تا احقاق حقوق مردم بافق از پای نخواهیم نشست

دسته: عمومی
۴۰ دیدگاه
یکشنبه - ۳۱ فروردین ۱۳۹۳

IMG_10003549-199x300

در پی درج اخباری مبنی بر خصوصی سازی کامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق حسن تشکری رئیس شورای اسلامی شهر بافق درخصوص پیگیری و مواضع شورای اسلامی شهر بافق در گفتگوی تلفنی با خبرنگار بافق فردا گفت: تا احقاق حقوق مردم بافق از پای نخواهیم نشست.

حسن تشکری ادامه داد:اواخر اسفند ماه 92 مقوله واگذاری سهام شرکت سنگ آهن مرکزی بافق مطرح و شورای اسلامی شهر بافق با تشکیل جلسات متعدد به پیگیری موضوع پرداخت. تشکری افزود:در روز نهم فروردین 93 جلسه شورای تامین شهرستان بافق با حضور اعضای شورای اسلامی شهر  برگزار و در خصوص تبعات تصمیم واگذاری شرکت سنگ آهن مرکزی بدون در نظر گرفتن شرایط و زیرساختهای توسعه و اشتغال بافق مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تشکری ادامه داد :حاصل این جلسه تنظیم صورتجلسه ای با مفاد زیر و امضاء آن توسط امام جمعه محترم،فرماندار سابق نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی و روسای شورای اسلامی شهر و شهرستان و ارسال آن به مسؤلین کشوری و استانی از جمله مقام معظم رهبری،ریاست محترم جمهور،وزیر اقتصاد و دارایی،وزیر صنعت معدن و تجارت،رئیس سازمان خصوصی سازی و مسؤلین استانی خصوصا شورای تامین استان بود که متاسفانه بعدها متوجه شدیم این صورتجلسه توسط فرمانداری  به استان ارسال نگردیده است.

محمد حسن تشکری افزود:البته جا دارد از زحمات آقای خاوری در تشکیل جلسه شورای تامین علی رغم مخالفت برخی و ارسال نامه تبعات خصوصی سازی از جنبه های اجتماعی ،فرهنگی،امنیتی در بافق قدردانی نماییم ولی صورتجلسه مذکور توسط مسؤل مربوطه در فرمانداری به علت سهل انگاری یا فراموشی یا… ارسال نگردیده است.

مفاد صورتجلسه ارسالی: با توجه به برنامه واگذاری شرکت سنگ آهن مرکزی بافق تا سال 95 این زمان تا پایان سال 95 به تعویق افتد. 2 درصد از فروش سنگ آهن حتی هنگام خصوصی شدن شرکت سنگ آهن مرکزی به بافق تعلق گیرد. 10 درصد از مجموع سهام شرکت سنگ آهن مرکزی  به بافق تعلق گیرد 5 درصد از مجموع سهام شرکت سنگ آهن به کارکنان این شرکت تعلق گیرد تضمین اجرای کارخانه های جوار معدنی از قبیل گندله سازی،کنسانتره و فولادسازی انجام پذیرد. تضمین تامین خوراک واحدهای صنعتی بافق انجام پذیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر خاطر نشان کرد:با توجه به آگهی فروش سهام شرکت سنگ آهن در روز 28 فروردین و با توجه به عدم ارسال صورتجلسه به شورای تامین استان ،در روز 30 فروردین جلسه ای با فرماندار جدید تشکیل و موضوع صورتجلسه قبل و ارسال آن به شورای تامین استان پی گیری شد.

