اسرار خانه پدری را جار نمی زنند

دسته: مقالات
۳۲ دیدگاه
سه شنبه - ۲۰ اسفند ۱۳۹۲

porfala

امام جمعه بافق در قضیه جشن شرکت سنگ آهن و هیاهویی که در این زمینه درست شده است، کار ظریفی کرد. در جواب سوال خبرنگار سایت محترمی که فیلم های این جشن را بارگزاری کرده است، گفته است باید فیلم این مراسم را ببینم و بعد اظهار نظر کنم. این یعنی اینکه دعوای خانوادگی ما به کسی جز خودمان مربوط نیست. این جواب محترمانه را اما امام جمعه موقت ( لقبی که آن  سایت محترم به امام جماعت موقت مسجد جامع داده است) نکرد و ظرافت پاسخ امام جمعه را به کار نبرد. بعد از ایشان هم دو تن از مسئولان محترم  _ که با هر دو آنان آشنایی دارم و دلسوزی آنان برایم محرز است _ مصاحبه هایی کردند و حرف هایی که در دعواها می زنیم را سر کوچه آوردند و پس از آن دوستان نویسنده ام در له یا علیه این موضوع موضع گیرها کردند و برخی به تومار نویسی و بیانیه دادن افتادند و آتش به پا شد و سوخت و سوزاند.

این اولین بار نیست که در جشنی حاشیه ای برپا شده است. آخرینش هم نیست. چهار ساله آینده آبستن حوادثی است. اما اینکه کسی یا کسانی با انگشت خویش صورت خود را بخراشند، نوبر است. در دو سه روز گذشته، پیام نازیبایی از بافق به کشور رفته است. این درحالی است که می شد بهتر و مدبرانه تر این مسئله را کنترل کرد. درهر حال اکنون این اتفاق افتاده است. از همه می خواهم خویشتن دار باشند. این دعواها، بی سرانجام است. هر اتفاقی هم که بیفتد بازنده بافق است. عاقلانه نیست که اسرار خانه پدری را بر سرکوچه نامحرمان، جار بزنیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
یاران سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خیر. امام جمعه محترم ضمن اینکه این جشن مشکلدار بوده تاکیدکرده که زین پس این اتفاقات نباید بیافتد. در ضمن کسی مشکل را جار نزد بلکه صحبت از سکوت مسبب اصلی بود که پشت سر قضایا ساکت ماند و به قول دوستی سربازانش را فرستاد . اگر همان اول معذرتی از مردم می خواست همه چی حل می شد. مدیرعامل شرکت سنگ آهن نشان داد که برای مردم ارزشی قائل نیست. شما هم بعنوان یکی از این سربازان حالا که همه ناراحت شده اند، ندای سکوت سرندهید. سکوت می توانست زمانی شکل گیرد که مدیرعامل عذرخواهی میکرد ومردم هم می بخشیدند و اجازه نمی دادند سایتی بیگانه اینهمه دور بردارد. بنابراین این مسئولان ما هستند که مشکل دارند.

امیر سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تاچنین طرز تفکر هایی در بافق جولان می دهند بافق همین هست که هست.

علی سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتی همه تان می خواهید قضیه را لاپوشانی کنید چیزی بهتر از این نمیشود آقای پورفلاح به قول دوستان اگر مردی پیدا میشد و از مردمی که هنوز رگ غیرتی دروجودشان هست عذرخواهی میکرد بابت اتفاقاتی که آنها هم حتما نمی خواستند اتفاق بیافتد کار به اینجا نمیکشید که سایتی دیگر از شهری دیگر کاسه داغتر از آش شود

عزادار سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا خیرت بده مطلبت زیبا بود.
وخدا لعنت کنه اون بافقی که به خاطر بعضی از خصومت های شخصی با مسئولین برگزاری مراسم ،خیانتی به بافق کرد که آثار و عواقبش از قضیه سال 90 برای بافق و بافقی بیشتر خواهد بود..از همین جا به اون بی وجدان عرض میکنم که اگه بخواد به این کاراش ادامه بده اسمش فاش خواهد شد تا مردم بشناسند اون شیر ناپاک خورده ای که در حق بافق ظلم میکنه و بعد ادعاش به عرش میرسه.انشاالله به حق خون شهیدان این دیار خداوند کاری بر سر این از خدا بی خبر وامثال اوون بیاره که نخوان برا خود شیرینی خودشون به بافق ضربه بزنند.

