در آخرین روزهای سال 92:واگذاری شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد به تصویب رسید

دسته: عمومی
۱۲ دیدگاه
جمعه - ۲۹ فروردین ۱۳۹۳

 رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به مصوبات آخرین جلسه هیات واگذاری در سال 92 گفت: از آبان امسال تاکنون قیمت پایه 35 هزار و 500 میلیارد تومان سهم دولتی در هیات واگذاری به تصویب رسیده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ پوری حسینی گفت: قیمت پایه و شرایط واگذاری بیش از 35 هزار و 500 میلیارد تومان سهم دولتی از ابتدای آبان تاکنون در هیات واگذاری به تصویب رسیده است که بخشی از این میزان سهام به تفکیک روش واگذاری در سالجاری عرضه شده و بقیه در سال آینده آگهی و واگذار خواهد شد.
رئیس کل سازمان خصوصی سازی در خصوص مصوبات آخرین جلسه هیات واگذاری که روز شنبه در وزارت امور اقتصادی و دارایی تشکیل شد نیز تصریح کرد: قیمت پایه و شرایط واگذاری 28.5 درصد سهام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران از شرکتهای زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از طریق فرابورس به صورت نقد و اقساط و قیمت و شرایط واگذاری 71.5 درصد سهام این شرکت بابت رددیون دولت به صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد در این جلسه به تصویب رسید.
وی گفت: قیمت و شرایط واگذاری 100 درصد سهام شرکت زغال سنگ پرورده طبس و 100 درصد سهام شرکت معادن ذغال سنگ کرمان به همراه پروانه بهره برداری ذغال سنگ کرمان هر دو از شرکتهای زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران جهت واگذاری بابت رددیون دولت به صندوق بانشستگی کارکنان فولاد نیز در این جلسه مصوب شد.
معاون وزیر امور اقتصادی و داریی اضافه کرد: تصویب قیمت پایه و شرایط واگذاری 100 درصد سهام شرکت فولاد آذربایجان به همراه 65 درصد طرح فولاد میانه از شرکتهای زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از طریق مزایده به صورت نقد و اقساط از دیگر مصوبات آخرین جلسه هیات واگذاری در سال 92 بود.
به گفته رئیس کل سازمان خصوصی سازی، در این جلسه همچنین با خروج نام شرکتهای شهرک‌های صنعتی استانی و شرکتهای آب و فاضلاب روستایی و شهری از فهرست شرکت‌های قابل واگذاری موافقت شد/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
نقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۴:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چشم مدیرعامل روشن…..

ساهار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۴:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بحث دودرصد عوارض هم که به طور کلی برای معادن کرمان و سنگ آهن بافق، و واگذاری آن به فرمانداری برای عمران شهر، در اواخر بهمن ماه سال گذشته در سکوت خبری با تایید وزرای افتصاد، نماینده کمیسیون عمرانی مجلس، نمیانده محیط زیست، وزیر صنعت، معدن و تجارت و … کاملا منتفی شد. یعنی پرداخت دو درصد عوارض به شهر وجود خارجی ندارد و از اینرو شورای شهر به همین دلیل، از انتشار درآمد ها و هزینه های و مصوبات خود طی هفت ماه
گذشته طفره می رود. چرا که مدیرعامل شرکت سنگ آهن زیر سوال میرود و 4 نفر از شورا که در شرکت گار می کنند جلوی انتشار را میگیرند. راستی معاون مالی بازرگانی جدید نیز در این اقدام، سهم داشته است. مراتب در آینده به روشنی اعلام خواهد شد. اگر سایت بافق فردا بخواهد، نامه های رد این عوارض برای انتشار در خدمت آنها قرار میگیرد. یک نفر اضافی البته بافقی در هیئت مدیره بود که انهم رفت تا زمینه به خوبی برای خوش خدمتی به اصفهانی ها آماده شود. چرا آقای عسکری کنفرانس خبری نمی ذاره، چرا نمیگوید شورای شهر مصوباتش رو اعلام کنه؟ چرا نمیگوید معاون مالی بازرگانی جدید از کجا اومده و در سارمان بازرسی اصفهان، به چه دلیل ….. و اکنون مدیرعامل شرکت با هماهنگی اصفهانیها به شرکت اورده ایشون رو؟ چرا نمیگویند شرکت پولی ندارد و براساس مصوبات باید ده درصد از سود رو به ایمیدرو بدهند و در این صورت چیزی نمی مونه؟ چرا نمیگن آگلومراسیون به چه دلیل افتتاح نمی شه؟ الان از اردیبهشت ماه 92 که قرار بود افتتاح بشه یکسال گذشته چه خبره؟ چرا نمیگین دستگاههای چینی وارد شده و کار گذاشته شده، مشکل داره؟ اینها ابهاماتی است که جا دارد در یک کنفرانس خبری بدان پاسخ داده بشه. سوالات ما اگر پاسخ داده نشود، خود پاسخش را خواهیم نوشت.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۴:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پس سهمامی که قرار بود به کارگران معدن و شهر بافق بدن چی شد همه رو که بذل و بخشش کردن سازمان خصوصی سازی