تشکری سخن خود را با این نکته به پایان رساند:موضوع توسط مسؤلین شهرستان خصوصا امام جمعه محترم،فرماندار و شورای اسلامی در حال پی گیری است و تا موقعی که حقوق حقه بافق رعایت نشود این پیگری ادامه خواهد داشت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر نهم فروردین جلسه داشتید چرا صورتجلسه را تا 30فروردین به شورای تامین استان ارسال نکرده بودید؟

WWW این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مسعولین محترم از روند کار نیروگاه بافق یه گزارش بدهند؟

ح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هنوز مانده تا به حرفهای دکتر یاراحمدی برسیم ای کاش زمانه برمی گشت و ما مردم نمی گذاشتیم به همین راحتی یاراحمدی را مجبور به استعفا کنندچقدر سخت است ببینی حقی ضایع می شود و نتوان کاری کرد موقعی که می توانستیم کاری کنیم که نکردیم حالا باید … مقصر خودمانیم کسی را که برای این شهر و مردمش دل می سوزاند را به راحتی از دست دادیم
کجایند انهایی که می گفتند اگر خصوصی سازی شود اولین نفر ما مخالفت می کنیم الان بیایند مخالفت کنند اگر راست می گویند و صندلی ریاست ….

ابوالفضل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۳۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکر از شورای اسلامی شهرستان خصوصا جناب آقای مهندس تشکری
حمایت همه جانبه خود را از شما در هر شرایطی اعلام میکنیم

گویا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا دلیل عدم ارسال صورتجلسه توسط فرمانداری به استانداری را ننوشته اید. در ضمن مدیرعامل فعلی عزم خود را گذاشته بر خصوصی شرکت چرا در این باره نمی نویسید. چون تمام کارها و جلسات شرکت سربسته و بدون گزارش برگزار می شود و هیچ اطلاعاتی درباره وضعیت شرکت و قراردادهای کارکنان، سیستم حقوق و… به کارکنان داده نمی شود. و همه چیز سردرگم است.
می گویند همه کارکنان را روزمزد دایم نموده اند و این یعنی نبود قرارداد رسمی و عدم امنیت شغلی در آینده، هر یک از کارکنان هم که در این باره حرفی میزند یا پیگیری میکند، تهدید می شود، جابجا می شود و مجبور به خاموشی می شود.
وضعیت اخلاق و انسانیت در شرکت بسیار افتضاح است، در این باره افشاگری کنید اکر رسانه ای مستقل و شجاع هستید.

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به امید خدا موفق باشید

حقگو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واگذاری سنگ آهن بافق درسکوت!
بالاخره اصفهانی ها به مقصکد خود رسیدند!

با سلام
١٤ سال پيش (٧٩) وقتي قرار شد سنگ آهن بافق به صندوق فولاد واگذار شود به درگيري مردم با مسولين اصفهاني شركت منجر شد و از واگذاري آن جلوگيري شد
طي ١٤ سال ،به گونه اي با سياست و تزوير عمل كردند كه قرار است علاوه بر شركت ، معادن چغارت و سه چاهون آنهم باثمن بخس به همان صندوق واگذار گردد و جالبتر اينكه رئيس بافقي شركت (با وعده هاي توخالی مسولين صندوق) و بدون توجه به منافع بيت المال و منطقه ، پيگير برای واگذاري شرکت سنگ اهن به صندوق بازنشستگی فولاد می باشد . نیک کار اصفهانی بسمت رئیس هیئت مدیره منصوب شد.

رضوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پیشنهاد میکنم بجای انداختن تقصیر بگردن فرمانداری که دیگر نیست، البته می توان از وی صحت و سقم این ماجرا را پرسید. بهتر است مدیر روابط عمومی شرکت سنگ آهن، به نیابت از مدیرعامل شرکت، جهت تنویر افکار عموم، اتفاقاتی را که می افتد ببیان نماید. نمیدانم موضوع به این مهمی و بروز شایعاتی چنین عظیم در سطح شهر، از جمله حضور اضفهانیها در شرکت، را چرا کسی جوابگو نیست. مهندس نیک کار به سمت رئیس هیئت مدیره انتخاب شده، و مدتهاست شایعه معاون مالی شرکت که برای اصفهانیها کار می کند وجود دارد . در شهر به این کوچکی که به این راحتی شایعه ها می چرخد، بهتر است مسوول رده بالای شرکت، پاسخگو باشد …. اکنون در هیئت مدیره سنگ آهن هیچ بومی نیست. البته بنده اعتقاد دارم باید کارآمدی مد نظر باشد. اما چینش هیت مدیره نشان از این دارد که به راحتی می تواند مدیرعامل شرکت، تغییر کند و مطمئنا این بار، کسی از بافقی ها مدیر نخواهد بود. این ها که گفته می شود، بدلیل عدم اطلاع رسانی شفاف است. باید بهتر از اینها با مردم روراست باشند. بالاخره مردم حق دارند این نعمت خدادادی خود را طلب کنند. عوارضی که میگویند حذف شده چه شده است؟

