مردم دغدغه ای بابت موضوع خصوصی سازی سنگ اهن مرکزی نداشته باشند

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۵۲ دیدگاه
یکشنبه - ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

Untitled 1

عده ای به پیشرفت و توسعه بافق انگولک می زنند / آقایانی از دور نشسته اند و تنور اختلافات را داغ می کنند و موج سواری می کنند / طرح های توسعه سنگ اهن مرکزی اولویت اول صندوق بازنشستگان است/ مردم دغدغه ای بابت موضوع خصوصی سازی سنگ اهن مرکزی نداشته باشند./ اتفاق اصل 44 چه بخواهیم و چه نخواهیم می افتد/در این دوسال بیش فراتر از حد قانون به تعهداتمان برای شهر عمل کردیم

مدیر عامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق در نشست شورای اداری شهرستان بافق با اشاره خصوصی سازی سنگ اهن مرکزی بافق گفت: باید ببینیم الان به کجا رسیده ایم .

محمد جواد عسکری تصریح کرد: اتفاق اصل 44 چه بخواهیم و چه نخواهیم می افتد، اگر مانع واگذاری شویم ، مسئولان مربوطه بدون حضور فیزیکی بر مبنای قیمت دفاتر که آن هم قیمت واقعی نیست موارد را انجام می دهند.

وی گفت : قیمت اولیه شرکت سنگ اهن مرکزی هشتصد میلیارد تومان بود ، قیمت بعدی به خاطر اینکه اجازه ندادیم در مجموعه بررسی انجام دهند به یک میلیارد و 200 میلیون تومان رسید و امروز بیش از پنج میلیارد و 900میلیون تومان سنگ آهن بافق قیمت خورده است .

مدیرعامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق افزود: برخی از دوستان به نام دوستدار بافق مطالبی را د ر روزنامه ها و سایت ها می نویسند ، کسانی که به اسم دوست وارد می شوند و وحدتی که الان در بافق به وجود آمده است و این شهر را در مسیر توسعه قرارداه است را بر هم زده اند.

عده ای از پیشرفت بافق ناراحت هستند و با دست خودمان می خواهند خودمان را به جان هم بیاندازند و باعث تفرقه و مانع توسعه شهرستان شده اند.

عسکری گفت : ما در همه جلسات به عنوان یک بافقی تعهد اخلاقی داده ایم که به شهرمان خیانت نکنیم .

وی عنوان کرد: آقایانی از دور نشسته اند و تنور اختلافات را داغ می کنند و می خواهد موج سواری کنند ولی بدانند که ما دلمان بیشتر از آنان می سوزد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق با اشاره به مطالب درج شده در روزنامه بشارت نو گفت : کسانی که مطلب نوشته اند و دم از ذخیره مواد خوراکی زده اند بدانند که این ذخایر برای اجرای طرح های جوار معدنی ایجاده شده است که در آینده دچار مشکل نشویم .

عسکری با اشاره به نشست خود با مسئولان ایمیدرو در تاریخ 11/9/92 افزود: اجرای طرح جامع بهره برداری از ناحیه مرکزی بافق با محوریت تامین خوراک طرح های توسعه برای اولین بار در حال اتفاق افتاد است .

وی بیان داشت : سنگ آهن مرکزی که قبلا با 52 آنومالی همراه بود در حال حاضر با 2آنومالی چگونه می توان کارخانه ایجاد کرد ؟و چقدر خوراک می خواهیم تا طرح توسعه پیاده کنیم ؟

مدیرعامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق تصریح کرد: طبق برنامه ای که داریم طرح های توسعه سنگ آهن مرکزی را به پایان می رسانیم .

وی بیان داشت : حیات بافق و سنگ اهن مرکزی به اجرای طرح های توسعه جوار معدنی است غیر از این اگر عمل کنیم از مسیر توسعه خارج شده ایم چرا که اگر خوراک ندهیم درآمدی هم نخواهیم داشت .

عسکری اذعان داشت : باید درآمدی باشد که بتوان این مجموعه را اداره کند و باید مدیریت کنیم که درآمدی که می آید چگونه در سرمایه گذاری موثر باشد .

مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق با شاره به اینکه زمانی در روزنامه قدس نوشتند که گندله بافق منتفی شده است گفت : برخی از دوستان چه داخل و چه بیرون نمی پسندند که شرکت سنگ اهن مرکزی گندله داشته باشد .

کسانی به جریان توسعه در بافق انگلک می کنند و می خواهند موج سواری کنند.

عسکری خاطر نشان کرد: گندله 5میلیون تنی علاوه بر استفاده از خوراک شنگ اهن، ارزش افزوده ای برای شهر به ارمغان دارد که باعث عمران و آبادانی شهر می شود.

وی گفت : ارزش افزوده این کارخانه بیش از 30میلیارد تومان است بر مبنای یک سال که برای شهر آورده می شود.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی اذعان کرد: در کنار این فعالیت ها موضوع عمران وآبادانی شهر نیز را انجام داده ایم .

عسکری به جلسه ای که در سفر آقای بانک معاون نهاد ریاست جمهوری به بافق با وی داشت اشاره کرد و بیان داشت : طرح های توسعه سنگ اهن مرکزی اولویت اول صندوق بازنشستگان است و این طرح ها زودتر از پروژه های دولتی به بهره برداری خواهد رسید .

وی با اشاره به برخی از اتفاقاتی که در بحث خصوصی سازی سنگ آهن در شهر افتاده است تصریح کرد: جریانات و مسائل باید با فکر همراه باشد چرا که عده ای دوست ندارند بافق توسعه پیدا کند .

مدیرعامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق همچنین با اشاره به طرح توسعه گفت : در این طرح ها بیش از 14میلیون گردش ذخیره های ما خواهد بود و یک اشتغال خوبی ایجاد می کند.

عسکری افزود: شایعات تعدیل نیرو ، بورس و 71.5 درصدی سنگ اهن مرکزی رد دیونی است که از سال 72 انجام شده است .

وی گفت : مجموع بازنشستگان بافق دوهزار و 200نفر هستند که هزار نفر هم از سنگ آهن اضافه شدند و این مجموع از اعضایی هستند که خودشان از صندوق بازنشستگان حقوق می گیرند و در بافق هم ساکن هستند.

سهام تدریجی نیز از امروز برای بازنشستگان و دیگر همکاران از آن بخش 5درصدی که قانون معین کرده است در حال واگذاری است .

وی بیان داشت : این سهام با وجود اینکه طبق قانون به پیمانکاران تعلق نمی گیرد ولی با رایزنی هایی که انجام شده است مقرر گردید قسمتی از سهم صندوق هم به پیمانکاران شرکت که حدود هزار و 700نفر نیروی پیمانکاری در این شرکت هستند واگذار شود.

عسکری با تاکید بر اینکه باید با دید باز حرکت کنیم و مانع توسعه شهر نشویم افزود: ما در تعهداتمان 3هزار میلیارد به مردم قول طرح توسعه دادیم که تاکنون هزار و 400میلیارد آن در همین دوسال آرامش عقد قرار داد شده است .

وی با طرح این سوال که دو سال تحمل کردیم چه داریم الان ؟ بیان داشت : طرح اصلاح خط در مهر ماه آینده به بهره برداری می رسد.

عسکری ادامه داد: گندله با هزار میلیارد پولی که دولت به عوان سپرده در چین انجام می دهد در حال اتفاق است .

مدیر عامل شرکت سنگ اهن مرکزی افزود: قرار داد طرح دو میلیون تنی فولاد پس از رفع مشکل آب و محیط زیست ، نیز در حال انعقاد است .

وی خاطر نشان کرد: اگر با آرامش طرح های توسعه را دنبال کنیم ضمن اینکه ارزش افزوده ای را به شهر می اوریم موضوع اشتغال نیز حل می شود .

عسکری تاکید کرد: باید شرکت سنگ اهن مرکزی در کنار فعالیت های اقتصادی مسائل رفاهی و فرهنگی و عمران شهر را هم انجام دهد و جز تعهدات این شرکت است و ما هم به این تعهدات عمل کردیم حتی فرا تر از آنچه قانون معین کرده است عمل کردیم چرا که جمعیت بافق به گونه ای در ارتباط با شرکت سنگ آهن مرکزی است .

مدیر عامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق تصریح کرد: بر مبنای سیاست های دولت حرکت می کنیم که بدون هیچ گونه تنش و ناراحتی این انتقالات صورت بگیرد .

