شرکت زغالسنگ پروده طبس به صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد ایران واگذار می‌شود

دسته: عمومی
یک دیدگاه
شنبه - ۳۰ فروردین ۱۳۹۳

شرکت زغالسنگ پروده طبس با انتشار اطلاعیه‌ای ویژه‌ی کارکنان خود با عنوان «اطلاعیه شماره یک واگذاری سهام ترجیحی» اعلام کرده که براساس مصوبه هیأت وزیران، شرکت زغالسنگ پروده طبس بابت رد دیون دولت نسبت به صندوق بازنشستگی فولاد ایران، به این صندوق واگذار می‌شود که ۵ درصد از مجموع سهام شرکت زغالسنگ پروده طبس قابل فروش به کارکنان خود شرکت است.

در ابتدای این اطلاعیه آمده است: «در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و مصوبه شماره ۱۴۱۵۹۸/ت ۴۵۳۵۲هـ مورخ ۲۲-۰۷-۱۳۹۱ هیأت وزیران در مورد واگذاری شرکت زغالسنگ پروده طبس به صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد ایران بابت رد دیون دولت به این صندوق و پس از تعیین قیمت پایه هر سهم، سازمان خصوصی‌سازی درنظر دارد حداکثر ۵ درصد سهام شرکت (کل سهام شرکت ۶۰ هزار سهم است) را به‌عنوان سهام ترجیحی به کارکنان واجدشرایط واگذار کند».

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: «افرادی که در زمان واگذاری سهام، در شرکت شاغل یا مأمور بوده و دارای حداقل یک سال سابقه کار باشند می‌توانند در صورت تمایل نسبت به خرید سهام اقدام کنند».

براساس این اطلاعیه، «سهام ترجیحی تماماً اقساطی و طی مدت حداکثر ۱۰ سال و بدون سود فروش اقساطی واگذار می‌شود که اقساط به صورت ماهانه از حقوق سهام‌دار کسر خواهد شد».

براساس فرم تعهدنامه‌ای که در اختیار کارکنان شرکت زغالسنگ پروده طبس قرار گرفته، افرادی که مایل به خرید سهام نیستند باید با امضای تعهدنامه رضایت خود را از این موضوع اعلام داشته و حق هرگونه اعتراض یا شکایتی در این باره را از خود سلب کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۷:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عزیزم زغالها هیچ سودی به جز ضرر برای صندوق ندارند. اگه ذوب سهام ذوب آهن اصفهانو غیره را واگذار کردند ارزش دارد.