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مزایده واگذاری سهام و دارائی ایران خودرو- سنگ آهن مرکزی ایران- فولاد …
واگذاری سهام و دارائی ایران خودرو- سنگ آهن مرکزی ایران- فولاد آذربایجان- طرح فولاد میانه – نیروگاه صوفیان- نیروگاه برق شهید مفتح- مدیریت تولید برق شهید مفتح- نیروگاه گازی کنگان- نیروگاه شهید رجایی- مدیریت تولید برق شهید رجایی
تاریخ انتشار در وب سایت : 1393/01/26
مهلت خرید اسناد :
مهلت ارسال مدارک : 15/02/1393
استان برگزاری : تهران
توضیحات : نوبت اول

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
خبردردآوری است که دیدم. واقعا جای خون گریه کردن است. سهام شرکت را واگذار می کنند بدون اینکه مردم منطقه را ادم حساب کنند. من به عنوان یک غیربومی ساکن بافق حاضرم در این راه تا پای جان شورای اسلامی بافق و مردمان نجیبش را همراهی کنم.

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اردیبهشت نود بود که اون حماسه بزرگ از سوی مردم بافق رقم خورد. عجب ماه عجیبی است این اردیبهشت.

علي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقاي تشكري به خدا توسعه شهر در گروي سنگ آهن نيست ، سنگ آهن را رها كنيد
با ديدي جديد و نو فارغ از سنگ آهن به فكر توسعه شهر باشيد

امير این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مخابرات و راه آهن با اين بزرگي خصوصي شدند ، شما ميخوايد جلوي خصوصي شدن سنگ آهن بگيريد

بخوانید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این نوشته مربوط به 15 شهریور 87 است. دکتر علیرضا یاراحمدی ، بچه همین شهر بود و این نوشته رو اون سال، برای سایت یزد فردا نوشت:

یزد فردا: علیرضا یار احمدی : رئيس بورس و اوراق بهادار، پيشنهاد ادغام شركت سنگ آهن مركزي به شركت ذوب آهن را به وزارت صنايع و معادن يا بهتر است بگوييم سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ( چون انگار وزارتخانه اختياري ندارد) را داده است .

به نظر مي رسد احتمالاً پايين بودن سطح سودآوري ذوب آهن براي خريداران، مشخص بوده است كه پيشنهاد اين تركيب غير معمول را داده اند .

ايشان بدون اينكه از ماهيت هر يك از اين شركتها اطلاع دقيق داشته باشند ، ويژگي هاي فني آنها را بشناسند، وضعيت اقتصادي، سياسي و اجتماعي مناطق استقرار هر يك را بدانند و يا حداقل از برنامه هاي توسعه اي دولت در زمينه فولاد سازي در منطقه آگاه باشند، پيشنهاد خود را ارائه نموده اند.

لذا به نظر مي رسد ذكر چند نكته لازم و ضروري است :

اولا:معادن شركت سنگ آهن مركزي يعني چغارت و سه چاهون جزء انفال محسوب مي شوند ولي شركت ذوب آهن اصفهان خير . انفال، سرمايه ملت است و اختيار آن به دست ولايت و رهبري حكومت اسلامي است . هر آنچه كه انفال است از معادن و منابع طبيعي، پديده هايي هستند كه وقتي به چشم اقتصادي به آنها نگريسته مي شود داراي خروجي اند و ورودي ندارند و اينكه چگونه بتوان با قوانين فعلي آنها را خصوصي كرد .

