رئیس هیئت تکواندوی بافق خبرداد: کسب 23 مدال رنگارنگ تکواندوکاران بافقی

دسته: ورزشی
۷ دیدگاه
شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۲
رئیس هیئت تکواندوی بافق: تکواندوکاران بافقی توانستند با اقتدار و شایستگی  23 مدال رنگارنگ مسابقات تکواندوی استان را به خود اختصاص دهند.
IMG_10005609.jpg1.jpg111
 محمدرضافتاحی با اشاره به اعزام 34 تکواندوکار پایه شهرستان به مسابقات قهرمانی استان، اظهارکرد: در این مسابقات ورزشکاران خردسال و نونهال تیم بافق توانستند 23 مدال رنگارنگ را از آن خود کنند.
رئیس هیئت تکواندوی بافق با اشاره به رقابت های بسیار نزدیک و دشوار تکواندوکاران بافقی با حریفان، افزود: در رده سنی خردسال 5 طلا، 7 نقره و 3 برنز دست آورد تیم اعزامی بود.
وی با اشاره به اهمیت گروه های پایه در ورزش، ادامه داد: در بخش نونهالان نیز 2 طلا، 2نقره و 4 برنز توسط ورزشکاران تکواندوکار بافقی کسب شد.
رئیس هیئت تکواندوی بافق با اشاره به مشکلات مالی تامین هزینه های جاری ورزشکاران، خاطرنشان کرد: شایسته است ادارات، ارگان ها و همچنین شرکت ها و موسسات بخش خصوصی سهمی را برای هزینه کرد در ورزش اختصاص دهند.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
داود شمس یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و تشکر از زحمات هیت تکواندو
اگر این ورزش در بافق حمایت شود با وجود استعدادهای درخشان وزحمات هیت تکواندو مطمئنا این ورزش باعث افتخار شهرستان خواهد شد مسولین لطفا همکاری نمایند.

امیر علی یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از برنامه منظم هیت تکواندو و مربی دلسوز هیت تشکر میکنم امیدوارم در راه رسیدن به اهداف عالی موفق و موید باشید

محمد یاسین یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
این ورزش در بافق جان تازه ای گرفته وبه گفته ریس هیت تکواندو نیازمند حمایت مسولین شهر است ای کاش همکاری لازم در این خصوص صورت گیرد

ماشاالله شمس الدینی یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
باتشکر از دوست خوبم جناب آقای فتاحی به جهت حمایت همه جانبه از ورزش زیبای تکواندو و تبریک به نونهالان بافقی برادران شمس الدینی محمد یاسین وامیرعلی عزیز احسنت به شما.
همچنین عرض خسته نباشید خدمت استاد عالیقدرجناب آقای علیزاده وبرادران حاجی حسنی
خسته نباشید.

فتاح یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۶:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش اسامی برگزیدگان نیز درج میشد

داود دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش آموزش وپرورش اخبار مسابقات ورزشی را به گوش مردم می رساند

دوست دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۴:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اول از زحمات مربی این تیم تشکر میکنم و بعد از هیئت تکواندو و مسئولین ای هیئت و در انتها امیدوارم این روند ادامه داشته باشد چون این روند در سالهای گذشته وجود داشت و نمونه بارز آن آقای امین جعفری بود که نفر دوم کشوری شد اما بعد از آن بعضی ها به دنبال منافع خود از بافق رفتند و وقتی دیدند راهشان به ترکستان است برگشتند. امیدوارم چنین اتفاقی نیافتد.آرزوی موفقیت برای مربی و تکواندوکاران افتخار آفرین بافق