زمان حرف و شعار گذشته است

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
جمعه - ۲۹ فروردین ۱۳۹۳

استاندار یزد گفت : امروز با وجود افزایش اعتماد مردم به دولت و گسترش فضای امید در کشور دیگر زمان حرف و شعار گذشته و همه باید به کار و تلاش فکر کنند . 

به گزارش یزدی نیوز، سید محمد میر محمدی در نشست تخصصی مدیران استان یزد با موضوع تشریح سیاستها و نکات مهم مدیریتی با اشاره به اینکه زمان ، زمان کار و تلاش است، اظهار داشت: امیدورایم امسال با عمل به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و فعالیت دولت توانمند و حضور مدیران کاردان و شایسته، امید مردم به دولت افزایش یافته و فضای امید و همکاری در جامعه گسترش یابد .

وی با بیان اینکه امیدوارم تبلور مدیریت جهادی را در سیمای مدیران ببینم، افزود: نکات مهم مدیریتی زیادی است که می توان در فعالیت ها به آنها اشاره کرد همچون اصلاح فرهنگ کار که در این زمینه باید مدیران در مصاحبه ها از بیان کارهای نکرده پرهیز کرده و به ارائه کارهای انجام شده بپردازند .

استاندار یزد تصریح کرد: لازم است مردم نیز عزم ملی را دنبال کرده و در کنار آن مدیران نیز مدیریت جهادی را پیگیری کنند .

میرمحمدی در این بخش توجه به نکات مدیریتی همچون بهره گیری هوشمندانه از پیشامدها، پرهیز از شتابزدگی و استفاده از فرصت ها، تغییر اندیشمندانه تهدیدها ، ریسک پذیری ،انتقاد پذیری ، هدف داشتن ، برنامه محوری، خلاق بودن ، مشورت در تصمیم گیری ها، نظم و انضباط و ایجاد فرصت مطالعه را ضروری عنوان کرد .

نماینده عالی دولت در استان یزد در تشریح برخی دیگر از نکات مدیریتی به لزوم ایجاد انگیزه مشترک در همکاران ، رعایت حق و حقوق همکاران ، دادن فرصت گزارش دهی به آنها، لزوم شناسایی نیروهای خلاق، در نظر گرفتن کفایت همکاران ، ارائه آموزش های خاص و متناسب با تغییرات و تحولات اشاره کرد.

میرمحمدی با بیان اینکه مدیران باید بتوانند با تغییر و تحولات وفق یافته تا از تحولات عقب نمانند، اظهار داشت: همه باید تذکر بدهند و از تذکر دیگران نیز ناراحت نشوند زیرا تذکرات باعث نفع همه و همدلی بیشتر می شود .

وی افزود: مدیران باید در کنار پیگیری خلاقیت ها، پیشگیری از هدر رفت نیروها و لزوم بهره وری از تمامی امکانات بحث مهم مدیرسازی را به عنوان بخشی از حلقه مدیریت فراموش نکنند و در این راستا بهتر است در بازدیدهای خود چند تن از نیروهای خلاق را با خودبه همراه ببرند .

استاندار یزد در ادامه گفت : این استان با وجود همه مشکلات ، فرصت های طلایی زیادی دارد همچون معادن غنی ، صنایع ، بافت تارخی و میراث فرهگی و … که می توان با استفاده از آنها و رعایت نکات مدیریتی ، یزد را در کشور بیش از بیش مطرح کرد .

مدیر ارشد استان یزد در پایان با تاکید بر اینکه این دولت تدبیر و امید هرگز به سمت مردم فریبی نمی رود ، اظهار داشت: مدیران باید با ارائه آمارهای دقیق و رعایت نکات مدیریتی و نیز پرهیز از گنده گویی ،اعتماد مردم را پاس داشته و زمینه ایجاد همکاری و گسترش امید در در جامعه بیشتر کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۵:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فعلا که تا حالا این دولت کاری نکرده هر روز از روز قبل بدتر اونوقتم میگن تورم و آوردن پائین الان که هنوز بنزین و گازوئیل رو گرون نکردن هر روز یه نرخ داره اجناس وای بحال چند روز دیگه که بنزین و گازوئیل گرون میشه خدا رحم مردم کنه

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امید واریم همین حرف ها هم شعار نباشد