به طوري كه غربي ها هم با تاريخچه فعاليت 150 ساله حتي پس از اتمام مواد معدني شان به شكلي كه در دوره هاي گذشته و امروز خصوصي سازي در كشورمان اتفاق مي افتد عمل نكردند .

در مقابل ، شركت ذوب آهن اصفهان كارخانه اي است كه از يك طرف، سنگ آهن با ويژگي هاي مشخص وارد و فولاد مشخص از آن خارج مي شود و تجهيزات مسير نيز مشخص است .

لذا نكته غير قطعي و مبهمي در خصوصي شدن آن وجود ندارد. اما چرا خصوصي سازي شركت هاي دولتي دوباره از انفال شروع شده است، جاي نگراني است.

ثانيا: معدن چغارت و معدن سه چاهون، اصلي ترين معادن تامين كننده محصولات شركت سنگ آهن مركزي مي باشند. اگر از معدن سه چاهون و ذخيره آن كه داراي سنگ آهن با عيار متوسط پايين و براي كنسانتره سازي نيازمند به فرآوري است و نمي تواند خوراك ذوب آهن اصفهان محسوب شود كه بگذريم، طبق آمار سال 1386 هيئت مديره شركت سنگ آهن مركزي از 177 ميليون تن ذخيره قابل استخراج معدن چغارت، تنها 60 ميليون تن با احتمال وجود 75درصد باقي مانده است كه از اين ميزان كمتر از 30 ميليون تن آن از نوع BF يا سنگ كوره بلند يا قابل اگلومراسيون است و قابليت خوراك دهي به ذوب آهن اصفهان را دارد. اين ميزان با توجه به نياز فعلي اين شركت، تامين كننده حداكثر 5 سال توليد پس از واگذاري خواهد بود. فلذا توجيه رئيس سازمان بورس و اوراق بهادار مبني بر اينكه اين موضوع ريسك تامين مواد اوليه ذوب آهن را كاهش مي دهد جايگاهي نداشته و در ادامه آن كه گفته اند به نفع مردم و سهامداران است> شايد به نفع سهامداران باشد، ولي به نفع مردم نخواهد بود.

ثالثا: شركت سنگ آهن مركزي ايران در 12 كيلومتري شهرستان بافق در حاشيه كوير و در كنار شهري واقع شده است كه مظلوميت آن بر كسي پوشيده نيست. در مورد اين شهر، تنها مي توان گفت كه از سال 1350- شروع بهره برداري معدن چغارت- تاكنون تنها يك كمربندي به تنها خيابان شهر اضافه شده كه آن هم جهت حمل سنگ آهن، فسفات، سرب و روي و سنگ هاي ساختماني بوده است. اما شركت ذوب آهن در كنار شهر اصفهان واقع شده و بخش اعظم توسعه اين شهر به وجود و بركت اين شركت است. براي رفع اين نقيصه (عقب ماندگي شهر بافق) بارها تدبير شد؛ ابتدا عنايت رهبر معظم انقلاب و تخصيص 4 درصد از درآمدهاي اين شركت به شهرداري شهر بافق، نويد بخش توسعه شهر شد. مجددا در سفر اخير رياست جمهوري به استان يزد و تخصيص 2 درصد درآمد شركت سنگ آهن مركزي جهت آباداني شهرستان اعلام نشده بود كه زنگ خطر خصوصي سازي معدن به صدا در آمده است. از طرفي حركت هاي سياسي اتفاق افتاده در دهه اخير در اين شركت مثل اعتصاب ها، تحصن ها و مخالفت ها با خصوصي سازي در سالهاي 1373 و 1374، اعتصاب و تحصن هاي كارگري جهت پيماني شدن بين سال هاي 1378 تا 1386 و غيره ، نشان از وجود نارضايتي دائمي پرسنل شركت و مردم منطقه از سياست گذاري هاي شتاب زده دولتمردان در جهت خصوصي سازي اين معدن بوده است.

