رئیس هلال احمربافق خبرداد: ارائه خدمات مختلف این جمعیت به بیش از 27 هزار مراجعه کنند

دسته: اجتماعی , عمومی
یک دیدگاه
شنبه - ۱۶ فروردین ۱۳۹۳
 
رئیس جمعیت هلال احمربافق خبرداد: جمعیت هلال احمر بافق نوروز امسال به بیش از 27 هزار مراجعه کنند خدمات مختلفی ارائه کرده است.
IMG_10005609.jpg1.jpg111
 محمدرضافتاحی در گفت و گو با  «بافق فردا»، اظهارکرد:  جمعیت هلال احمر شهرستان بافق از ابتدای نوروز امسال به بیش از 27 هزار مراجعه کنند خدمات مختلفی را ارائه کرده است.
رئیس جمعیت هلال احمربافق با بیان این مطلب که ارایه این خدمات به مسافرین نوروزی تا 17 فروردین ماه، ادامه دارد،  افزود: افزایش بیش از 30 درصدی خدمات ارایه شده به مسافرین نوروزی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد بودیم.
وی تصریح کرد: راهنمایی مسافرین، توزیع برشور و نقشه های راهنمای اماکن عمومی، آثار تاریخی و دیگر دیدنی های شهرستان و نیز فعالیت های امدادی از جمله خدمات ارایه شده است.
وی با اشاره به فعالیت شبانه روزی پست ثابت امداد و نجات سه چاهون این جمعیت، خاطرنشان کرد: امداد و نجات گران تیم کوهستان این جمعیت در عملیاتی 2 نفر از کوهنوردان را که در کوه های اطراف دچار مشکل شده بودند نجات دادند.
فتاحی با اشاره به آغاز فعالیت های کوهنوردی و کوهپیمایی در فصل بهار، گفت: علاقه مندان به فعالیت های کوهنوردی در هنگام صعود به کوه وسایل و ابزار مناسب به همراه داشته باشند.
رئیس جمعیت هلال احمربافق همچنین توصیه کرد: شایسته است کوهنوردان محل صعود مدنظر را برای تسریع در عملیات امداد و نجات در مواقع حوادث احتمالی با امدادگران جمعیت هلال احمر و یا سایر گروه های امدادی در میان بگذارند.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۶:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام:اقای فتاحی وفعالین هلال احمر خداقوت.،پایداروسربلند باشید.