرک به شهرشان امد واهنگهای انچنانی پخش میکرد برای دفعه اول تذکر داد اما برای بار دوم چادرشان را به اتش کشید برای حفظ اسلام از زندگی خود گذشتند را دیدیم حال شما مدعی هستید چرا بعضی افراد خبیر ودانا ندای واسلام سر میدهند اگر چنین حسی نداشته باشیم باید در مسلمانی خود شک کنیم
5- ودر اخر این رابدانیم کار فساد واشتباه کم ان هم زیاد است واین را متذکر باشیم در اینده بسیار بسیار نزدیک باید در محضر پروردگار جواب پس بدهیم پس سعی کنیم نلغزیم

بافقی چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بله همه راست میگویید منافع ما در خطر بود.شرکت های ما در معدن سر وسینه می زدند.مقاله نویسانمان همه مدعی هستند.بله همه ما مفت خوریم اما نان خود می خوریم نه کاسه لیسی دیگران کنیم.حاجی محمود جان قضایای سال 90 پشت پرده های فراوانی دارد که امیدواریم روزی برایتان بازگو کنند.مگه بعضی ها مدیر بومی نبودند کندن انها چه و آمدن بومی دیگر چه.چه شد که دیگر اعتراضی نبود.چه شد تا وقتی ان مدیر بومی بود در وبلاگ امید بافق تا توانستند کوبیدندش ولی با این مدیر بومی به به و چه چه ها شروع شد.بله برادر 3 سال سکوت می کنیم تا بفهمید دکتر شیخ شاب گفت این آگلومره برای بافق هیچ سودی ندارد.و…..دلمان پر است.از شرکتی که 1500 نفر کارگر دارد ولی 250 نفر بافقی هستند.از پسته چینی و غیره.

ولایتی چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با جناب بافقی و مهدی موافقم…. دوستان در مقابل خدا و در محضر امام زمان(ع) خودتونو نشون بدید و برای رضای خدا قلم بزنید…. وگرنه برای خوشایند این رئیس و آن رئیس مطلب نوشتن هنر نیست….

همکار چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۷:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باز هم میگویم حتی اگر نظرم منتشر نشد خود مسئول بافق فردا میخواند.دوستان برای چی اینقدر خودتان را خسته میکنید نظر میدید نظرات ما و شما دو ریال ارزش ندارد.همین اقای دکتر مقاله میدهد می نشیند گوشه ای کیف میکند روی مقاله اش نظر بدهید تا اعتبارش بالا رود پیش بافق فرداییها.دیگر نویسندگان هم همینطورند.گاهی گداری خودشان برای هم نوشابه باز میکنند.ارجمند از ایراهیمی تشکر میکند.رضوی از قاسمزاده.ابراهیمی از سلیمانی ……

ثنا چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امروز اس ام اسی رو دیدم مبنی بر حمایت مردم از روشنگریهای رئیس ارشاد و هاشمی .تعجب آوره که ریاکاری و دورویی رو روشنگری عنوان میکنند .این هم از دستاوردهای یزد رسا !!!وا اسفا!!!!

قاسم چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از شما كه باصطلاح يدك دكتر را مي كشيد حيف است اينگونه خود را بفروشيد وايگونه موضع گيري كنيد

علی محمد چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برادران عزیز یزدی سایت یزد رسا:شما همگی باید دعاگوی معادن غنی شهر بافق باشید.چون اگر این معادن نبودند چگونه جیب شما پر میشد؟برین خدارا شکر کنید که بیشتر بودجه این معدن و شهر را همیشه تصاحب کرده اید.فهمیدید؟؟؟؟ممنون

reza چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حنایی که دیگر رنگی ندارد. بسیار جالب

مریم چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۳:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون اقای دکترحرف دل مارو زدید عزتتان زیاد

بافقی چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگراین جماعت پی گیر حاشیه کمی خود را در پروژه گاز رسانی بافق وارد می کردندقطعا من الان نبایدکپسول گاز پشت کنم.

