بازدید سر زده فرماندار بافق از کتابخانه عمومی این شهرستان

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
شنبه - ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ “سید مهدی طلایی مقدم” با حضور در کتابخانه عمومی این شهرستان ضمن بررسی وضعیت امکانات سخت افزاری و نرم افزاری این کتابخانه اظهار داشت : کتاب از دیرباز، حافظ و احیا کننده تفکر و اندیشه های والا بوده و همواره بعنوان منبعی عظیم ، دوستداران اندیشه و حقیقت را سیراب نموده است.

فرماندار بافق به نقش کتابخانه های عمومی اشاره کرد و خاطر نشان کرد: این نهاد می‏تواند شکوفایی استعدادهای دانش‏آموزان ، دانشجویان و تمامی جویندگان علم را به ارمغان آورده و در نهایت، به تولید علم و دانش و رشد فرهنگ مطالعاتی جامعه منجر شود.

رئیس انجمن کتابخانه عمومی شهرستان بافق در ادامه در خصوص راههای پویا تر شدن فرهنگ کتابخوانی در شهرستان، خواستار ارائه برنامه های متنوعی  از سوی مسئولان مربوطه شد.

در این بازدید آقایی مسئول کتابخانه عمومی بافق طی ارائه گزارشی گفت: در این کتابخانه بیش از 30 هزار جلد کتاب در زمینه های علوم های انسانی ، کاربردی ، اجتماعی ، روانشناسی ، تاریخ ، کودک و نوجوانان موجود می باشد که همه روزه آماده ارائه این کتابها به علاقمندان می باشد.

رئیس کتابخانه‌های عمومی بافق ایجاد فضای شاداب و بانشاط در کتابخانه‌ها و ایجاد بخش کودک را ضروری دانست و تصریح کرد: تعمیرات و مناسب‌سازی فضاهای موجود، بهره از مشاوره فکری اندیشمندان و ساخت کتابخانه استاندارد شهرستان از مهمترین برنامه‌های مدنظر برای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در بافق است.

مسئول کتابخانه عمومی بافق اظهار امیدواری کرد، انشاالله با رایزنی هاو تدابیر انجمن خیرین بتوانیم در آینده ای نه چندان دور در جهت احداث کتابخانه مرکزی گام برداریم .

IMG_6912 IMG_6914 IMG_6918


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۳۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سرزده سری هم به شرکت خصوصی سنگ آهم مرکزی بافق بزنید

مظفری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون از فرماندار محترم که در ابتدای کار پشتکار ستودنی دارند .دوباره اولین نظر کنایه ای سنگین به شرکت سنگ آهن!!!چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نمی دانم چرا هر خبری می خونیم مظفری سنگ ، سنگ آهن رو به سینه می زنه

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خانم مظفري اهل كرمان هستند