محمد سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام.با یک عذرخواهی میتوانستند همه چیز را حل کنند.اما چه کنیم مسئله ای به نام سکوت انهم از نوع مرگ بارش اینبار هم بر این قضیه سایه انداخت و همه شان تلاش کردند تا سکوت کنند و قضیه فرسایشی شود.اما با مصاحبه خانم کریمی رئیس ارشاد دست هایی پشت پرده پیدا گشت و معلوم شد تمام ان هزینه هایی که در اهنشهر میشود به کام شرکت خصوصیست که آنهم سکوت سه ساله می طلبید.و با این مصاحبه طرح سکوت را به هم زد و اردوگاه سکوت به ناگاه شکست .تازه فهمیدیم در این جریان هر کس هر وقت از سنگ آهن کمکی دریافت نموده وناگهان علیه آن شرکت صحبتی براند از زیر و بمش خواهند گفت و خواهندش کوباند.تازه به صحبت هایی رهبرم سید علی پی می برم که می گوید خواد را وامدار نکنید(مفهوم کلام).والسلام.

صادق سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جالب است همشهريان . فقط نگاه كنيد چه كساني حامي وچه كساني مخالف اين جشن بودند بعد خودتان قضاوت كنيد

کوهی چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بله منم قبول دارم تا چنین طرز فکرهایی مانند ((یاران))وجود دارد بافق همینه

ضمنا از مدیرعامل محترم شرکت سنگ اهن تشکر می کنم که این جشن برگذار کردن

شماها یکی غریبه میخواهین که باید و پول شرکت ببره جای دیگه خرج کنه
زحمات جناب عسکری مانند مرحوم دهستانی .خواهد مانند
حالا باشه تا چند سال دیگه یه مدیر عامل غریبه بیاد تا بفهمید

به نظر من اصلا وظیفه سنگ اهن نیست که برای بافق کاری بکنه
خدا خیرشان بده همین کارا را انجام میده

***کوهی البته نه به معنای دهاتی **

  ماهی گیری پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۳:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  ماهی بهتره یا ماهی گیری؟؟؟
  فعلا که ماهی دارند بهمون می دند؟؟ وای به روزمون که ماهی تموم بشه؟؟
  سنگمون تموم بشه!

ولایتی چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب مستطاب! بی تدبیری و حماقت جمعی از مسئولان و بی حیایی و بی عفتی یک جماعت هوس باز جایی برای دفاع باقی نمیگذاره!!! توجیه نکنید که اصلا توجیه بردار نیست…..!!!

محمدیان چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۶:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای یاران !
سایتی که بیرون بافق دارد آبروی شهر را جار میزند از سوی شما و همفکرانتان تغذیه می شود مردم ما همه چیز را میفهمند و میدانند ، فکر سلیم متعلق به شما نیست که بر موج سوار شدید و البته این خاصیت تفکر شماست که تا موجی نباشد مرده اید !
بیش از نه هزار نفر در جشن بودند و فقط ده نفر نوجوان و جوان احساساتی این حرکات را کردند اما شما که مدعی ارزش ها هستید چه نسبت ها که به مدیر عامل بسیجی و جانباز و آن آزاده جانباز که ندادید و ککتان هم نگزید فقط بلدید سر منبر مردم را موعظه کنید .
از استاد بزرگوار آقای پورفلاح بابت قلم ، بیان و فکر پسندید اشان تقدیر میکنیم وقعاً مایه فخرید .

علی رضا چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۶:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده هم با نظر آقای پورفلاح موافقم ما خودمان امام جمعه، فرماندار، و غیره در شهر داریم و مردم انقلابی و ولایی شهرستان قادر به واکنش به این گونه مسایل هستند و نیازی به دخالت دیگرانی که فقط برای ایجاد تفرقه و تاکید میکنم”تفرقه”و چپاول منابع خدادادی ما نقشه می کشند نداریم.
جناب یاران لطفا به این سایت دلسوز مراجعه و جستجو نمایید چند بار برای نیامدن گازشهری پس از6 سال، عدم ایجاد2 بانده جاده بافق پس از 30 سال، نبود گازوئیل و سوخت در زمستان امسال و غیره مطلب زده یکبار چطور دلسوز بافق شد؟

مهدی علیزاده چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۷:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باز هم مث چند تا بچه برهم پریدیم

این از فرهنگ بالای فهمیده های ماست!!!
آنکه می فهمد میگوید باید فیلم را ببینم و آنکه روزهای آتی را پیشبینی نمی کند روی ندیده وشنیده احتیاط نمی کند. اینها نشانه نپختگیست .
با شما موافقم اتفاقات را باید در شهر مدیریت کرد .