رابعا: در صورتي كه دوستان ما در سازمان بورس ، برنامه هاي توسعه اي قبلي و مصوبات سفر رياست محترم جمهور به استان را مطالعه فرمايند متوجه خواهند شد كه بخش عمده صنايع مصوب استان، مربوط به صنعت آهن و فولاد بوده است كه از جمله آنها مي توان به فولاد ميبد، آگلومراسيون بافق، فولاد 800 هزار تني بافق ، فولاد يك ميليون تني اردكان ، گندله سازي اردكان و فولاد سازي هاي خصوصي در استان اشاره كرد. لذا محصول اصلي شركت هاي سنگ آهن منطقه كه كنسانتره مي باشد، علاوه برفولاد مباركه و خوزستان، تامين كننده خوراك اين شركت ها نيز خواهد بود. لذا تخصيص بزرگترين شركت استخراج كننده سنگ آهن منطقه به شركت ذوب آهن اصفهان جهت تضمين سهام خريداران، به نظر امري غير معمول ميآيد و كما اينكه جديدا شايعه خصوصي شدن فولاد 800 هزار تني بافق كه طرح ملي بوده وجزء افتخارات دولت در سفر به استان يزد مي باشد به اين ظن قوت بخشيده است كه برنامه جلوگيري از حذف فاصله حمل سنگ آهن در كشور كه در سال 1348 شروع شد هنوز ادامه دارد.

در آخر، پيشنهاد مي گردد به جاي خصوصي سازي شركت سنگ آهن مركزي، به علل مطروحه فوق وجهت رفع نيازهاي آموزشي، پژوهشي و مشاوره مهندسي معادن دولتي وخصوصي روباز منطقه وكشور، اين شركت ومعادن تابعه به عنوان شركت نمونه دولتي معدنكاري روباز، دولتي باقي بماند و با ايجاد پژوهشكده پيشنهادي براي سفر دوم به نام پژوهشكده سنگ آهن استراتژي معدنكاري روباز كشور از اينجا رقم بخورد.

از طرفي بخشي از دغدغه هاي مسئولان خصوصي سازي مرتبط با تامين مواداوليه صنعت فولاد مرتفع و نهايتا از تاراج انفال به عنوان سرمايه هاي ملي جلوگيري شود.
اینم ادرس : http://yazdfarda.com:8080/news/12711.html

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پوری حسینی در خصوص مصوبات آخرین جلسه هیات واگذاری که روز شنبه در وزارت امور اقتصادی و دارایی تشکیل شد نیز تصریح کرد: قیمت پایه و شرایط واگذاری 28.5 درصد سهام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران از شرکتهای زیرمجموعه شرکت مادر تخصصی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران از طریق فرابورس به صورت نقد و اقساط و قیمت و شرایط واگذاری 71.5 درصد سهام این شرکت بابت رددیون دولت به صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد در این جلسه به تصویب رسید

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

طبق اصل 44 قانون اساسی باید 5% سهم پرسنل رابدهند. مسولین پی گیری کنند والا …..

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خسته نباشید
کجایند آن مردان بی ادعا

گمنام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خداوند سرنوشت قومی را تغییر نمیدهد مگر انکه ….از کارهای خوبتان تشکر میکنیم

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امیر آقا حرف شما صحیح حق شهر و مردم و کارگران معدن لحاظ شود خصوصی سازی اجرا شود کسی که مخالف نیست

فرنود راستگو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بهتر بود مسئولان بافقی به جای اینکه دنبال دشمن فرضی بگردند و به این شکل مردم را سرگرم کنند، انرژی خود را صرف برنامه ریزی های کلان برای شهر می کردند و اگر توانایی برنامه ریزی نداشتند آنرا به اهلش واگذار می کردند.