وی همچنین گفت : با نشستی که با استاندار و امام جمعه داشتیم تاکید شد در قرار دادی که با سازمان خصوصی سازی انجام می شود باید این بندها در آن قید شود که اگر حقی باید به شهرستان باید داده شود این حقوق تضییع نشود.

وی افزود: این حقوق باید از مجاری قانونی و اداری پیگیری شود و بحث ها را به مردم نکشیم چرا که فشارهای اقتصادی خودش کم نیست که این موضوع را هم دغدغه مردم کنیم .

عسکری با بیان اینکه همه مسئولان استان قدم به قدم در حال رصد کردن موضوعات هستند گفت: مردم و مسولان شهرستان دغده ای بابت موضوع خصوصی سازی سنگ اهن مرکزی نداشته باشند.

وی اظهار امیدواری کرد : انچه که حق مردم بافق است داده شود و اگر هم در مواردی نیاز به حضور و همکاری مردم بود اعلام می شود.

مدیر عامل شرکت سنگ اهن مرکزی از مسوولان شهرستان خواست زمینه را فراهم کنند که دغدغه ای در این زمینه در مردم به وجود نیاید چرا که عده ای می خواهد در این مسائل به نفع خود بهره ببرند و موج سواری کنند.

عبداللهی

93/2/6

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
ایرج این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حاجی جواد مردم به تو ایمان دارند تو غصه نخور اونهائی که تو …. شبها پاتوق دارند که جزئ مردم نیستند از هیا هوی این عده قلیل فرصت طلب نهراس که همرزمان هشت سال دفاع مقدست همانند کوهی پشتت ایستادند

    ایمان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    من که فقط به خدا ایمان دارم وبس

راستگو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام اقای عسکری اگر امکان دارد یک جلسه مناظره با اقای یاراحمدی برگزار نمایید که ایا این کار خصوصی سازی شرکت طبق اصل 44 بود است یا چیزی دیگر است باید مردم ازبعضی واقیعت با خبر باشند؟؟؟؟ به امید سر بلندی شهرستان بافق

فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عسکری مدیر عامل بومی محترم، مردم اردیبهشت نود را به نشانه اعتراض بلند شدند برای همین چیز ها. اما چگونه می توان باور کرد که تا این لحظه مسئولان کشوری و استانی وقت وفعلی شعارها و وعده های توخالی فراوانی دادند و به هیچ کدام از وعده هاعمل نکردند. جنابعالی نیز از آن آقایان گنده تر نیستید که بتوانی وعده بدهی پس خودت را معطل نکن مطمئن باش پای جنابعالی نیز روی پوست پیاز است.

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۳۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت بر شورای شهر بافق و امام جمعه محترم به خاطر حفظ منافع شهر. حاجی جون وعده سرخرمن نده. روسا کشوری استانی تضمین کتبی بدهند نه حرف بزنند.

ناهید مظفری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ممنون از مدیر کوشای سنگ آهن.شفاف سازی از این بهتر؟آهای کسانی که دم از شفاف سازی میزنند و هیزم زیراتیش اخلافات میذارید و افکار مردم را مغشوش میکنید حرف حسابتون چیه ؟برام جالبه که خیلی ها ندانسته در مواردی دخیل میشن که حتی سر انگشتی از جزئیاتش اطلاع ندارند.خواهشا مدیر دلسوز بافق رو که فقط به خاطر مردم داره کار میکنه و خدمت به شهر وندانش رو به تفریح و خواب راحت ترجیح داده مورد هجمه حرفها و اتهاماتتون قرار ندیدن .بیائین همراهیشون کنیم .کجایند کسانی که سر تا سر شهر رو پارچه تبریک انتصاب آقای عسکری رو نصب کردند؟کجایند افرادی که مقابل فرمانداری تجمع کردن و خود را حامی آقای عسکری معرفی کردند .وااسفا از شما مردم !!!!

