من آنچه شرط بلاغ ست با تو می گویم

دسته: مقالات
۳۷ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۱ فروردین ۱۳۹۳

IMG_10004769-300x224

دیروز عصر تودیع ومعارفه شخص شماره یک اجرایی شهرستان بافق یعنی فرماندار محترم انجام شد .

باز هم چون گذشته یک غیر بومی بر مسند تکیه زد وشهر را اداره خواهد کرد .به ما وعده داده اند که ثمراتش را به زودی خواهید دید و قول داده اند که برای نیرو سازی معاون فرماندار و بخشدار را از خود شهرستان انتخاب خواهند کرد .این جمله هم برای ما بافقی جماعت تکراری است.استاندار سابق در تائید فرماندار قبلی شهر همین را گفته بود .

اما جالب  اینکه معاون فرماندار نیز یک غیر بافقی معرفی شده است.ودر ادامه بخشدار نیز معرفی خواهد شد ودر این مورد هنوز جزئیات را دریافت نکرده ایم.

البته من به طور کلی مخالف اینکه خدمتگذاران مردم در هر پستی همشهری ما نباشند نیستم .من آرزوی آبادی وآبادانی شهرم را دارم ودوست دارم مردمم در رفاه باشند واز نعمتها وثروتهای خدا دادی که حق مسلمشان است بهره مند باشند .

هرچند شخص فرماندار را نمی شناسم ولی معاونشان یعنی آقای صمیمی را خوب میشناسم ، وی فرد بسیار شایسته ایست وحتی می توانست فرماندار خوبی برای بافق باشد .

غرض من از بیان این مطالب گله از بزرگان استان است چرا که در شهر بافق پتانسیل های فراوانی در حد معاون فرماندار ،بخشدار و… وجود دارد .( آیا این است نتیجه تدبیر و امید ) حال دلیل اینکه این نیروها به مرکز استان شناسانده نمیشوند ویا چرا از آنها در مرکز استان که هیچ ،در شهر هم استفاده نمیشود را از کدام یک از بزرگان شهر یا استان باید پرسید؟مگر افرادی که الان در منصب های خاص قرار دارند از کجا شروع کرده اند؟از یک شهر یا شهرستا ن کوچک.زمان رشد بچه های بافق کی آغاز میشود؟چه کسی باید به آنها بال وپر دهد ؟کی میخواهیم خودمان به خودمان اعتماد کنیم؟

نمی دانم درباره این تغییرات با بزرگان شهر همچون امام جمعه معزز –مدیرعامل شرکت سنگ اهن –رئیس شورای شهر و شهرستان بافق مشورت کرده اند یا نه و انها گوی را در اختیار دارند یا میدان را ؟! اگر مشورت نکرده اند که وای به حال ما و اگر شده است که حتما صلاح شهر را بهتر از همه می دانند .
در هر صورت ما به انتخاب معاون سیاسی استان که امروز توسط یک بافقی اداره می شود اعتماد کرده و احترام می گذاریم و امیدواریم بزودی شاهد عملی شدن وعده های دیگر برای مدیر پروری و انجام کارهای مفید و توسعه بخش در بافق باشیم.

عباس یزدانی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
غلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هقای یزدانی تغییر خوب است .ببینید در همن شهر ما رییس اداره هست که چندین سال است که تغییر نکرده.انگار ارث پدری است این موضوع باعث میشود که نیروهمی زیر دستی که شاید ویا حتما از رییس بهترند رشد نکنند و همیشه فسیل بمانند.این یعنی فاجعه برای شهر .در صورتیکه رییس میتواند به استان برود ویا شهامت این را داشته باشد که بگوید ظرفیت من همین است ونوبت دیگری است . هقای یزدانی خواهش میکنم ا ین موضوع بنده را جدا پیگیری کنید که روسای ادارات هم هر چهار سال تغییر کنند واین خواست بحق کارمندان نیز هست.تشکر

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عزیزم حالا اگر با مسئو لین بافق هم مشورت می کردند انها مثل همیشه نظر خاصی نداشتند یا اینکه منافع خود را بر منافع شهر ترجیح می دادند تاکنون جز این بوده است؟چند نفر از اقوام مسئولین ما بیکار هستند؟ چند نفر …… وهزاران سوالی که مردم را گیج کرده است که براستی در این شهر چه می گذرد

