سال 93 سال گامهای بلند برای بافق

دسته: مقالات
۷ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۰ فروردین ۱۳۹۳

IMG_1491

به همین راحتی یک سال دیگر به تقویم ایام شمسی افزوده شد و سالی دیگر به تاریخ پیوست و شب و روزهایی دوباره در قالب سالی نو قرار است بیایند و نوید روزهایی بدهند از جنس ارتقاء و تعالی.

اینکه در پس ایام سال 93 چه تقدیری نهفته است خدا داناست، اما آنچه مسلم است این است که این خود ما هستیم که تعیین می کنیم روزگاری خوب یا بد برای خود و دیگران.

سال 92 برای بافق سال خوبی بود و ثمرات همدلی و اتحاد یکی یکی از پس پرده همت دلسوزان بافقی رخ می نمود هرچند برخی خواستند شهد شیرین این وفاق را با گرفتار کردنمان در حواشی به تلخی تبدیل کنند.

بافق سال نو را با آرزوهای دست یافتنی شروع کرده هر چند هنوز دغدغه ها و بلاتکلیفی های زیادی است که اگر در سال 92 تعیین تکلیف می شد مدیریت جهادی را دچار تاثیر و شاید خمودگی ناشی از برزخ این بلاتکلیفی خصوصا در انتصاب مدیران نمی کرد که نمونه ای از تبعات این تعلل در انتصاب را می توان در خدمات بسیار ناچیز اداره میراث فرهنگی بافق در ایام نوروز آن هم در زمانی که بافق فرصت خوبی برای خودی نشان دادن داشت و نداد، دید.

امید آنکه امسال که در اولین ماه از فصل بهار و پس از کش و قوسهای مختلف قرعه انتصاب فرماندار بافق علی رغم پی گیریهای بسیار باز هم به نام یک شخص غیر بومی دیگر افتاده!!! و بسیاری از فعالین سیاسی و اجتماعی بافق به احترام و اعتماد به انتخاب و پشتوانگی یکی از فرزندان این دیار که امروز به عنوان  شخص دوم استان ایفای نقش می کند، سکوت و حتی همراهی توام با رصد و پیگیری نموده اند برای توسعه بافق گامهای بلند برداشته شده و رضایت خالق و مخلوق برآورده گردد.

راستی یادمان باشد بافق در سال 93 نیازمند برنامه ریزی برای آینده است آینده ای که شاید برخی از شهرهای هم حوزه ای در دایره انتخابات برایش خوابها دیده اند و این شدنی نیست مگر در سایه برنامه ای مطالعه شده و با وقت مناسبی که سیاسیون با نام بافق و جدای از حزب و گروهشان برای آن بگذارند.

سال 93 برای بافق سال گامهای بلند خواهد بود به شرط  بلند نظری،همدلی ،وفاق و همت.

ان شاالله

محمد علی قاسم زاده


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناهید مظفری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقای قاسم زاده .درست میفرمائید بافق پیشرفت خواهد کرد و بافق ؛ بافق خواهد شد در سایه همدلی ؛وفاق و بلند نظری .اما …دریغا و وا اسفا!!!!

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وحدت تنها گزینه ای که در این شهر گیر نمی اید .زیر اب زنی به وفور یافت میشود

ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
آقای قاسم زاده
تا همشهریان خودمون نخواسته باشن شهرمون آباد شه این کار عملی نمیشه الان ببینید یه عده ملک خودشون روکه در طرح تعریض خیابون قرار داره به بهانه هایی که حتی خودشون هم قبول ندارن واگذار نمیکنن تازه شعار هم میدن و خودشون رو هم تافته جدا بافته قلمداد میکنن آخه اگه به این اصل مهم(مسلمانی) اعتقاد دارن نباید حرف و عملوشون 2تا باشه .
انشالا این سال سال سرنوشت ساز برای مابافقی های تشنه آبادانی بشه

رضايي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوست گرامي واستاد گرانقدر جناب آقاي قاسمزاده.به اميد روزهاي بهتر بسر خواهيم برد اما ظاهرا تدبير خوبي براي اميدوارشدنمان نيست

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای شمس الدینی شما اگر ملکی داشتی به شهرداری که اینقدر با بی انصافی کارشناسی می کنند می دادی ؟اسناد ومدارک زیادی دال بر بی عدالتی فراوان در این رابطه بوده است.شما در جریان این موضوعات نیستید و نمی دانید مغازه های خیابان مسجد جامع را باچه قیمتی از مر دم خریدند اگر میدانستید چنین قضاوتی نمی کردید به امید عدالتی فراگیر

    ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۲:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    سلام
    شاید من درجریان نباشم ولی دوست من آقا رضا اگر واقعآ حرف شما درست باشه میتونید از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری نمایید دلیل نمیشه یه عده مصحلت خودشون رو به شهر ترجیح بدن من نمیدونم تو این شهر چه خبره مگه کارشناسی نمیشه؟

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای قاسم زاده سالی که نکوست از بهارش پیداست ،جای تاسف است که ما یکی یکی نیروهای توانمندمان را به بهانه های مختلف از دست می دهیم ورشد نمی دهیم وبرای نیروهای سایر شهرها ازمایشگاه شده ایم وعده ای هم برایشان فرش قرمز پهن می کنندواستقبال می کنند