یک بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جواد آقا لطفا آدرس مزایده واگذاری سهام و دارائی ایران خودرو- سنگ آهن مرکزی ایران- فولاد … را بدهید تا پیگیری موثق باشد

یک بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای فرماندار من بعنوان یک بافقی از شما تقاضامندم با شخص مورد نظر رئیس شورای شهر که در سخنانش به آن اشاره نموده:((ولی صورتجلسه مذکور توسط مسؤل مربوطه در فرمانداری به علت سهل انگاری یا فراموشی یا… ارسال نگردیده است)) برخورد مناسب صورت پذیرد

Ali این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بنازم نفس را

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

طبق اصل 44 وفرمایشات مقام معظم رهبری راه آهن ومخابرات ودیگرارگانهادرحال خصوصی سازی است ویااینکه شده بایدبه فکراین باشیم که ازبالاسری هاجهت آبادانی شهرونظرات شورای شهرواهداف مطرح شده مسئولین شهربهره های بلندمدت بگیریم.

علی فلاح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما حمایت قاطعانه خود را از رئیس و شورای اسلامی شهر بافق اعلام می کنیم و با هر آن کس که بخواهد جلوی آبادانی و توسعه شهر بافق را بگیرد برخورد خواهیم کرد. برای خصوصی سازی شرکت سنگ اهن باید از دریای خون گذشت. چه …باشد و چه فرد دیگری.

1403 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
اگه لازم باشه ی اردیبهشتی مثل اردیبهشت سال 90 راه میندازیم.
فقط خدا نکنه که این اتفاق بیفته که مسئولین بد میبینن.

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه سیاست دولت فعلی خصوصی سازی است و با جدیت پیگیری میشود.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای استاندار جلوی این همه بی عدالتی را بگیرید وگرنه ان حماسه اردیبهشت نود اردیبهشت نود وسه هم اجرا خواهد شد به امید پیروزی مردم دار الشجاعه بافق

عباس ابراهیمی خوسفی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام به همه دوستان مخصوصا کسانیکه دستی برآتش دارند و در حال پیگیری موضوع و احقاق حق مردم هستند مانند اعضای محترم شورای اسلامی ٰ امام جمعه محترم ٰ فرماندار محترم و رسانه های محلی به عنوان برادری کوچک خواستم مطالبی را به عرض دوستان و شهروندان عزیز بگذارم دوستان عزیزم بیائید قبول کنیم اگر مشکل فعلی را از طریق قانونی پیگیری نکنیم هرگز به جایی نخواهیم رسید باور کنید اگر بافق امروز گاز ندارد ٰ جاده نیمه کاره رها شده و …….عواقب همان اردیبهشت 90 هست تهدید در دولت تدبیر و امید جایگاهی ندارد باید تسلیم قانون شویم و حقوق از دست رفته ی خود را از مسیر قانونی پیگیری کنیم بیائید از اعتراضات مردم بهاباد درس بگیریم و ما اشتباه گذشته را تکرار نکنیم ما گفتیم شما خود دانید

1403 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باتمامی احترامی که برای نظر آقای ابراهیمی قائل هستم میخواستم بگم تا حالا که مسئولین از طریق قانون مشکلات بافق و پیگیری کردن به چه نتیجه ای رسیدن؟؟؟؟؟؟؟
جادمون و تکمیل کردن
گاز برای بافق آوردن
ن خداوکیلی چیکار کردن
بعدش تا نگرید طفل کی نوشد لبن
تا ما مردم نخوایم هیچ کاری برامون نمیکنن.
باتشکر1403

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام: بعد از برگزاری چندین نشست و جلسه حالا صورتجلسه ارسال نگردیده !!!!!!!هیچکس هم پیگیر نبوده !!!!!! خدا رحم کند به حال ما مردم بافق با این همه مسئول دلسوز که داریم .!!!!!!!!!!!!!!!!

