بازدید فرماندار از هیات کاراته بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
شنبه - ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ طی مراسمی با حضور فرماندار ، رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیات کاراته بافق کمربند مشکی و قهوه ای به کمر هنر آموزان کاراته بسته شد.

فرماندار بافق در این مراسم ورزش یکی از مفیدترین و سالم ترین سرگرمی ها برای جوانان عنوان کرد و گفت: ورزش است که می تواند اوقات فراغت جوانان و نوجوانان را پر کند و توان رزمی آنان را افزایش می دهد.

“سید مهدی طلایی مقدم” در ادامه با آرزوی توفیق روزافزون برای هنرآموزان این رشته ورزشی خواست تا با تلاش و کوشش فراوان و توکل به درگاه خداوند متعال بتوانیم شاهد رشد و ترقی هرچه بیشتر ورزش کاران این رشته ورزشی در سطح کشور باشیم.

گفتنی است شیتوریو یکی از چهار سبک اصلی و سبک مادر در کاراته می باشد که در حاضر در این شهرستان بیش از 60 هنرآموز بافقی در این رشته فعالیت دارند.

در پایان این مراسم فرماندار بافق کمربند مشکی و قهوه ای 12 نفر از هنر آموزان کاراته سبک شیتوریو را طی آیینی به کمر آنان بست.

IMG_0903 IMG_0853 IMG_0923


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
علیرضا دانشی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و عرض ادب احتراما باید به عرض برسانم کاراته شهرستان بافق از دیر باز در این شهر کوچک فعالیت داشته است و در حال حاظر حدود260 نفر آقایان و بانوان بیمه شده داردکه در سه باشگاه مجزی در حال فعالیت میباشند باشگاهای آهنشهر،ورزشگاه،مهدیه و در آخر باید به عرض برسانم این ورزش یکی از پر افتخار ترین ورزش های شهرستان با بیش از 300 مقام استانی و کشوری طی سالهای گذشته بوده است.مقام های اولی در لیگ دسته یک کشوری برای اولین بار در استان مقام دمی مسابقات دار العباده استان در سال های گذشته میباشد مراتب جهت اطلاع عموم میباشد