دو خبر و یک شایعه از شرکت سنگ آهن مرکزی بافق

دسته: عمومی
۱۷ دیدگاه
پنج‌شنبه - 28 فروردین 1393

دو خبر رسیده به بافق فردا حاکی از آن است که:
۱- خوشبختانه حقوق نیروهای پیمانکار در قرادادهای جدید و در سال جاری حدود ۳۶ درصد افزایش می یابد و این گامی است در جهت کاهش اختلاف حقوق با دیگر نیروهای شرکت می باشد
۲- متاسفانه در سایت شرکت صفحه ای برای نیروهای تبدیل وضعیت گذاشته شده که ادامه قرارداد انها را در سال جدید منوط به تائید سرپرست قسمت گذاشته اند که در آن چهار گزینه عدم تمدید – سه ماهه- شش ماهه و یک ساله قید گردیده است که این مورد در جلسه ماهیانه کارگران مورد اعتراض شدید قرار گرفته است جالب است که در این صفحه بجای استفاده از جمله تبدیل وضعیت از پرسنل قرارداد انجام کار موقت اسم برده شده است .
در شرکت سنگ اهن شایعه شده است که با توجه به خصوصی سازی شرکت نیروهای تبدیل وضعیت شده همانند نیروهای ماده ۱۶ روزمزد دائم خواهند شد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
علي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 فروردین 1393 - 7:18 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ياد دكتر ياراحمدي بخير
نيروهاي قرارداد معين در زمان ايشان قيمت دار شدند

ملک ثابت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 فروردین 1393 - 7:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خداخیرت بده
خسته نباشی

هاشم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 فروردین 1393 - 9:03 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عسکری بعد از این افزایش میخوای مردم دل بسنگ آهن نبندند
این خبر خوش نیست بلکه بده این یعنی مرگ کارآفرینی در بافق
یعنی نابودی کارگاههای دیگر

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 فروردین 1393 - 9:11 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مگه خون کارکنان سنگ آهن از ما پر رنگ تره که اونا 36 درصد ما 25 درصد کجای این عدالته ، پول بیت المال را هرجور میخوان دارن تقسیم میکنند

داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 فروردین 1393 - 9:13 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مدیرای سنگ آهن دارن اینکارا میکنند تا گند خصوصی سازی در نیاد

پیگیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 فروردین 1393 - 12:28 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پیگیر مسائل هستم لطفا غصه نخورید خونسردی خود را حفظ کنید اگر نمی توانید خونسردی خود را حفظ کنید ان را یادداشت کنید تا یادتان نرود

طلا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 فروردین 1393 - 1:45 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب اقاي عسكري
مگر نيروهاي تبديل وضعيت چكار كردند كه اينقدر به آنها توهين مي شود
خدا نكند دلي بشكند وگرنه

کارگربا سابقه بالای بیست سال این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 فروردین 1393 - 4:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عسکری نون ارزن خوردند تا الان می تونند نون گندم بخورند!!!!
ایشان در یکی از جلساتی که با کارگران داشتند وقتی از ایشان بعلت افزایش زیاد حقوق نیروهای رسمی سئوال شداین جمله سراسر طلا را افاضه فرمودند شما فعلا نون ارزن بخورید تا موقع خوردن نون گندمتون بشه.
آقای عسکری شاید یادتان رفته کجا بودید و به کجا رسیده اید ….. شما هیچ وقت حق ندارید به ما چنین توهین کنید اگر تف سربالا نبود همانجا جوابی به شما می دادم که هیچ گاه از ذهنتان پاک نشود.

آشنا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 29 فروردین 1393 - 4:11 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ای بابا مگه میشه همه را به یک چوب روند
اونایی که منظمند قراردادشون یک ساله.
اونایی که نامنظمند، هرماه تاخیر دارند،هر ماه غیبت دارند، کارشون را درست انجام نمیدند،هرسال چند روزش تو ترکند ، و ……. قراردادشون سه ماهه یا شش ماهه میشه تا کارشون را درست کنند.اگه خوب شدند فبها وگرنه عدم تمدید قرارداد.کجای این کار بده؟
شاید بگید چرا برای رسمیها اینکار را نمیکنند؟خوب حاجی جواد و هیئت مدیره یک جوابی دارند. راستی میدونید امسال حکم رسمیها را داخل پاکتهای دربسته تحویلشون دادند؟ حتماً خیلی خبر تو پاکتها بوده؟میخواستن هیچکس نبینه……

