برگزاری یادمان سردار شهید نجاتعلی طالعی و هفت تن از شهدای محله مظفریه بافق

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
۲ دیدگاه
شنبه - ۲۳ فروردین ۱۳۹۳
11_31
توسط پایگاه شهید بهشتی بافق برگزار می شود:
یادمان سردار شهید نجاتعلی طالعی و هفت تن از شهدای محله مظفریه بافق
در راستای زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا یادمان سردار شهید نجاتعلی طالعی و هفت تن از شهدای محله مظفریه بافق دربافق برگزار می شود.
فرمانده حوزه مقاومت محمد رسول الله (ص)  از برگزاری یادمان سردار شهید نجاتعلی طالعی و هفت تن از شهدای محله مظفریه بافق  خبرداد و افزود: در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت این یادمان برگزار می گردد.
سر گرد حمید رضا فتوحی افزود : این یادمان به همت حوزه مقاومت محمد رسول الله و با همکاری پایگاه شهید بهشتی و با سخنرانی علیرضا فضلی استاد دانشگاه و راوی دفاع مقدس در بافق برگزار میشود.

وی ضمن دعوت از کلیه مردم ولائی شهرستان بافق بویژه خانواده های شهداء وایثارگر برای شرکت در این  یادمان گفت : این مراسم  دوشنبه 25 فروردین ماه همراه با اقامه  نماز مغرب وعشاء در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) مظفریه بافق برگزار خواهد شد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۹۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شهید سعید وشهادت سعادت است :
شهدا چشم وچراغ این ملتند :این شهدا با خون خود درخت اسلام وانقلاب را آبیاری نمودندوما باید تا زنده ایم راه این شهدای عزیزرا ادامه داده ویاد این عزیزان گلگون کفن را برای همیشه گرامی بداریم و به این عزیزان مدیونیم وبه فرمایش مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن یاد شهیدان کمتر از شهادت نیست . به امید دیدار شما سروران معزز در مسجد ابوالفضل مظفریه .انشاالله

علی کلپیتان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

like