سنگرها امروز رنگ عوض کرده اند / نباید از سنگر دشمن غافل شد

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۲ اسفند ۱۳۹۲

نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: سنگرها امروز تنها رنگ عوض کرده‌اند و تا زمانی که حق و باطل وجود دارد، سنگرهای مبارزه نیز وجود دارد.

یادواره 24شهید عملیات بدر و سردار شهید جعفر زاده به همت پایگاه مقاومت سردار شهید جعفر زاده مجتمع فلات معادن سنگ اهن مرکزی ایران با حضور مسئولان و قشرهای مختلف مردم در امامزاده عبدالله بافق برگزار شد.

، حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌زاده، در یادواره 24 شهید عملیات بدر و سردار شهید جعفرزاده، با اشاره به تمام نشدن جنگ و راه شهدا اظهار داشت: هرگز نباید از سنگر دشمن غافل شد و آرام گرفت چرا که همیشه حق و باطل وجود دارد.

وی حزب‌های مختلف با عنوان و نام‌هایی چون طایفه، شهرت، شهوت و ثروت را خطا دانست و بیان کرد: فقط یک حزب بر مبنای فرمان الهی وجود دارد که حزب شهدا است و همیشه غالب و پیروز است و بقیه حباب آبی بیش نیستند.  

زارع‌زاده، جوش و خروش، فریاد و دشمن ستیزی شهدا را اوج افتخار آنان عنوان کرد و اظهار داشت: شهدا اسیر هیچ گونه حزب و گروهی به هیچ عنوانی نشدند و به لقاء الهی رسیدند.

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، وظیفه مردم و مسئولان بعد از شهدا را سنگین دانست و بیان داشت: اگر آمریکا و کشورهای غربی اشتباه کنند، پیروان شهدا و امام شهدا و پیروان امام حسین (ع) جای هیچ گونه خطا و اشتباهی را برای آنان نمی‌گذارند.

سردار جواد کمالی از یادگاران و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس نیز در این یادواره با تشریح عملیات بدر و خاطرات این عملیات به نفش مهم عملیات بدر و تیپ 18 الغدیر در آن اشاره و خاطرنشان کرد: شهید ابراهیم جعفرزاده فرمانده تیپ 18 الغدیر با معنویت بر دل‌ها فرماندهی می‌کرد.

کمالی اظهار داشت: در شرایط سخت محاصره اقتصادی، نظامی و تسلیحاتی دفاع مقدس، رزمندگان مجبور به طراحی و اجرایی کردن عملیاتی چون بدر از مناطق غیر قابل عبور هور بودند تا بتوانند ضربه کاری به دشمن از جایی که تجهیزات آن کمتر است و فکر آن را نیز نمی‌کردند، وارد کنند.

فرمانده ناحیه بسیج بافق نیز در این مراسم، نکته اصلی در پیروزی شهدا را ایثار آنها عنوان کرد و گفت: ایثار یعنی تقدیم هستی که جان هر کسی است.

بمانعلی باقیان، رسیدگی به خانواده شهدا و الگو قرار دادن آنها را رمز پیروزی و حفظ انقلاب دانست و اظهار داشت: ایثار شهدا و خانواده شهدا است که انقلاب را به سطح بالا در دنیا رسانده است

وی عنوان کرد: فرهنگ عاشورا و فرهنگ مهدویت، دو بال اوج و پرواز شیعه است و ولایت فقیه نیز مانند سپری است که شیعه را حمایت می‌کند.

اجرای کلیپ و چند برنامه فرهنگی و مسابقه پیرامون دفاع مقدس از دیگر برنامه های این مراسم بود/ عبداللهی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ali پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۴:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در این خبر گفته شده است که با حضور مسئولین بوده است در صورتی که هیچ کدام از مسئولین حضور نداشتند نه امام جمعه، نه فرماندار، نه شهردار، نه بخشدار، نه مدیر عامل سنگ آهن، نه شورای شهر، نه رئیس اوقاف و… .
خواهشمند است خبرتان را اصلاح کنید.

  ناشناس پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۸:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  سلام و تشکر/
  در این یادمان فرمانده بسیج ، مدیر عامل مجتمع معدنی فلات مرکزی ،و … حضور داشتند که اینها همه مسئول هستند …در نگارش خبر دو مسئول که حضور داشته باشند باید نوشت مسئولان …

   ali پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

   شما اگه از نگارش خبر چیزی می دونستی مسئول را با حرف عربی (ان) جمع نمیکردی.

بافقی جبهه نرفته پنج شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۴:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تو همه زمینه ها پیشتاز بودند و از همه عقب افتادنددعا کنید که خداوند شهادت را نصیب شما کند در غیر این صورت زمانی فرا می رسد که جنگ تمام می شود و رزمندگان امروز سه دسته می شوند :
اول دسته ای که به مخالفت با گذشته خود برمی خیزند .
دوم دسته ای راه بی تفاوتی بر می گزینندو در زندگی مادی غرق می شوند و همه چیر را فراموش می کنند.
دسته سوم به گذشته خود وفادار می مانند و احساس مسئولیت می کنند که از شدت مصائب و غصه ها دق خواهند کرد .
آیا این انصاف است که این و ضع بافق باشد