کسانی که مسئولیت اجرایی دارند در راستای احقاق حقوق مردم ایستادگی کنند

دسته: سیاسی , عمومی
۷ دیدگاه
شنبه - ۳۰ فروردین ۱۳۹۳

نماینده مردم شهرستان بافق درمجلس شورای اسلامی درجمع نمازگزاران این هفته نماز جمعه به ایستادگی مسئولین اجرایی در راستای احقاق حقوق مردم تاکید کرد.

حجت الاسلام زارع زاده با حضور در نماز جمعه وایراد سخنرانی در مراسم نماز جمعه این هفته مردم شهرستان بافق با اشاره به مسئولیت سنگین دولتمردان و مقام های اجرایی در جامعه ووظایف قوای سه گانه مجریه ، مقننه وقضائیه در کشور خواستار تعامل ودوستی ، همراهی وهمگامی برای رسیدن به اهداف انقلاب وجامعه که همان احقاق حقوق مردم است شد.

وی با تاکید به پتانسیل های موجود در کشور ایران همچون نفت ، گاز ، آب ونیروی عظیم واستعداد مردم گفت: با وجود این همه نعمتهای الهی فکر وبرنامه ریزی در ایجاد مایحتاج مردم نیاز است که کشور را به استقلال ونظام را به نظامی موفق ومقتدر برساند.

نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی با تاکید  بهتوصیه‌های مقام معظم رهبری درباره نگاه به داخل و خودداری از نگاه و امیدبه غیر و خارج  بیان کرد: اقتدار یک نظام به مستقل بودن است و این استقلالامکان ندارد مگر اینکه از کل ظرفیت‌ها به نحو احسن بهره‌برداری شود.

حجت الاسلام زارع زاده با اشاره به مدیریت وعزم ملی در دوران دفاع مقدس وایستادگی مردم در برابر کشورهای غاصب و تولیداتعلمی و دست آوردهای نظامی کشور افزود: کشور ما سرمایه‌های عظیم واستعدادهای بسیاری دارد و نیاز به مدیریت جهادی  دارد که در پیام نوروزیمقام معظم رهبری به آن اشاره شد.

نماینده ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز درمجلس شورای اسلامی با اشاره به قرار گرفتن نام سردار جوکار نماینده یزد درلیست تحریم انگلیس، گفت: این موفقیت و مایه فخر را به این دوست و همکارگرامی تبریک عرض می‌کنم وخدا را شاکرم که که به فرموده امام سجاد دشمنان ما را از احمق ها قرار داد که کاری می کنند که نتیجه اعمالشان نصیب خودشان می شود و مردم  نیز بقدری از این استعمار پیر متنفر هستند  که هر کس را رد کنند تائید می‌کنند وبلعکس آن نیز است .

وی در بخش دیگری از سخنان خود انتصاب طلایی مقدم فرماندار جدید را به مدیریت سیاسی و اداری شهرستان تبریکوبا اشاره به ظرفیتها وفرصتهای شغلی ومسائل صنعتی و مقرون به صرفه در شهرستان بافقخواستار همراهی مسئولان این شهرستان در طی مسیر پیشرفت وتوسعه بافق شد.

IMG_6801

IMG_6811


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
مجید شاهی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امروز در یکی از مدارس شهر یزد شنیدم نماینده محترم جناب آقای دخیل عباس برای رفع مشکل کار آموزی یه دانش آموز زنگ زدند وپیگیری مشکل ان دانش آآموز شدند خوشحال شدم که همه مشکلات حوزه ایشان حل شده ودیگر مشکل لاینحل وجود ندارد که ایشان پیگیر کار غیر مرتب با کارشان شدند خداوند به اشان جزای خیر دهد که به همه چیز وهمه کس نظر مثبت دارند به غیر آن چه باید داشته باشند

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دخیل جان تو قول داده بودی تا فرماندار بومی بیاوری ونیاوردی .ما به حرفهای تودیگر ایمان نداریم وحنایت برای ما رنگی ندارد .حرف زیاد می زنی ولی تابش بیشتر عمل می کند .تو زیاد احساسی هستی در حالی که دغل بازانی در مقابل تو هستند وحق حوزه تو را می خورند .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آخه یکی بگه شماکه نماینده شهرهستی چقدردرراستای احقاق حقوق مردم ایستادگی کردی که به مسئولین می گی …

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حاجی مردم گناه هستند زحمت زیادی برای انقلاب کشیده اند سعی کنید به جای حرف زدن عامل باشید حرف زدنتان قبل از مجلس رفتن زیاد بود ولی الان عملی از شما دیده نمیشود کار نامه دو ساله خود را بیان کنید تا مردم بدانند برای بافق کاری نکرده اید

گوش پر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب شما قانونی بنویسید ومجریان را وادار به تلاش بیشتر کنید ودر قبال ضایع کردن حقوق مردم برای انها تنبیه شدید مصوب کنید شعار جایگاهی ندارد وقت عمل است

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۳:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

برای تبلیغ یازمان انتخابات به بافق آمدید و چون میدانستید دکتر یاراحمدی در شهر معروفه و تحصیلکرده و مردم خیلی قبولشان دارند ایشان را در ستاد خود معرفی کردید و مردم بخاطر ایشان به شما رای دادند چون شما آن موقع ادعا میکردید که برای رفع محرومیت شهر و گازکشی و … اقدام خواهید کرد اما چه بگویم که فولاد و بندر خشک و … رفت مهریز شهر خودتان .
چرا وقتی نگذاشتند دکتر یاراحمدی به کار خود ادامه دهند اعتراض نکردیدو الان که … (از بیان آن معدورم ) هیچ عکس العملی نشان ندادید اخرتی هم هست و خدا مسؤولین را بازخواست خواهد کرد چرا فقط جلوی مردم شهر در تریبون نماز جمع خودتان را نشان میدهید شما نماینده آید و در مجلس باید پیگیری کنید از حق مردم

مهريزي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دخيل جون دوست داريم تو ميتوني