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عباس آقا این دولت که دولت شماست و الانم که همه اطافیان شما و هم حزبیهای شما هستند که کاره اند از رئیس جمهور تا استاندار همه و همه اونورین پس چرا شما گله میکنی؟؟
شما که زمان دولت قبلی همه اش داد بی عدالتی میزدید الان چرا کاری نمی کنیدو فقط هشدار میدهید که فلان و بهمان شاید هم از این راه می خواهید بگوئید که بله ما هم هستیم.
خدا روزیتان را جای دیگری حواله دهد شما که به مدد حاج جواد پست داری اونم از نوع پر پولش دیگه دنبال چی هستی؟؟؟؟

حمزه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای یزدانی
این طرز تفکر از طرف شما دور از انتظار است. فرماندار بومی باشد یا غیر بومی فرقی نمی کند. شاید یک بومی به مردم خیانت کند و یک غیر بومی خدمت. نمونه های آنرا قبلاً هم شاهد بوده ایم. این کار شما موجب غیر بومی هراسی در شهر خواهد شد و به صلاح شهر نمی باشد. مهم برنامه ای است که مسئولان و بزرگان بافقی عزیز برای شهرشان دارند.
بهتر است به جای غیربومی هراسی فکری به حال پرورش استعدادها بکنید. باید گفت اول برادری تان را ثابت کنید بعد ادعای ارث کنید.
جناب یزدانی عزیز ای کاش می توانستم نمونه هایی از رفتارهای کاملاً اشتباه تصمیم گذاران بافقی را خدمتتان عرض می کردم. بی شک اشتباه بافقی و شاید دوستان نزدیک شما بود که الان آقای صباغیان نماینده مجلس نیست. جناب صباغیان بهترین گزینه برای رفتن به مجلس در کل حوزه اتخایبه بود. ای کاش اشتباه نکرده بودید. ای کاش …

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هرچه سرمان ميايدبه خاطرشماست بااين نظردادنتون

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

میگن در قدیم دزدان به قافله ای حمله کردند وتمام تمام ان را غارت کردنند بعد از غارت قافله دیدند یک نفر شیون فراوان میکند وبه سروکله میزند دلیل آن را سایر کاروانیان پرسیدند . پس جواب داد : خرم رابابار آن بردنند غمم نکرد فقط حیف از سردوزی که به پالان خرم بسته بودم که بردند !!!

ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
به نظر من مانعی بزرگ بر سر راه متخصصین بافقیه که نمیگذارند به جای بالاتر برسند.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عباس جان توی دولت تدبیر خیلی باید اعتماد کنید ،احترام بگذارید و امید وار باشیم

مظفری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حرف دلت را همین امروز بزن!
اگر امروز گفتی اسمش “حرف دل” است
اگر نگفتی , فردا میشود “درد دل”

hamkar این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حالا فرض کنیم میخوان بومی بگذارند.از کدوم محله؟سر ده بن ده یا وسط ده؟دوباره …. حق هم داریم اینجوری محله گرا باشیم چون هرکه از هر محله ای کاره شد به هم محله ای هاش اعتماد کرد و فکر خودشون بود.بهتر که بومی نباشه چون خاله و عمه و..همه میشن نظر بده برای شهر .بیخیال عباس اقا بگو هزینه سفر را میدن یا نه؟

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱:۲۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوست عزیز مشکل همینه که نظر مخالف رو قبول نداریم نظر نظره و برای نظر دهنده محترم پس اگه ادعا داریم باید نظر مخالفم بشنویم

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۲:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بله اقای یزدانی شما که از همین دارودسته هستید چرا پیگیری نمیکنید قبلا بیشتر پیگیر بودید ولی حالا چون بهتون چند پست دادند دیگه پیگیری نمیکنید

فرنود راستگو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۲:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ماشاالله جان. هیچ مانعی نیست. علتش اینه که در بافق هیچ کس برای رضای خدا کار نمی کنه

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۶:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شما که دو سالی هست تیورسین مسایل بافق شده اید نکنه دوباره می خوای منصب بالاتری بگیری

ثنا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای کاش آقای دکترطالبی فکری برای معاون بومی میکرد تا با یه تیر دو نشون بزنه .هم بومی باشه هم مترجم فرماندار غیر بومی .تا حداقل مشکلات مردم را با زبون استاندارد به گوش فرماندار غیر بومی برسونه چون تا فرماندار بخواد زبون بافقی یاد بگیره دوره مدیریتش تمومه و باید بره و سکان رو به دست یه غیر بومی دیگه بده .این داستان ادامه دارد …..

