مدیرعامل سنگ آهن مرکزی در بازدید از پست های امدادی نورورزی بافق : پست های امدادی نوروزی نمونه تلاش و خدمت بی منت به مردم و جامعه است

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۶ فروردین ۱۳۹۳

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در بازدید از پست های امدادی نورورزی بافق عنوان کرد : پست های امدادی نوروزی نمونه تلاش و خدمت بی منت به مردم و جامعه است .

IMG_10000105

 به گزارش روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی، محمدجوادعسکری پیش از ظهر سه شنبه همراه با قائم مقام، مدیر روابط عمومی، مشاور مدیر عامل و مدیر ایمنی و بهداشت  این شرکت از پست های امدادی نوروزی پلیس و هلال احمر شهرستان بازدید و از کارکنان و مأموران خدوم آنها در این پست ها تشکر و قدردانی کرد .

 مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در دیدار از پست امدادی نوروزی پلیس، گفت : امنیت و وجود نظم و انضباط اجتماعی از مؤلفه های یک جامعه خوب و دارای ارزش است و اسلام نیز  برای این دو مقوله اهمیت زیادی قائل شده است.

IMG_10000114

 وی ادامه داد: لذا کسانی که در جهت ایجاد امنیت و نظم اجتماعی تلاش می کنند هم در پیشگاه خداوند متعال مأجور هستند و هم اینکه مردم آرامش خود را مدیون زحمات آنان میدانند و اگر بخواهیم نمونه خدمت بی منت و صادقانه را ببینیم باید سری به پست های نوروزی بزنیم و لذا و وظیفه خود میدانم از این زحمات سپاسگزاری نمائیم .

عسکری در ادامه بازدید خود از پست امدادی نوروزی هلال احمر بافق که داوطلبین نوجوان و جوان این جمعیت در آن صادقانه به خدمت مشغول بودند نیز بازدید نمود و از تلاش و زحمات آنان نیز قدردانی نمود و خطاب به آنان عنوان کرد: خدمت به بندگان خدا و ارائه بسته های فرهنگی و ارشادی به مسافرین نوروزی بنا به آموزه های دینی ما عبادت محسوب و دارای ارزش زیادی است و بی شک این زحمات در پیشگاه خداوند مأجور خواهد بود و ما نمونه خدمت بی منت و صادقانه را می توانیم در این پست های نوروزی ببینیم .

IMG_bazdid100000107

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی در این بازدید ها عیدانه ای به رسم یادبود به این عزیزان تقدیم  و از زحمات آنان تجلیل کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ماشاالله شمس الدینی چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
عزیزان زحمت کش امدادگر و نیروی انتظامی ممنون که در این ایام تعطیلات نوروزی که همه مردم همراه خانواده به گشت وگذار و دید وبازدید های نوروزی میرن شما ایثار گران پرتلاش در پست های امدادی به مردم خدمت میکنیدخداقوت . همچنین از مدیرت محترم شرکت سنگ آهن به خاطر تشریف فرمایی به پست های امدادی و عرض خسته نباشید به امداگران تشکر میگردد.