رئيس پارك علم و فناوري يزد از ايجاد منطقه ويژه فناوريهاي معدنكاري كشور در شهرستان بافق خبر داد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه شنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳
رئيس پارك علم و فناوري يزد از ايجاد منطقه ويژه فناوريهاي معدنكاري كشور در شهرستان بافق خبر داد.
به گزارش روابط عمومي مركز رشد علم وفناوري بافق داريوش پورسراجيان با اشاره به اينكه مطالعات ايجاد منطقه در قالب طرح پژوهشي به اتمام رسيده، افزود: پارك علم و فناوري يزد و شركت سنگ آهن مركزي ايران با همكاري مقامات شهرستان و ساير ذينفعان نقش مهمي را در ايجاد و توسعه اين منطقه ايفا مي‌كنند. دكتر پورسراجيان، ايجاد توسعه مناطق ويژه فناوري را در راستاي توسعه اقتصاد دانش‌بنيان و تقويت بنيه ملي برشمرد.
لازم به ذكر است منطقه ويژه علم و فناوري منظومه‌اي از انبوه امكانات علمي، صنعتي، توليدي، آزمايشگاهي، تحقيقاتي، زيرساختها و محيط‌هاي ارتباطي، نهادها و موسسات، افراد و اطلاعات هستند كه با تكيه بر خلاقيتها و نوآوريها در يك گستره جغرافيايي و براساس يك نظام مدون و هم پيوند با اهداف و راهكارهاي معين هماهنگ شده و با جذب منافع و همه طرفهاي ذينفع بين منابع طبيعي منطقه، سازمانها و مراكز حاضر در كريدور، سبب ارتقاي نوآوري و توسعه بهينه محصولات، ايجاد خوشه‌هاي صنعتي با فناوري نوين و در نتيجه سبب توسعه توليد، ثروت، رفاه ملي و ايجاد جامعه دانايي محور مي‌شود.
درادامه  رياست پارك علم و فناوري يزد و  و جناب آقاي دكتر فقيه خراساني  معاونت فناوري و آقاي مهندس شكوهي معاونت پشتيباني پارك يزد و همراهان ،از مركز رشد علم وفناوري بافق و موسسات فناور مستقر دراين مركز بازديد به عمل اورده و ضمن اشنايي با عملكرد موسسات  در جريان مشكلات اين مركز قرار گرفته و جهت رفع آن قول مساعد دادند.

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هر جا پول کم میارن میان سراغ معادن بافق ولی وقتی گاز و آب و فرماندار بومی پیش میاد همه لا ل میشن.آقایان پول معادن رو برای شهر بافق خرج کنین نه جاهای دیگه