رئیس مرکز اورژانس 115 بافق خبرداد: 12 تصادف و واژگونی در ایام نوروز 93

دسته: حوادث
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
رئیس مرکز اورژانس 115 بافق خبرداد:
12 تصادف و واژگونی در ایام نوروز 93
17130
رئیس مرکز فوریت های پزشکی 115 بافق گفت: 12 تصادف و واژگونی در ایام نوروز امسال تا کنون 20 مصدوم در برداشت.
سعیدملکزاده  با اشاره به اجرای طرح آماده باش نوروزی مرکز 115 بافق، اظهارکرد: پایگاه های شهری و جاده ای مرکز فوریت های پزشکی 115 بافق در ایام نوروز بصورت ویژه برای خدمت رسانی به مسافرین در وضعیت آماده باش قرار دارند.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی 115 بافق با اشاره به انجام 43 ماموریت مختلف در 2 بخش تصادف و سایر فوریت ها در این مدت، ادامه داد: از ابتدای نوروز امسال تا کنون 12 تصادف و واژگونی به این مرکز گزارش و این حوادث 20 مصدوم در برداشت.
وی با اشاره به تنوع فوریت های پزشکی ارائه شده در این مدت، افزود: در این مدت به 31 حادثه و فوریت پزشکی غیرتصادفی شهروندان و مسافرین نوروزی نیز خدماتی ارایه شد.
ملکزاده در زمینه فوریت های غیرتصادفی، خاطرنشان کرد: 27 نفر برای اقدامات درمانی به بیمارستان بافق انتقال و 4 نفر نیز بصورت سرپایی درمان شدند.
رئیس مرکز فوریت های پزشکی 115 بافق با اشاره به آغاز بخش دوم سفرهای نوروزی و پیش رو بودن روز طبیعت، عنوان کرد: امیدواریم رانندگان با رعایت نکات ایمنی و پیمودن مسیرها با آرامش، سفری خاطره انگیز برای خود و سرنشینان داشته باشند.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و عرض خسته نباشید به رئیس و کارکنان اورژانس 115 بافق و آرزوی سلامتی برای شما که در زمان درد و ناراحتی در کنار مردم هستید

عباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۷:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سعيد جان خسته نباشيد از شما وهمكاران عزيز كه در اين ايام بصورت آماده باش يار وياور مردم بوده وهستيد بي نهايت تشكر مي كنم