بازديد فرماندار از شهرداري بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۲۱ فروردین ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومي فرمانداری بافق: سيد مهدي طلائي مقدم در نخستين روز کاري خود به شهرداري بافق آمد و از نزديک با فعاليت واحد هاي مختلف اين نهاد آشنا شد.

فرماندار بافق در نشستي که در محل شهرداري بافق برگزار شد بازديد از ادارات ، نهاد ها و شرکت هاي دولتی را از اولويت هاي کاري خود عنوان کرد و گفت: به منظور آشنايي با وظايف و ماموريتهاي دستگاههاي اجرايي و ايجاد روحيه تعامل و همکاري بين کارکنان و هماهنگي مسئولان اجرايي با يکديگر در جهت پيشبرد اهداف نظام و سياستهاي کلي دولت تدبير و اميد اين بازديد ها به صورت متوالي و متناوب ادامه خواهد داشت.

“سیدمهدی طلایی مقدم” ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه خدمت خالصانه و همراه با نیت خیرخواهانه شهرداری به نکاتی جهت تسریع در توسعه و آبادانی شهر از جمله توسعه فضای سبز و افزایش بوستان‌های محلی، نظارت دقیق بر پروژه‌ها و نگاه بلند مدت و آینده نگر در اجرای آن و نیز دستیابی به راهکارهای افزایش درآمد شهرداری اشاره نمود.

وی با اشاره به منابع غنی و پتانسیلهای فردی و شهری تصریح کرد: مدیریت خدمات شهری و تبدیل فرصتهای شهر به فرصتهای جامع و پایدار از جمله برنامه های فرمانداری می باشد.

طلائي مقدم افزود: براي پيشرفت و توسعه پايدار شهرستان بافق و بررسي مسائل و مشکلات مردم و تلاش در راستاي عمران و آباداني اين شهرستان نيازمند همکاري مسئولان دستگاههاي اجرايي و نهاد هاي فرهنگي هستيم.

شهردار بافق در این نشست به پیرامون توسعه همه جانبه شهر و جذب سرمایه گذار و احیای بافت فرسوده اشاره کرد و گفت : اولین برنامه استفاده از منابع درآمدی موجود و آماده سازی زیرساخت ها برای آینده است.

“رحمت اله عفتی” افزود : برای رسیدن به این هدف واحد سرمایه گذاری و مشارکت را در شهرداری فعال کردیم که اولین گام  واحد سرمایه گذاری این است که یک منابع درآمدی پایدار و مستمر برای شهرداری پایه گذاری کند.

عفتی در ادامه در خصوص اصلاح معابر شهری و مدیریت صحیح ترافیکی و مشکلات آن مطالبی را مطرح نمود.

در پایان این نشست فرماندار بافق از مجموعه شهرداری بازدید کرد و از نزديک با فعاليت واحد هاي مختلف اين نهاد آشنا شد.

IMG_6249 IMG_6261 IMG_6272 IMG_6273 IMG_6275 IMG_6277


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۷:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداوند به فرماندار شهرمان جزای خیر عنایت کند که به سرعت پیگیر مسائل شده اند

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خبری از نماینده مجلس نیست مسافرت رفتند؟