ساهار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 29 فروردین 1393 - 4:23 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بحث دودرصد عوارض هم که به طور کلی برای معادن کرمان و سنگ آهن بافق، و واگذاری آن به فرمانداری برای عمران شهر، در اواخر بهمن ماه سال گذشته در سکوت خبری با تایید وزرای افتصاد، نماینده کمیسیون عمرانی مجلس، نمیانده محیط زیست، وزیر صنعت، معدن و تجارت و … کاملا منتفی شد. یعنی پرداخت دو درصد عوارض به شهر وجود خارجی ندارد و از اینرو شورای شهر به همین دلیل، از انتشار درآمد ها و هزینه های و مصوبات خود طی هفت ماه
گذشته طفره می رود. چرا که مدیرعامل شرکت سنگ آهن زیر سوال میرود و 4 نفر از شورا که در شرکت گار می کنند جلوی انتشار را میگیرند. راستی معاون مالی بازرگانی جدید نیز در این اقدام، سهم داشته است. مراتب در آینده به روشنی اعلام خواهد شد. اگر سایت بافق فردا بخواهد، نامه های رد این عوارض برای انتشار در خدمت آنها قرار میگیرد. یک نفر اضافی البته بافقی در هیئت مدیره بود که انهم رفت تا زمینه به خوبی برای خوش خدمتی به اصفهانی ها آماده شود. چرا آقای عسکری کنفرانس خبری نمی ذاره، چرا نمیگوید شورای شهر مصوباتش رو اعلام کنه؟ چرا نمیگوید معاون مالی بازرگانی جدید از کجا اومده و در سارمان بازرسی اصفهان، ….. و اکنون مدیرعامل شرکت با هماهنگی اصفهانیها به شرکت اورده ایشون رو؟ چرا نمیگویند شرکت پولی ندارد و براساس مصوبات باید ده درصد از سود رو به ایمیدرو بدهند و در این صورت چیزی نمی مونه؟ چرا نمیگن آگلومراسیون به چه دلیل افتتاح نمی شه؟ الان از اردیبهشت ماه 92 که قرار بود افتتاح بشه یکسال گذشته چه خبره؟ چرا نمیگین دستگاههای چینی وارد شده و کار گذاشته شده، مشکل داره؟ اینها ابهاماتی است که جا دارد در یک کنفرانس خبری بدان پاسخ داده بشه. سوالات ما اگر پاسخ داده نشود، خود پاسخش را خواهیم نوشت.

بافقی کم درآمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 29 فروردین 1393 - 10:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام

لطفا شاکر باشید ما چی بگیم تو فولاد بعد از چند سال خدمت با حقوق 600000 هزار تومان باید جوابگوی زن و بچه هامون باشیم تازه با مرخصی استحقاقی ما موافقت نمی شه !!! از آقایان مسئول خواهش می کنم به وضعیت ما رسیدگی کنند شما که ادعای دین وایمان دارید شرایطاقتصادی و وضعیت معاش ما تراژدی شده شما را به خدا بررسی کنیدمسلمانها .

بافقی کم درآمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 29 فروردین 1393 - 10:45 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا برکت بده ! حقوق سنگ آهن کجا و حقوق ما شرکت فولادیهاکجا ، بعد از چند سال خدمت با 600000 تومان باید جواب زن و بچه هامون رابدیم تازه با مرخصی استحقاقی ما موافقت نمی شه !!! خدا کند یکی پیدا بشه به داد دل ما برسد .

بیکار متاهل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 فروردین 1393 - 6:26 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافقی کم در آمد اگه به شکر گذاریه شما شکر گزار باش که سرکاری همین حقوقم میگیری بالاخره کج دار و مریض زندگیت رو پاست خدا برکتت بده!
من چی بگم که چندساله از کارخونه کاشی بیرونم کردن و دنبال کار می گردم و هنوزم کاری گیر نیاوردم چون همون پارتی که شما داشتی فولاد استخدام شدی رو هم ندارم من چجوری جواب زن و بچه هام رو بدم اگه زیاد ناراحتی بیا جامون رو عوض کنیم.

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 30 فروردین 1393 - 8:44 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام .قدر احمدی نژاد را ندونستیم ،دولت جدیددودرصد عوارض را قطع کرده است .روزی می آید که شهرداری حقوق کارگرش را نتواند بدهد .اگر عوارض ندهند بافق بیچاره است زیرا کارخانه جوار معدنی هم ندارد که مانند میبد واردکان عوارض به شهرداری بدهند .بافقی های عزیز گول نخورید .باید از مقام معظم رهبری کمک بگیریم تا دوباره عوارضمان برگردد .در این کشور هیچ کس به فکر کسی نیست .همه به فکر شهر واستان خودشان هستند .

اشنا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 - 10:46 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقا اگه این لطف رو در حق کارکنان شرکتی انجام دهید خیلی خوب میشه

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393 - 1:26 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به خاطر حقوق بالای سنگ اهن هچی تو بافق ۲۰برابر جاهای دیگه هست

حاجی سوزوکی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 1 دی 1393 - 2:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا را شکر که همه دارن میبینند که عمرها چه زود به پایان میرسد ولی تاسفم برای کسانی است که نمیخواهند حق نیروهای شرکتی داده شود خواهشمندم حداقل به بخش نامه تبدیل وضعیت مابقی نیروهای چاره ای بیندیشد. تا کی باید این بی قانونی تو شرکت ادامه داشته باشه بخدا ای شما مدیران ومدیر عامل شرکت کاری بکنید که بعد از شما کسانی باشن که خدا بیامورزی پشت سترون یاد کن. …از خواب غفلت بیدار شید.