مدير كل دفتر امور روستایی و شوراها استانداري يزد منصوب شد

دسته: استان
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۳ فروردین ۱۳۹۳

استاندار يزد طي حكمي “هادی مقیمی” را به سمت مدير كل دفتر امور روستایی و شوراها استانداري يزد منصوب كرد

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، “سيد محمد ميرمحمدي” در بخشي از اين حكم آورده است: با عنايت به پیشنهاد معاون محترم هماهنگی امور عمرانی و هماهنگي هاي به عمل آمده نظر به سوابق، تعهد و تجربيات ارزنده جنابعالي، به موجب اين حكم به سمت مدير كل دفتر امور روستایی و شوراها رديف سازماني شماره 156-31 منصوب مي شويد.

اميد است با توكل به خداوند متعال و استعانت از حضرت ولي عصر (عج) در پيشبرد اهداف نظام مقدس جمهوري اسلامي و سياست ها و برنامه هاي دولت تدبير و اميد موفق و مويد باشيد و نهايت سعي و تلاش خود را در انجام وظايف و امور محوله طبق ضوابط و مقررات مربوط مبذول نماييد.

سال سابقه فعالیت در بخش های مختلف وزارت کشور و استانداری های تهران ، اصفهان و یزد ، جانشین مدیرکل سیاسی اصفهان ، معاونت فرمانداری بافق ، کارشناس مسئول سیاسی و انتظامی و حضور در تعدادی از کمیسیون های مختلف، رییس هیأت مواد ناریه استان دو سال حضور در جبهه و رسیدن به درجه جانبازی از فعالیت مختلف وی است .

هادی مقیمی دانشجوی کارشناسی ارشد بوده و هم اکنون کارشناس مسئول امور تربیت بدنی ، آموزش و پرورش ، مراکز آموزش عالی ، ستاد صیانت ، طرح تحول اجتماعی در دفتر امور اجتماعی استانداری است.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی عسکری - خبرنگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و عرض تبریک، از درگاه حضرت باریتعالی برای این جانباز سرافراز که از مدیران لایق دوران تصدی خود در پست های مختلف بوده اند آرزوی موفقیت روز افزون دارم.
عسکری خبرنگار ایرنا

مظفری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۶:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام با ارزوی موفقیت روزافزون برای شما