بازدید فرماندار بافق از کارخانجات تعمیرات لکوموتیو

دسته: اقتصادی , عمومی
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۲۴ فروردین ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ فرماندار بافق در ادامه سلسله بازدیدهای ادواری از مجموعه کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق بازدید کرد.

مدیر کارخانجات لوموتیو بافق در این بازدید با اشاره به وضعیت اشتغال در این مجموعه گفت: بیش از 600 نفر نیروی انسانی مشغول به کار هستند که از این تعداد 100 نفر در بخش دولتی و 500 نفر در بخشهای غیر دولتی در حال فعالیت هستند.

محمد انوری از کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق به عنوان یک مجموعه خدماتی و تعمیراتی یاد کرد و افزود: به طور کلی بحث خدمات ، تعمیرات و نگهداری بیش از 25درصد از لکوموتیوهای آلستوم و GE سطح کشور با این مجموعه است .

وی خاطرنشان کرد : لکوموتیوهایی که بیشتر در سطح کشور در حالت تردد هستند بیش از 600 عدد می باشد که با احتساب 25 درصد سهم بافق از تعمیرات و نگهداری لکوموتیو بیش از 145 ترن می باشد که به خدمات آن را به بخشهای خصوصی واگذار کردیم.

مدیر کارخانجات تعمیرات بافق در پاسخ به سوال فرماندار در خصوص وضعیت کارخانه تعمیرات اساس گفت: برای اجرای مصوبه احداث کارخانه تعمیرات اساس لوکوموتیو در بافق علاوه بر سیاست‌های محلی و سیاست‌های کلان دولت هم باید در نظر گرفته شود.

وی تاکید کرد: راه‌اندازی این کارخانه به طور قطع نیازمند مشارکت بخش خصوصی است.

در این برنامه فرماندار بافق ضمن بازدید از قسمت‌های کارخانجات تعمیرات لکوموتیو  از نزدیک با مسائل و مشکلات این واحد تعمیراتی آشنا شد و در مورد مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی مسئولان آن قول مساعدت و پیگیری داد.

IMG_6330

IMG_6335


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۵۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
علي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت فرماندار محترم شهرستان بافق
همانطور كه از نزديك مشاهده نموديد كارخانجات بافق با حجم بالاي كار اما متاسفانه حقوق و مزايا ي ان در مقايسه با ديگر ارگان ها ان بسيار كم ميباشد يه طوري كه يك مهندس با 18 سال كار از يك كارگر ساده سنگ اهن كمتر حقوق دريافت ميكند و تعدادي از پرسنل شركت هاي تابعه باچندين سال سابقه كار كار خود را رها كرده و به سنگ اهن ميروند

رضايي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن خير مقدم به فرماندار عزيز .اي كاش وقتي هم براي گوش دادن به درددلهاي كارگران و كارمندان اختصاص داده ميشد

وفادار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ان شاا…فرماندار جدید مشکل بلیط قطار برای مشهد را برای بافقیها حل نماید تا سهمیه جداگانه های برای شهروندان بافقی درنظر گرفته شده وهزینه آن از بافق تامشهد محاسبه گردد

لال این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۳:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همانطور که در گزارش آمده است نزدیک به 500 نفر در بخش خصوصی کارخانجات مشغول به کار می باشند که متاسفانه از لحاظ امکانات رفاهی اصلا و ابدا در رفاه نیستند