فعلا خصوصی سازی معادن و تحقیق و تفحص آن منتفی است

دسته: عمومی
۷ دیدگاه
شنبه - ۳۰ فروردین ۱۳۹۳

به گزارش سایت اطلاع رسانی شورای شهر بافق ؛ این مطلب را روز گذشته دخیل عباس زارع زاده در نشست با فرماندار ، اعضای شورای شهر و مدیر عامل سنگ آهن در محل فرمانداری مطرح کرد و گفت از آنجا که شهرها و استان هایی که معادن ندارند پی گیرند که از منابع آن بهره ببرند ، سعی می کنند که از خصوصی سازی معادن به نوعی منتفع شوند ولی از آنجا که بحث در زمان دولت احمدی نژاد هم مطرح بود بنا به دلایل متقن آن را ابطال و متوقف نمودیم و حالا هم نخواهیم گذاشت که ایمیدرو و امثال آن به روش ناعادلانه ادامه دهند.

زارع زاده گفت: بعضی دنبال آنند که هم از حقوق دولتی بهره ببرند و هم از منافع اقتصادی معادن ، وی ادامه داد که با توجه به این که اصول و اهداف خصوصی سازی و اصل ۴۴ تاکنون تحقق نیافته است، به همین جهت متاسفانه این سیاست چندان موفق نبوده و شکست خورده است.

از دیگر مواردی که نماینده مردم بافق در مجلس در این نشست مطرح نمود یکی بحث حوزه انتخابیه بود که گفت طی چند روز آتی به صحن مجلس می آید.

وی از ترسیم عادلانه و معقولانه حوزه های استان یزد خبر داد و گفت: جلوی این تقسیم جز افراد ظالم و دیوانه ایستادگی نخواهد نمود.

بحث دیگر در مورد انتقال مرحله دوم آب بود که وی گفت : مسئولین باید طوری برنامه ریزی نمایند که آب کوهرنگ به جنوب استان که متاسفانه محروم از این آب هستند منتقل شود وی گفت این آب باید به شهرهای مهریز و بافق نیز انتقال یابد ، وی ادامه داد که در این صورت ما نیز تولید فولاد کل کشور را تضمین می کنیم.

در مورد توسعه گردشگری نیز زارع زاده مطالبی را مطرح کرد و گفت در این زمینه باید برنامه ریزی گردد.

البته در این نشست طلایی مقدم – فرماندار نیز گزارشی از اهم فعالیتها ، مشکلات و کمبودهای شهرستان را مطرح نمود و گفت: امید است با همکاری نماینده، شورا و مردم بتوانیم مسایل و مشکلات را یکی پس از دیگری حل نماییم.

اعضای شورای اسلامی شهر نیز دلایل عمده مخالفت خود را با خصوصی سازی سنگ آهن عدم احداث کارخانجات جوار معدنی و نیز عمل نشدن قول های مسئولین مطرح نمودند.

بحث گازرسانی به بافق – جاده – آبفای شهری و … نیز از نکات مورد بحث در این نشست بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
shv این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۶:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من موندم این شورای شهریهای ما خبرنگارن، چی ان؟ هر جلسه ای که از اونا دیدیم دارن تند تند می نویسن. مهدی رنجبر که برای بافق فردا می نویسه یا برای مدیرعامل نمیدونم. محمد عباسی برای امین بافق می نویسه … تشکری بعضی وقتا داره می نویسه برای افق شاید. خیلی جالب بود در جلسه معارفه شهردار، عفتی، سه نفر از اعضای شورای شهر مثل فشنگ، داشتند صحبتهای فرماندار، امام جمعه ، جواد عسکری و شهردار رو تند تند تند می نوشتن…. فکر کنم همون خبرنگارن. توی شورای قبلی هم بازیگر تئاتر داشتیم. عباسزاده. فرقی ندارن. بابا یکبار ندیدیم بنشینن و گوش بدن به گوینده…. راست می گفت مهدی رنجبر : ما مشکلات رو شناختیم باید پاچه ها رو ورمالیم !!!!! بریم برای حل اونا…. ؟؟

    من این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    جالبه شما میگی دارند تند تند تند حرف های گوینده را مینویسند از طرف دیگه میگید نمیان یبار به حرفهای گوینده گوش بدن
    جلل خالق….

مبارز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فکر کنم بیچاره ها امتحان املاء دارن
فقط خدا کنه آخر ترم نمره هاشون خوب بشه.

حسين این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شورا تازه از خواب زمستانه بيدار شده
سنگ آهن خصوصي شد و رفت
امروز هم هيئت مديره انتخاب شد

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۹:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای زارع زاده مردم گول نمی خورند .همانطور که قول دادی فرماندار بومی بیاوری ونیاوردی حرفهای دیگر تو هم برای ما بی ارزش است .برو به مهریز خودتون برس .تو چه بخواهی وچه نخواهی معدن خصوصی می شود .ما توقع داریم مقداری از سهام معدن را به شهرداری ومردم بافق بدهند تا بافق در آینده بیچاره نشود .بافق دستش عقب مانده .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای زارع زاده سریعتر. داری به دقیقه 90 نزدیک می شوی امیدوارم نمره بیاری اما با این عملکرد؟

علي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

يكي اين اقا رو از خواب بيدار كنه