یک بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر خبر فوق صحت داشته باشد و عوارض نادیده گرفته شده باشد و از سهم کارگران و کارمندان خبری نباشد باید گفت:
وای بر شورای شهر و مسئولین مربوطه
وای بر مدیر عاملی که مردم زندگیشان را در مقابل سربازان گارد ویژه برای رسیدن ایشان به این منصب فداکردند
وای بر کارمندان سنگ آهن .
ودر کلام آخر وای بر همه ما

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چي شد حالا معلوم شد ياراحمدي چرا استعفا داده
فكر كنم اون ١ درصد سهام سنگ اهن را هم برا خوش خدمتي بدهند دوستان مباركه اي

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۷:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فکر کنم ساهار راست میگه.تمام این مسائل اتفاق افتاده اما دریغ از یک کنفرانس خبری

داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۷:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تا سنگ آهن باشد شهر آباد نمیشود
بهتر که همش رو بدن بره مردم روپای خودشون باستن

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای حسن تشکری رییس شورا واقعا چشمت روشن معدن د19 جداشد هیچ کار نکردی سنگ اهن خصوصی شد چکار کردی انروز هم بخاطر اینکه پست می خواستی اینکار را کردی برو یکجایی که هیچ کس قیافه تو را نبیند سایت بافق فردا هم که مال خودتونه هر چی که به نفعه شماست فقط می نویسه

نقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ساهار خبر داری که نیمدونم کارانه یا اضافه کار یکی از همین 4 نفر به دلیل انتشار خبر کم شد واون فرد شورا حالا دیگه سکوت میکنه وای که ما به چه افرادی رای دادیم….

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مازیاران چشم یاری می پنداشتیم خود غلط بودآنچه می پنداشتیم
چوب حراج رازدبه این معدن ….

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قرار بود مقداری از سهام شرکت سنگ آهن به شهرداری بافق ومردم واگذار شود که این کار نشد .چه دست هایی در کار است .دو درصد عوارض هم که قطع شده است .چرا بعضی از مسئولین استانی وکشوری انصاف ندارند .دو روز دیگر شهرداری حقوق کارگرانش را هم ندارد بپردازد .وضع خیابانهای شهر خیلی خراب است .ما انقلاب نکردیم که بی عدالتی حاکم باشد .جبهه نرفتیم که به شهرمان ظلم شود .

منتقد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بافق عزیزم متاسفم برایت که خودی ها دارن تیشه بر ریشه ات میزنن و تو را به ارزان میفروشن و هیچ سهمی به مردم بیمار بافق بیمارانی که از تشعشوع انوار نامرئیتهزاران امراض ناشناخته گرفتن و تو همچنان سکوت برلب داری.
باور کنید پول خیلی چیز کثیفیه که حتی کسانی که ادعاهای رنگین هم داشتن ودارن هم آلوده میشن
بافقم چقدر تو مظلومی چقدر معصومانه داری در دست و پای عده ای …. له میشوی .برایت چه بسرایم تا اشک ماتم از دیدگان دوستداران تو سرازیر نشود بافقم……
وجدان هم خوب چیزیه