رضايي پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۷:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فصل‌های پیش از این هم ابر داشت
بر کویرم بارشی بی‌صبر داشت

پیش از اینها آسمان گلپوش بود
پیش از اینها یار در آغوش بود

اینک اما عده‌ای آتش شدند
بعد کوچ کوه‌ها آرش شدند

از بلند از حلق آویزها
قلب‌های مانده در دهلیزها

بذرهایی ناشناس و گول و گند
از میان خاک و خون قد می‌کشند

بعضی از آنها که خون نوشیده‌اند
ارث جنگ عشق را پوشیده‌اند

عده‌ای حسن القضاء را دیده اند
عده‌ای را بنزها بلعیده اند

بزدلانی کز هراس ابتر شدند
از بسیجی‌ها بسیجی تر شدند
دكترجان ممنون از اين مقاله زيبا ورسا الحق كه زيبا نوشتي وبجا.اين يزد رسا امروز بسيجيتر از بسيجيان شده.ودايه دلسوز تراز ماد رشده..از قديم گفتن جواب ابلهان خاموشيست

123 پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر همگی
مطالب آقای دکتر مثل مطالب حزب مقابلشان به جا بود ولی یادتان باشد همه مردم تنها شما خوانندگان و نویسندگان نیستید مردم کسانی هستند که در این مراسمات شرکت می کنند چه مراسمات مذهبی و چه مراسمات شادی.
اگر خواستید بدانید که مردم نسبت به این مراسمات چه واکنشی نشان می دهند دوباره مراسم دیگری برگزار کنید و اگر کسی در این مراسم ها شرکت نکرد محکوم و اگر شرکت کردند با همان جمعیت تایید می کنند

رسایی پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۲:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دین گاهی بازیچه دست یک عده فرصت طلب شده.
این ها درد دین ندارند.این ها همان کسانی هستند که تیشه به ریشه دین زدند.

علی پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۳:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آفرین بر دکترحسین ارجمند که این حرف ها را زد و وب سایت یزد رسا را ضایع کرد وحرف دل مردم بافق را زد

کربلا پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۳:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جشنی در بافق برگزارشدو بالطبع باید حواشی هم داشته باشد ومادرصدد تایید یا رد کارهای صورت گرفته درآن مراسم نیستیم:
در زمان امام حسین هم کربلایی رخ داد و بالطبع حواشی داشت و ما در صدد تایید و یا رد کارهای صورت گرفته نیستیم: واقعا درسته!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟

  علی جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

  چه تشبیه غیرعاقلانه ای…

مهدی بافقی جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
دکتر حرف های قشنگی زدید
ولی هنوز عده ای چشم دیدن مردم بافق را ندارن
شعور و درک بعضی افراد هنوز پایین و نمی فهمن

مارگارت تاچر یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

استقبال مردم از این گونه مراسم نشان دهنده نیاز آنها به شادی دراین عصر غمزده است.متعصب های جانماز آب کشی که مثل آقای بافقی همیشه ساز مخالف می زنند اسلام را فقط در حفظ ظاهر می دانند وبس.دل انسان باید پاک وبی کینه باشد.

رضا یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دمتون گرم.خوب خودتونرا سرگرم کردید اونایی که خودشون را عقل کل میدانند نباید بجای مردم تصمیم بگیرند برن خودشون را اصلاح کنند.آخرتی هم هست!

محمد رضا یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عزیزان دیگر بس است شاید این کار برای پرت کردن هواسها بود .الان وقت آن است که برویم ببینیم چرا تمام فرمانداران شهرهای دیگر بومی هستند وبرای بافق فرماندار غیر بومی در نظر گرفته اند .برای بهاباد فرماندار قوی منصوب کرده اند .نگذاریم برای بافق فرماندار ضعیف انتخاب کنند .اگر فرماندار ضعیف باشد وگوش حرف کن مرزهای ما در خطر است .استاندار اردکانی است ،باید مواظب باشیم .

دلسوخته سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خانم تاچردرست فرمودند مردم بافق نیاز به شادی دارندچرادرموردبافق همه چیز عیب است سایت یزد رسا برای میدان فرهنگ نعل اسبی بنویسد…..دوما شما دربافق بومی فعال سراغ دارید اگر بودشهر ماهم مثل شهرهای دیگر پیشرفت میگرد شهریکه هنوز گاز رسانی نشده چراچراچرا بومیها اقدامی نمکند.