  مشغولیم دیگه پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۳:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  نتیجه اش این میشه که من و تو باید چهل و پنج دقیقه با هم کل کل کنیم و هر دوتاییمون هم یه حرف رو بزنیم.
  خوب مشغولیم.

رفيق چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۷:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عجب حرفي ميزني يآقاي به اصطلاح ياران
ما دلمون همين و ميخواسته از تمام همه اونائي ميشناسيم هم پرسيديم دوست داشتن به شما چه ربطي داره براي ما تصميم ميگيري ، بنشينيد سرجاتون حالا ديگه

تفکری چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۷:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چه اسراری آقای پورفلاح ، اشتباه کردن یه عذرخواهی از ملت بافق بکنند،
شما دوستان هی می گوئید برون نفهمند اختلاف بین بافقی ها است داداش گلم چه می شود کرد یکم اگر بعضی از مدیران بافقی روراستر بودند اوضاع بهتر بود .
کدام یکی از اصلاح طلب ها ی بافق با هم متحد هستند به ما هم بگوئید یک دفعه نشد تو موردی باهم هم نظر باشند
یه نکته دیگه است که به ایمیلتان می فرستم (درصورتی که ایمیلتان را در همینجا درج کنید)
یاحق

محمود چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باران ما نمی دانیم مردمی که شما انقدر دم از آن می زنید چه کسانی هستند آنان که آنجا بودند که جلسه را ترک نکردند وآنان که نبودند چگونه حرکات ناپسند چند نفر را در آن جمعیت کثیر حمل بر سامری بودن مردم بافق می دانند اگر ما قرار باشد دین واسلام را به شیوه شما نشر وگسترش دهیم هر روز بر سامری ها (به قول شما )افزوده می گردد باید این برنامه را ریشه یابی کرد که علت چیست که جوان با یک موسقی اینچنین از خود بی خود می گردد نه این که فقط به دنبال مچ گیری ومحکوم کردن یکدیگر باشیم حوزه علمیه باید ریشه یابی کند وآموزش وپرورش که ما چه کردیم وآیا در تربیت این نسل موفق بودهایم یا نه

علی رضا چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با اینکه میدانم باز نظرم تایید نمیشود ولی باز مینویسم. همیشه فکر میکردم بافق فردا همان امید بافق است که قانونمند شده و هدفش رساندن حرف مردم به گوش مسئولین ولی چند ماهی است نامید شده ام . چه شده و چه بلایی به سر بافق فردا آمده است؟ مثل اینکه شما خوشحالید که این اولین بار نیست که در جشنی حاشیه ای برپا شده است و امیدوارید آخرینش هم نباشد.
بابا کمی ترویج فرهنگ و دین هم لازم است .

طالبی بافقی چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام سلامی بلندبالاخدمت تمامی عزیزان شهرم چه دوست چه دشمن…
این چندروزشهرمان راخوب پامال کردندچه بیگانه چه خودی آنان که دم ازمعرفت میزنند(…)چه کاری برای دلخوشی این جوانان شهرکردن جزروضه خوانی وگریستن مردم آیافرهنگ سازی کردندبرای جوانان آیادست گیری کردنددل جویی کردندچراماجوانان راعقده ای بارآوردندخداراشاهدمیگیرم آن دنیا اگرباشدازاین …نخواهم گذشت که دینمان رااین قدرسخت گیربه مافهمانده اندکجای دین ماگفته شده ۱۲ماه سال راعزاداری کنیدآقایان … وبزرگان شهراین یک زنگ خطری است برای شهرمان که اینقدرجوانان این شهرراسرزنش وسرکوب نکنین چرابایداستان یزددرآمارطلاق رتبه اول راداشته باشدودیگرهیچ نمیگویم من جوان بافقی دل خوشی ندارم ازاین همه همهمه ودعواهای بیگانگان این باشدکه فکری کنند