عزادار دارالشجاعه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عاغا من به عنوان یک بافقی اصیل که از هفتاد نسل پیشم همه تو بافق بدنیا اومدن بزرگ شدن وبعد مردن در تعجب موندم که کی و به چه خاطر اسم این دیار را دارالشجاعه نامیدند؟؟آخه رو چه حساب؟؟؟
ما خو تا حالا چیزی از شجاعت ندیدیم تو بافقی ها الهی کور بشم اگه دوراغ بگم!!!!
من دیگه حرفی برا گفتن ندارم….

اسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عباس اقا .بومی یا غیر بومی فرقی ندارد.مگررییس شورای شهریا شهردارمگر بافقی نبودند.که با انها مخالفت میشد.مگر خدا بیامرزمهندس دهستانی مدیرعامل سنگ آهن بافقی نبود چه کاری برسر ایشان اوردند.که بافق را ترک کرد.خدا کند ادم وجدا ن کاری داشته باشد .وفکرمردم باشد نه فکر پر کردن جیبش.

اسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۵۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عباس اقا .بومی یا غیر بومی فرقی ندارد.مگررییس شورای شهریا شهردار بافقی نبودند.که با انها مخالفت میشد.مگر خدا بیامرزمهندس دهستانی مدیرعامل سنگ آهن بافقی نبود چه کاری برسر ایشان اوردند.که بافق را ترک کرد.خدا کند ادم وجدا ن کاری داشته باشد .وفکرمردم باشد نه فکر پر کردن جیبش.

علمدار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بردوستان
این حرفهاهمه بیحوده است بروید عملتان رادرست کنید بومی وغیربومی فرقی نمی کندبرویدکسی راکه داردبزرگی شهرمان رامیکندساکتش کنیدآقای …راوالا

salim این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
دوستانی که گفته اند در بافق انسانهای توانمند نداریم(که این خود توهین به مردم و انقلاب است) اگر حاضر باشید بنده یک لیست ۶۳ نفره دارم که همگی توانمندی وصلاحیت تصدی این پست را داشته و دارند.
کمی به گذشته نگاه کنید زمان دفاع مقدس که ما وضعی نداشتیم و در شهر دانشگاهی هم نبود و خیلی مشکلات دیگر در یک برهه از زمان ۱۰نفر از فرماندهان جنگ در تیپ الغدیر بافقی بودند.
تقدیم ۲۴۲ شهید و … جانباز و…. آزاده از سرزمینی که حتی روی نقشه جغرافیا به مشکل میتوان آن را یافت ، و پیشتازی در عرصه پشتیبانی از دفاع مقدس (به روایت اسناد معتبر) همگی گواهی این مطلب است که اینجا دیار انسانهای بزرگ و توانمند است.
اما اگر حالا آقایان خوششان نمیاید این بحث دیگری است
ما حاضریم ثابت کنیم…..

ولي اله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شايد به صلاح باشد ولي ما مردم بافق بايد نسبت به همه چيز و همه كس هوشيار باشيم

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۷:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مگر دکتر یاراحمدی بومی نبود.ببینید خودتان در امید بافقتان چکار به سرش آوردید.پس اینقدر بومی بومی نکنید منافعتان را غیر بومی هم تامین می کند.

ناظر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اين يك تناقض اشكار در سخنان شما ست آقاي يزداني اخر بومي يا غير بومي؟؟؟؟
لبته من به طور کلی مخالف اینکه خدمتگذاران مردم در هر پستی همشهری ما نباشند نیستم .من آرزوی آبادی وآبادانی شهرم را دارم ودوست دارم مردمم در رفاه باشند واز نعمتها وثروتهای خدا دادی که حق مسلمشان است بهره مند باشند .

هرچند شخص فرماندار را نمی شناسم ولی معاونشان یعنی آقای صمیمی را خوب میشناسم ، وی فرد بسیار شایسته ایست وحتی می توانست فرماندار خوبی برای بافق باشد .( كه ايشان هم غير بومي است.)