عباس ابراهیمی خوسفی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۴۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا رحمت نکند کسی را که مخالف آبادانی شهر است و درود بر کسانی که صادقانه به مردم خدمت می کنند انشالله همین طور که جناب آقای عسکری فرمودند باشد که هست خدا کند تعداد بومی ها در هیئت مدیره اکثریت باشد و مردم هر وقت احسلس کنند مسئولین صادق هستند مردم بدون چشمداشت در بست در خدمت مردم هستند

حسین رنجبربافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یاد دکتر یاراحمدی به خیر آینده همه چیز را رقم خواهد زد.

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سهام معدن همانطور که فرمودند باید به کارکنان تعلق گیرد.
فرق کارکنان با مردم فلان شهر این است که کارکنان شرکتند.
تدابیری بیندیشید و شرایطی محیا کنید که بتوان سهام گرفت نه به هر بهانه ای مثل سهام عدالت که مردم شمال و … نیز دارند نتوان گرفت.

این عین بی عدالتیست که سهام سنگ آهن بدون سهام عدالت حتی اگر قانون است باید اصلاح شود

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا در این مورد توضیح بیشتری بدین :
یعنی چی که قیمت کمتر شده ؟
فکر کنم اشتباهی رخ داده !!!
منظور آقای عسکری از اینکه نگذاشتن سنگ آهن رو قیمت گذاری کنن دقیقا چیه ؟
یعنی اون کاری که ایشون کردن و با سازمان خصوصی سازی همکاری کردن و دکتر یاراحمدی نکرد ؟
واقعا متاسفم آقای عسکری 🙁
قیمت اولیه شرکت سنگ اهن مرکزی هشتصد میلیارد تومان بود ، قیمت بعدی به خاطر اینکه اجازه ندادیم در مجموعه بررسی انجام دهند به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسید و امروز بیش از پنج میلیارد و ۹۰۰میلیون تومان سنگ آهن بافق قیمت خورده است .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برگشتیم به خونه اول اینقدراعدادوارقام پشت سرهم آمدماکه متوجه نشدیم بازهم به این نکته توجه کنید.ازنظرآقای عسکری :(که اگر حقی باید به شهرستان باید داده شود این حقوق تضییع نشود.) پس معلوم که بافق هیچ حقی ندارد وبایدشرکت خصوصی شود.

قاسم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حاجی ببخشید چند تا سوال دارم.
1-اون زمانی که داشتند ساختمان ها را توی معدن قیمت گذاری می کردندمثل اینکه همینجوری بوده؟
2-فکر کنم قبلا آقای عسکری در جایی گفته بودند که معدن جز انفال است و تصمیم گیری آن در دست رهبر است.
3-آقای عسکری به جان اون پسرتون بگویید خروجی آگلومره الان چیست؟
4-گندله بر روی کاغذ نه بر روی زمین چند درصد پیش رفته؟
ضمناً خانم مظفری مواظب باشید همه تخم مرغ هاتون را در سبد حاجی نگذارید زودی میشکنه.

خوش غیرت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سئوال از حاج آقای عسکری؟
از کجا معلومه که شما همچنان مدیر باقی بمانید؟
از کجا معلوم که مدیر بعدی هم اهداف شما را در مورد نیرو و افزایش حقوق و مسایل کمک به شهر دنبال کنه؟
با عوض کردن عضو هیئت مدیره بافقی و گذاشتن فرد غریبه معلومه می خوان چکار کنن!
کی گفته که اصل 44 حتما بایدبرای سنگ آهن اجرا بشه….همینطور که این چند سال نشد میتونه همینجوری باقی بمونه.

حسيني این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ميشه خانم مظفري چندتا عكس از كارخونه هاي مورد اشاره آقاي عسكري تو سايت بزارين؟؟ممنونم

