سرپرست جدید فرمانداری بافق : با میل باطنی خدمت در این شهرستان را پذیرفتم

دسته: سیاسی
۸ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۱ فروردین ۱۳۹۳

سرپرست جدید فرمانداری بافق : با میل باطنی  خدمت در این شهرستان را پذیرفتم و آرزو دارم  با همکاری دوستان در پیشبرد اهداف دولت تدبیر و اعتدال همراه با عقلانیت و در چارچوب فرمایشات مقام معظم رهبری اقدامات خوبی در شهرستان انجام دهیم.

MTB_100000296

سیدمهدی طلایی مقدم ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان در در آئین تودیع و معارفه فرمانداران پیشین و جدید بافق، اظهارکرد: توفیق حاصل شد در شهرستان بافق که از دیرباز به دارالشجاعه و قصبه طیبه معروف بوده مشغول به کار شوم و با افتخار این سمت را پذیرفتم.

سرپرست جدید فرمانداری بافق ادامه داد: با میل باطنی  و علاقه کار و خدمت در این شهرستان را پذیرفتم و آرزو دارم  با همکاری دوستان در پیشبرد اهداف دولت تدبیر و اعتدال همراه با عقلانیت و در چارچوب فرمایشات مقام معظم رهبری بتوانیم اقدامات خوبی در شهرستان انجام دهیم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره چشم انداز و برنامه در کارها، عنوان کرد: عمدتا سعی دارم کارها در چارچوب و برنامه و بر اساس چشم انداز پیش برود.

طلایی مقدم ادامه داد: خوشبختانه در سنوات قبل سند چشم انداز شهرستان در زمان فرماندارپیشین تدوین شده  و انتظار داریم ادارت مطالعه و در دستورکار قراردهند.

سرپرست جدید فرمانداری بافق با اشاره به نقاط ضعف و قوت شهرستان، گفت: امیدواریم با وحدت، همراهی و همدلی همه عزیزان بتوانیم مسیر توسعه را که منطبق با قانون توسعه برنامه پنجم به آن چیزی که مشاوردر برنامه  و در کمیته برنامه ریزی شهرستان و استان تصویب شده برسیم.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
موفق و سربلند باشید برادر
ما که همچنان منتظریم

امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باور کم من هم بود میل باطنی که هیچ با کله این پست رو می چسبیدم… نون تو این شهر نیست که هست…تخته پرش خوبی نیست که هست.. تازه شناگری هم میشه یاد گرفت و بعدا تو پست های بعدی استفاده کرد

man این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تبریک میگم
امیدوارم زمستان آینده نیاز ب نفت نداشته باشیم و
تصادفات جاده بافق.یزد به اتمام برسد.

دلداده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۵:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام آقای طلایی مقدم عزیز انتصاب شایسته شما را تبریک عرض مینمائیم و همچنین خرسندیم تنها بخشدار کارآمد سابق را به سمت معاونت خود معرفی کردید به برکت خون شهدای این شهر از شما خواهشمندیم دوستی شما با نماینده محترم اردکان لطمه ای به این شهر نرساند و یه وقت شاهد پیشروی اردکان تا کمربندی سابق نشویم همچنین در مورد مدیران داخلی شهر هم تجدید نظری شود که یکی دوتا شون واقعا فقط جای رو اشغال کردن تنها خواسته ماست تا بتوانید حداقل دوسه طرح ناتمام شهر که مدت مدیدی است مانده را به اتمام برسانید

حمزه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب طلایی مقدم با عرض تبریک و آرزوی توفیق و عاقبت به خیری برای شما
توصیه من به شما استفاده از تمام نیروها و پتانسیل ها می باشد. برای خدا کار کنید و مطمئن باشید که عزت و بهروزی در انتظار شما خواهد بود. در ضمن از همین ابتدا خود را ملزم به بکارگیری نیروهای بومی نکنید مگر اینکه بر اساس شایستگی سالاری و کارآمدی باشد. خانواده خود را به بافق بیاورید و ثابت کنید که در بافق هم امکان زندگی کردن هست.

پروانه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خواهشا اینقدر نفوس بد نزنیداقا یا خانم دلداده همه که مث هم نیستن کاری نکنید مسیولان شهر بخصوص فرمامدار جدید از حرف ماها دلسرد بشن اینقده از دیگران بد نگید وافکار منفی رو از خودتون دور کنید،انشاله خداوند بهشون توفیق بده بتونن کار کنن.

abolhasani این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام

خواهشمند است فکری برای بیمارستان بافق کنید

با تشکر

فرزند شهید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باجناب اقای طلایی مقدم:باسلام وتبریک به جهت انتصاب شایسته جنابعالی به سمت فرماندارشهرستان بافق٬خواهشمنداست باتوجه به سوابق وعنایت ویژه شما به خانواده معظم شهداوجانبازان وایثارگران لطفا دستورفرماییدازاین پس مناسبتهایی که مربوط به این قشرمیباشدرابیشترمدنظرداشته باشندهرچندکه بی توجه هایی نسبت به این اقشارطی مدت گذشته شده است۰انشاالله توفیق شدحضورند توضیح خواهم داد.باتشکرفرزند(شهیدپورسلطانی)