ناظران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقاي دكتر واقعا هيچ فردي در اين ديار نبود؟؟؟؟!!!! باز هم سنگ اندازي …

دوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۵:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خدمت همشهری عزیزم جناب آقای یزدانی
از جنابعالی چند سوال دارم و آن این است که بهتر نیست بجای اینکه به دنبال حاشیه باشیم،همه با هم به یاری فرماندار جدید بشتابیم؟فکر نمیکنید با نوشتن اینچنین مطالب در سایت جلوی همین اندک پیشرفت شهر را میگیرید؟به نظر شما،آیا فرماندار جدید،این مطالب را نمیخواند؟به نظر شما،ایشان دیگر میتواند با انگیزه برای این شهر کار کند؟به نظر شما،اینچنین مطالب،نوشدارو بعد از مرگ سهراب نیست؟

عامر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۵:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یزدانی و دوستانش به پست های که میخواستند رسیدن سرپرستی آهنشهر ومعاونی آن ریس مسکن کارکنان ریس دفتر مدیرعامل تشکیلات سنگ آهن دفترداری سنگ آهن و……… حالا دیگه بی خیال مردم وصنف کارکنان شدن

امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای یزدانی
میخواستم بگم شما چشم دیدن یه غیر بومی رو ندارید که بالاتر از یه همشهری خودتون باشه. شما برای شهرتون فکر کنید نه اینکه برای سرکوبی یه نفر. شما می تونید با همین فرد غریبه برای شهرتون کارهای زیادی بکنید حتما نباید فرماندار بافقی باشه شما برای یه بار هم که شه برای حمایت فرماندار قدم بردارید مگه اقای خاوری کم برای بافق زحمت کشید ایا این اقا بافقی بوده؟از ادمی مثل شما زدن این حرفا یعنی شما هنوز در قرن قجر زندگی میکنی نه زمان الان این حرفا خودخواهی شما رو می رسونه نه پیشرفت بافق رو در حرفاتون تجدید نظر کنید

امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من از همین سایت شما استفاده میکنم و برای فرماندار جدید بافق ارزوی موفقیت دارم و امیدوارم با برنامه هایی که دارن باعث پیشرفت و ابادانی این شهر بشن به امید روزهای خوب

مظفری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من با نظر آقای دوست موافقم .از مردم دارالشجاعه و دارالطیبه بافق شنیدن و دیدن این گونه سخنان خیلی بعیده .به جای این که اینهمه وقتتون رو برای نوشتن جملات توهین آمیز صرف کنید بیایید همراه و همفکرمسئولین جدید شده و آنان را در رسیدن به اهداف که همانا توسعه و پیشرفت شهرمون هست یاری کنید.باورکنید با این حرفها قرار نیست شهر اباد بشه .فرماندار شهر هرگز به تکروی معتقد نیست و شما هر نظری و پیشنهادی که دارید ارائه دهید و مطمئن باشید آنگونه که به صلاح و در خور مردم و شهر باشه انجام خواهد شد .
همدلی بر خلق عزت می دهد
دسته ی گل بوی وحدت می دهد
بره ای از بره ها چون شد جدا
با قدوم خویش شد سوی فنا

جمع موران فیل را در خاک کرد
هر یکی را قادر و بی باک کرد
وحدت آب و هوا وخاک و نور
دانه را رقصان کند در قعر گور

اتحاد و دوستی امر خداست
افتراق وانزجار از دین جداست

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    خدا کنه اونا هم هدفشون توسعه و پیشرفت شهر باشه

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقاي يزداني خواهشا شماديگه يراي شهرمانظرنده اگريك ذره عرق بافقي داشتي توبافق زندگي ميكردي نه اينكه برارسيدن به ارزوهاي خودت اين شهرراترك كردي

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۳:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام شما که از ترس بچه های استخراج را رها کردی اد عای ….. برو بابا همتون فکر خودتون هستید. کاری که خاوری برای مسکن مهر کرد خواجه ای که بچه بافق بود نکرد.فقط در مسجد امام رضا(ع) گفت: منم مستاجر بودم. ولی خاوری تا توانست خدمت کرد.

امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای یزدانی یه مقدار معرفت و دلخوشی رو از این همه حرفایی که زده شده توی وجودت جا بده اینقدر هم نسبت به بقیه بدبین نباش

عمار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۶:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شاید میخوان یه قسمتی دیگه از شهر ما بدهند به اردکان ویا بهاباد که فرماندارغیر بومی گذاشتند حالا هم میخوان معاون فرماندار هم از جای دیگه بیارن که کسی نفهمه چیکار میخوان بکنند مثل دی19 را که 20 سال پیش مخفیانه از بافق جدا کردن وتازه حالا ما فهمیدیم

ايمان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
عباس آقا از شما ديگه بعيد است……

اکبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شما مزت را از مدیر عامل شرکت اهن بگیر وکار به این کار ها نداشته باش

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بومی یاغیربومی هرکس که دلش با بافق ومردم سخت کوشش باشد به گرمی دستش را میفشاریم ویاریش می کنیم نه شما ودارو دسته ات که فقط به فکر پست ومقام بودید