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خانم مظفری بهتر است حرفم را باحکایتی اغاز کنم اورده اند روزی ملا نصرالدین درگوشه ای نشسته بود عابری از وی سئوال کرد ملا چه خبر ؟ملا به مزاح گفت !درکوچه بالا یی اش خیر میکنند .فردی دیگر امد همین را گفت وبالاخره چندین نفر را چنین گفت ! ناگهان دید همه قابلمه ها را برداشته به ان طرف می روند که خود او هم بااینکه میدانست دروغ گفته است قابلمه رابرداشت وبه ان سو دوید!حالا خواهر من درست است که گاهی مطلبی از این سایت واون سایت یا این ور اون تهیه میکنی ومی گذاری رو سایت که البته به خاطر این زحمت تشکر می کنیم اما متاسفانه از خیلی چیزها مثل ازدست دادن چه وچه چه بنا را بر تعریف وتمجید میگذاری حال چند سئوال از شما که به قول خودتان اقای عسکری خیلی خوب شفاف سازی کردند داریم 1-چگونه میتوان به کارشناسان سازمان خصوصی سازی ویا بازرسی اجازه ورود به اموال دولتی داده نشود وقیمت گذاری به چه معنایی است ؟این غیراز این است سند سازی ماهرانه صورت گرفته که وامصیبتا ؟ویا نیروهای فوق الذکر علم واطلاعات کافی نداشتند که دولت محترم باید درانتخاب این افراد تجدید نظر کند ؟ 2-همه ما می دانیم که اگر خصوصی سازی به معنای واقعی ان باشد هم برای توسعه منطقه خوب است وهم دولت با کوچکتر کردن حیطه وظایف خود می تواند با فراغ بال بیشتر به سیاستهای کلان خود برسد ضمن اینکه یکی از اصول قانون اساسی است که مردم به ان رای داده اند واز فرمایشات مقام معظم رهبری است که اطاعت از ان جای خود دارد ! اما انچه ذهن من وامثال من را مشغول میکند این است که چرا در خفا ؟ وچرا به صندوق بازنشستگی فولاد که هیئت مدیره وصاحبان سهام ان بالغ بر 90 درصد اصفهانی هستند وبه خوراک جهت ذوب اهن نیاز دارند ؟3-ایا به نظر شما با وجود اینکه خود مالک نیاز به سنگ اهن دارد خواهد گذاشت کار خانجات جوار معدنی وفولاد در بافق احداث گردد وخود دنبال سنگ اهن بگردد؟4- ایا به این گزارش که کارخانه های گندله واگلومره در حال احداث است ازپیشرفت فیزیکی ان هم اطلاعی مستند ارئه گردیده ؟لطفا جواب بدهید

1403 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ابتدا از آقای عسکری کمال تشکر و قدردانی دارم بخاطر تمامی خدماتی که برای شهر و مردم انجام دادن.
و اما……………
……………….
آقای عسکری شما که از دو سال پیش میدونستیدقراره معدن خصوصی بشه چرا به مردم شهر هیچی نگفتی؟مگه معدن حق و سهم این مردم نیست؟مگه مردم نامحرمن؟ مگه همین مردم نبودن که از شما حمایت کردن که مدیرعامل سنگ آهن شدید؟مگه……………….؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازهم بگم؟؟؟؟

ماه ان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

يك بافقي از يك سوراخ چند دفه گزيده شده ولي ديگه بسمون هست حاجي يه كم واقع بين باش لطفا

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تازمانی که به مدیری که ازهمین آب وخاکه اعتمادنکنیم وضع ماهمینه انصافاآقای عسکریتابه حال درجهت اهداف وتوسعه وپیشرفت شهر کارکرده اندپس حداقل همدیگرراقبول داشته باشیم

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عسکری ضمن خدا قوت
شما اگه راست میگین با شورای شهر جلسه بذارین و اگر اونها روال
خصو صی سازی را تایید کردند معلو میشه شما راست میگین اگه به خواسته های شورای مردمی شهر توجه شده . اونها راضی هستند شما راست میگین
بعدشم شما یه کلمه هم در باره گاز شهری و اتمام جاده دوبانده یزد و انتخاب فرماندار غیر بومی بذل و بخشش خائنانه چادرملو ـ دی 19 یک کلمه حرف نمیزنین اون ووقت ما چطور ساکت بنشینیم و یم

ولي اله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقاي عسكري اميدوارم درپيشبرد اهدافتان براي آبادي شهرمون موفق باشيد.مردم بافق از وضعيت شهر وغارتهايي كه طي چندين سال گذشته بر معادن بافق اعمال شده حساستر از قبل شده اند وهرآن احتمال آشوب هست. ولي از شما خواهشمندم بيشتر شفاف سازي كنيد از مقدار سهام هر جا! از شناساندن بد خواهان بيگانه يا خودي! از سوء تفاهمات و….

عسکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در دولت قبل بدلیل بدهی 800 میلیاردی دولت این سنگ اهن را هم بدون محاسبه 800میلیارد قیمت زدند که حاج جواد عسکری با این مخالفت میکنه و در مراحل بعدی که کار کارشناسی صورت میگیره قیمت به 5 هزار میلیارد تومن میرسه … متاسفانه در متن بالاعمدا یا سهوا اشتباه چاپی هست و سنگ اهن الان 5900 میلیارد تومن قیمت خورده…پنج هزار و 900 میلیارد

خوش غیرت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عسکری شما تا فرصت دارید و امکانش هست چرا نسبت به روز مزد دایم کردن کارگران شرکت اقدام نمی کنیدتا بعد از رفتنتان مانند مرحوم مهندس دهستانی در مورد کارهایی که برای کارگران می توانست بکند و نکرد و بعدها اعتراف کرد ،نادم و پشیمان نشوید؟
چرا شرکت ….. را حالا دیگه از….. بیرون نمیکنید (خون بافقی ها را مثل زالو مکیده)
چرا به جای شرکت….. نباید شرکت ….. بال و پر می گرفت که درآمدش در راه آبادانی بافق خرج بشه؟

ع.قاسمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کامنت شماره11 به نام 1403 انصافا آقای عسکری اوایل سال 92 در جلسه توجیهی سرپرستان و مدیران و معاونین که در سالن کنفرانس آهنشهر برگزار شد و بنده حضور داشتم موضوع خصوصی سازی و واگذاری شرکت سنگ آهن به صندوق بازنشستگان را عنوان کردند.(حتی نماینده افق کویر هم حضور داشتند).
اصل 44 از فرمایشات مقام معظم رهبری است و چه بخواهیم و چه نخواهیم انجام میشود اما نحوه اجرای آن خیلی مهم است که باید حقوق شهروندان بافقی و کارگران و کارکنان شرکت حفظ شده و متعهد به انجام کارخانه های جوار معدنی باشند و درصدی از معدن برای شهرستان بافق در نظر گرفته شود.

بیطرف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ددر جواب نظردهندگان عنوان کنم منم یه بافقی ام اما حرمت دیگران را نگه میدارم .حسن اقا خیلی جوش اوردی !!!!چی شده؟سرکارخانم مظفری حرفبدی نزدند که اینجوری چوب اهانت میزنی ؟خجالتم برای ادم خوب چیزیه .ایشون رو که من میشناسم هر چی مینویسه چه به قلم خودشون و چه برگرفته از اینترنت هرگز برای نام آوری نیست .مردم ما لایق نیستند وگرنه این خانم که دیگ عصبانیت شما رو به جوش آورده کارایی بالایی دارند .خواهشا آتیش عصبانیت خودتون رو اینطوری و با خورد کردن شخصیت افراد خاموش نکنید.در ضمن با شما هم هستم آقا قاسم.

شاهين این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

که اگر حقی باید به شهرستان باید داده شود این حقوق تضییع نشود… اگر…

2587 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

افای عباس ابراهیمی واقا برای نظری که دادی متاسفم بیشتر از اینها روی شما حساب میکردم………..

salim این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
بابت این اوضاع بوجود آمده در شهر و اذهان مردم متاسفم
وقتی در رفتار مدیران شهر صداقت و شفافیت وجود نداشته باشد اوضاع اینجوری میشه
وقتی نمایده مجلس سرش توو لاک خودش باشه دنبال چیزای الکی اوضاع اینجوری میشه
وقتی مسئولین یک شهر ضعیف، ناتوان و نالایق باشند اوضاع اینجوری میشه
و اینجوری میشه که کار به مردم کشیده میشه
وای بحال این مسئولین بی مسئولیت نالایق
وای به روزی که ….

عبداللهی خبرنگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام حضور همه مخاطبان و نظر دهندگان

خواهشمند است در درج نظر حرمت ها حفظ شود ، به همه ایده ها و نظر هااحترام بذاریم و خدای نکرده به کسی توهین نکینم .
از همان ابتدایی آموختیم :
دست در دست هم دهیم به مهر
میهن خویش را کنیم آباد

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عبدالهی دلت خوشه.اون توکتاب بود که می خواندیم ونظر نویسنده این بوده وما باور کردیم ولی تو عمل چیزی دیگری است فعلا با حفظ میز وپول جیب خود راکردند اباد

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۱۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عسکری شماکه سکوت کردی بازم دکتریاراحمدی گفت سنگ آهن بافق انفال است ولی شماهیچی نگفتیددودستی معدن رادادیدبه غریبه ………..