م-ح چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقایان که کاسه داغتر از اش میشوید مردم بافق مشکلات اساسی تر دارند که شما انها را باید طومار کنید و به گوش بالا برسانید مثل گاز وغیره مطمن باشید که اون بالا به ما میخندند که هنوز درگیر این مسائل هستیم

لوتی چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خوب شدکا هما اصلا” تو جشن نیومدیم چون میدونستم آخرش حرف توشه . ولی واقعا” حیفه .مگه مدیر سنگ آهن چکار کرده که حالا خواسته باشه معذرت خواهی کنه. بابا دست بردارید از زیر آب زنی خودمون برای خودمون

شاپرک چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
اسلام دین گریه نیست با شادی هم منافاتی ندارد. ولی نباید شادی هامون حریم و حرمت هارا زیرپا بگذارد و بی قیدی و لا ابالی گری را شایع کند.برخی از گونه های شادی باید در خلوت خانه ها و حریم خصوصی ما برقرار باشد نه در مجامع عمومی !

جواد چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اینها همه بهانه است مگر نه از این جشنها فقط در بافق که برگزار نمیشه بلکه در سراسر ایرانه .واین هیاهو را به خاطر بی ظرفیتی دو یا سه نفر از جوونهایی که بی عقلی کردن درست شده .مگر نه ،نه مدیر عامل شرکت ونه روحانی حاضر در جشن ونه مردم ،هیچکدوم این حرکات را تایید نمیکنند
توی مملکتی که این مسائل پیش پا افتاده را این همه بزرگ میکنند همون بهتر که برگزار نشه اعصابمون رو خورد کردن از بس که کش و قوسش دادن
انتقاد من از سایت یزد رسا اینه که یزد شما هیچ مشکلی دیگه ای نداشته که گیر دادی به مسائل بافق؟؟؟؟؟؟؟اگر خیلی عرضه وهنر داری به مسائل ومشکلاتی که مردم درگیر اون هستند از مسئولین استانتون انتقاد کنید نه رقصی که یارو انجام داده وتموم شده
بنده که با انتقاد از حرکات زشت رقاصها از زحمات مدیر عامل وروابط عمومی شرکت تشکر میکنم

حسینعلی چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۴:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خدمت تمام خوانندگان عزیز شماها که میخواهید این مسئله از بافق بیرون نرود چرا همون روزهای اول کسی نیامد شفاف سازی کند و با یه معذرت خواهی کوچک قضیه را فیصله دهد پس خودمون وخودتون خواستید تا این قضیه رسانه ای شود

اشکان چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۵:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان محترم و بزرگوار در سالروز شهادت امام جواد (ع) عده قلیلی مراسم شب شهادت ان بزرگوار را در صحن امامزاده عبدالله بافق بر هم زدنند و خبر آن عمل زشت و نا پسند تا قم وتهران رسید که در بافق مانع از سخنرانی استاد دانشمند شدند آن زمان مگر1- امام جمعه موقت محترم فریاد وا مصیبتا وا محمدا سر داد 2-ایشان حتی مخالف نخل برداری روز هفتم شهادت امام حسین (ع) می باشد در صورتی که آقای مکارم شیرازی نخل برداری را تایید کرده بودنند3- روز ی که جوانان این شهر مورد ضرب و شتم یگان ویژه بخاطر خواسته قانونی خود قرار کرفتند ایشان و دارو دسته شان کجا بود ند

عامر چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۶:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بخدا تمومش کنید یک سایت یزدی بین ما دعوا انداخته و خودشن با ریش ما میخنددند

بافقی چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش برای مسائل دیگر شهرم هم این جماعت زنده بودند