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این نامردی که صورت جلسه را نفرستاده حتما بافقی نبوده.
اینه که باید دنبال قرار دادن نیروهای بافقی در سطح مدیریتی و جایگاه های حساس شهر بود. این چوب غیربومیست .
آقای فرماندار حواست باشد و قشنگ حواست رو جمع کن
اینجا بافق است و بافق دارالشجاعه است و از حقوقش نمی گذرد

آقای استاندار و معاون سیاسی امنیتیشان آقای طالبی نیز باید توجه داشته باشند که اگر مثل استاندار قبلی و معاون سیاسی قبلی در دولت قبل عمل کنند اردیبهشت 93 در بافق بی بهشت میشود.

خوشبختانه شورای پاکاری داریم و هنوز به پیگیری هایشان امیدوار و البته در تمام مردم بافق مثل گذشته در میدان

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای تشکری شما باید جواب بدید که چرا جلسه ای در 9 فروردین گرفته شد صورتجلسه بایگانی شد و از شما هیچ صدایی در نیامد تا مردم خود فهمیدند.حقیر فکر میکنم وقتی از شورا 4 نفر سنگ آهنی باشند و برای اثبات خود نیاز به مدیر سنگ آهن داشته باشند باید سکوت کنند.

همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بیشتر کسایی که از خصوصی شدن معدن ناراحتن همنوایی هستن که الان حقوق های نجومی دارن میگیرن ۰ خوب ناراحتی هم داره دیگه ۰ نون دونیشون داره قطع میشه ۰

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کسانی مثل رضوی که بقول خودشان مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن دستشان است و انجا حکومت میکنند و اینروزها فقط میروند سر کار و در محیط وایبر و دیگر بجای اطلاع رسانی بازی میکنند چرا خودشان را بی مسؤلیت نشان میدهند ، این حقوقی که میگیرید بایت وایبر بازی است ؟ چرا به وظیفه خودتان عمل نمیکنید ؟ جواب هم روشن است اینها میخواهند مردم را بجان هم بندازند و با دزد و دروغ و شایعه سازی تفرقه بندازند غافل از اینکه مردم میفهمندو گول شماها را نمیخورند. بافقی هاباید هوشیار باشند و گول این ادم ؟!! را نخورند

بنده خدا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امروز توشرکت نامه دادن که میخوان به کارکنان سهام بدن پس معلومه که اونی که باید کارها روپیگیری کنه خوب داره پیگیری میکنه سنگ اهن تموم شد رفت به لطف ومحبت چند نفرکه خیلی خوب دارن نقش اجرامیکنن آهای بافقیها اگر دوربجونبید تاآخرهفته تمومه وسلام

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امروز در جلسه شورای اداری آقای مدیر به همه گفت شرکت خصوصی شود بهتر است.

شورایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۱۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در شورا پنج نفر سنگ آهنی هستند.
تشکری – طالعی – اخیگان – امیرزاده – مهدی رنجبر
فرمانداری کوتاهی گرد نه شورا. جلسه شورای تامین محرمانه و صورتجلسه آن توسط … فرمانداری که دبیر شورای تامین است ارسال نشده.
کجای آن مقصر شوراست با انصاف باشید.

ابراهیم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
آقای مهندس تشکری ،ما مردم بافق شما رایک مسىول دلیر و پایبند ب احقاق. واقعیه شهر و همچنین فردی دلسوزه شهر که بخاطرمنافع شهر حتی از جان خود میگذرید یاد میکنیم که سابقه شما دلیله محکمی بر حرفای بنده است،،بنابراین از شما و همکارانتان در شورا توقع داریم که حرف دل مردم رو گوش کنید و حق از دست رفته شهررا بازگردانید و خدای نکرده اسیر وعده و وعیدها و پول های هنگفت نشوید و حق ما و فرزندان مارا پس بگیرید،،مامردم هم پشتیبانتان هستیم،
خداوند یاورتان

مسعود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود به اون شیری که مادر این شورا این دوره به بچه هاشون دادن
فرماندار استاندار کمی یاد بگیرن