مجید شاهی چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حاجی حبیب حسن زاده با اقدام هوشیارانه خودش راه را بر هتاکان مغرض بست کسانی که جهت منافع شخصی وخطی خود حاضرنند از شهدا و جانبازان هم مایه بگذارند.در حالیکه سوابق ارزنده مدیر عامل وشما در دوران دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست ..حال چون با این حرکت هوشمندانه شما این گروه معلوم الحال کیش ومات شدند دوباره همانطور که از کامنت (علی)پیداشت به حوادث 88 پرداختند ودر حال تدارک جنجال آفرینی دیگری هستند ..مردم هوشیار و ولایت مدار بافق باید چشم خود را باز کنند وخدای ناکرده فریب این گروه مغرض را نخورنند چرا که پیشرفت امروز بافق فقط در گرو اتحاد وحمایت همه جانبه از مسئولین وامام جمعه محترم شهر که الحق والانصاف یار ویاورمسئولان و چونان پدری دلسوزبرای شهرمان هستند باشیم به سایت وزین بافق فردا هم توصیه میکنم تدابیری اندیشیده شود تا مردم بتوانند با ارسال پیامک نظرات خودشان را در مورد جشن وحواشی آن اعلام کنند وشما در پایان بصورت نمودار نظرات مردم را منعکس کنید واقای عسکری باید با تلاش مضاعف خود راه پیشرفت و ارتقای شهر را هرچه سریعتر مسطح نماید وبدون توجه به سنگ اندازی این افراد در جهت پیشرفت شهر در همه زمینها منجمله بهداشتی ،آموزشی ،تفریحی وعمرانی قدمهای خوبی را بردارند ونماینده شهر ما یادشان نرفته که در ابتدای انتخاب قول اتمام پروژه راه بافق و یزد و گاز رسانی را دادند در حالیکه هنوز به قول خودشان عمل نکرده اند مردم خود بهتر بر همه ی امور آگاهنند ودر پایان به قول شاعر: مشکلی دارم زدانشمند مجلس باز پرس توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند گوییا باور نمی دارند روز داوری این همه غل ودغل در کار داور میکنند یارب این نو دولتان را بر خر خودشان نشان کین همه ناز از غلام وترک واستر میکنند

خاک پای همه پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۲:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اولا باید انتظامات سنگ اهن جلوی ان چند نفربی ظرفیت را می گرفت . ثانیا رئیس جمهور محترم بابت مشکلات سبد کالا ازمردم فهیم ودوست داشتنی ایران ” عذر خواهی کرد .خدا عمر با عزت عطا کند” ما مقصر اصلی را اقای حسن زاده می دانیم نه شخص دیگر .از مدیر عامل محترم تشکر می کنیم .چرا روابط عمومی زودتر از اینها پوزش نخواست. باید حداقل استعفا می داد وشجاعت این را داشته باشد. اما افسوس افسوس که ما جسارت عذر خواهی از مردم را نداریم وشهرمان را به هم میریزیم

امیرمحمد پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تو خاک پای همه ای این جوری مینویسی وای به حال اون موقعی که یه کاره ای بشی
باید از آقای حسن زاده تقدیر بشه ، استعفا …
این چه خزهولاتیه سر هم میکنید شما ها برید حالا دیگه شرتوت رو از سر مردم کم کنیدبزاریدمردم نفس بکشن

ولي اله پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۹:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بس كنييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييد!بياييد همدل باشيد اينقدر اختلاف وتفرقه براي چي؟چرا بافقي نميتونه باافقيو ببينه ولي درمقابل چپاول معادن وثروت شهرش بي تفاوته آينده بچه هاتون چي ميشه نسلهاي بعد چه قضاوتي براي پدرانشان ميكنند!؟ بياييد با حفظ همدلي وهمبستگي سبب دلگرمي مسئولان دلسوز بوده زمينه را براي توسعه صنايع وعمران شهرمان آماده كنيم .نه با دامن زدن به اختلافات مانع شويم .

احمد چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
من خيلي كم به سايت هاي خبري ميرم ولي امشب فرصتي شد و اين مطالب را خوندم خيلي از كساني كه خواهان عذر خواهي مدير و روابط عمومي هستند از نظر روانشناختي مشكل دارند مدير محترمي براي مردم شهرش برنامه اي به اين زيبايي اجرا ميكند و چهار نفر حركتي ميكنند . بجاي اينكه قدر دان زحماتشان باشيم چه حرفها كه علم نميكنيم .سايتي مغرض چيزي مينويسد و مرماني از ما بدنبالش جوگير شده طومار مينويسند .واقعا به كمي عقلشان خنده ام ميگيرد. بجاي تشكر از زحمات اين شركت چها كه نميكنيد . شرم كنيد ديگر دوره ابو موسي اشعري و امثال او تمام شده .يا امام جماعت موقت كه نديده افاضات فرمودند . قبلا نه جشني نه برنامه اي نه اتفاقي ؤ ايا آن بهتر بود يا اينكه هر هفته دكتر يا مشاوري به آموزش خانواده ها مي پردازد .كمي تفكر كنيد .اين خود عبادت است

شهروند چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۷:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امام جمعه موقت اقای روحانی هستش