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به قول دکتریاراحمدی سنگ آهن بافق انفال است چرامسولین سکوت میکنن شرم آوره

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاى عسكرى از سه سال دو سال ان گذشت واز طرح هاى كوره بلند وگندله كه پنج سال قبل مناقصه رفتيد وطرح خط دوم كنسانتره خبرى نيست سال گذشته ١٠٠٠ ميليارد تومان فروش داشتيد خداوكيلى از اين همه پول چقدر ان در بافق سرمايه گذارى شده ؟ فكر نمى كنيد مردم خوب نميفهمند ؟ ايا حرف بس نيست ؟ هنوز فكر ميكنيد مردم خ… ؟ ايا فكر ميكنيد وقتى برادر شهيد وبسيجى رااز هيئت مديره برميدارند ونيكار جاى ان ميايد نميفهمند يعنى چه؟

عاقل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۰۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا آقای عسکری پافشاری کرد تا سه چهار نفر از سنگ آهن عضو شورا شوند برای اینکه معدن خصوصی شود و کسی نفهمد ومنتقدی ازشورا نداشته باشد

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام .معدن متعلق به مردم بافق می باشد وباید درصد بالایی از آن به شهرداری وفرمانداری بافق واگذار شود .در قرآن وروایات آمده که معادن از انفال است ومتعلق به مردم آن منطقه است .هر منطقه ای برای آبادانی خودش چیزی دارد مثلا خوزستان نفت دارد ،شمال کشور باران زیادی می باردودریاوجنگل دارد،جنوب کشور دریا دارد ، بافق سوزان واین کویر تفتیده معدن دارد .حاج جواد گول نخور هیچ مسئول کشوری واستانی به فکر بافق نیستند ،همه به فکر استان وشهر خودشان هستند ،تابش همه ایران را سینه کرده است ،مواظب باشید فریب سیاستمداران را نخورید ،نسل آینده بافق شما را نفرین خواهند کرد که براحتی بافق را فروختید .نسل آینده از دروغگو ها فاصله خواهند گرفت .باید از مقام معظم رهبری کمک گرفت ،خودشا ن گفتند که معادن از انفال است ونباید به 4نفر سرمایه دار که پول خود را از راه قاچاق وربا خواری وخون مردم را در شیشه کردن بدست آورده اند فروخت ودولت در آینده کاسه گدایی دست بگیرد وجلو این سرمایه داران بی انصاف گدایی کند .معادن را نفروشید ،در آینده دولت فقیر می شود .

WWW این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام میشه حاج جواد بگند این اشتغال که قراره ایجاد بشه برای بومی هست یا غیر بومی این روزها تو شهر یه گشت بزنی از کجا که نیومدند برای کار تو معدن . کرد . لر. ترک. اصفهانی. کرمانی. رشتی. تهرانی.یزدی البته کرمانیها زورشون بیشتره رابطه شون با مسولان معدن رو نمیدونم. در کل من جوان باید تا اخر عمرم یه سال تو یه شرکت ودوسال تو یه شرکت دیگه کار کنم بدون امنیت شغلی . چون پارتی ندارم.

D.R.T این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
کامنت شماره 3 که خودشو فتاحی قلعه ای معرفی کرده
عمرا اگه قلعه ای باشه
صرفا جهت تخریب مردم قلعه از این نام استفاده کرده وگرنه مردم قلعه همیشه از مدیر عامل بومی دفاع کرده اند

ماشاالله حاجی شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
درود بر شما جناب آقای عبدالهی
حرف شما کاملأ درست و منطقیه نظر دهندگان عزیز باید سعی کنن در نظرات خود ادب و احترام به نویسندگان و سایر نظر دهندگان عزیز رو رعایت کنن
ادب در گرانیست که به هر کس ندهند.
رعایت ادب نشانه شخصیت والای شماست.
ممنون از همه بافق دوستان و علاقه مندان به پیشرفت و آبادانی شهرمون.

گودبای بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

(همشهریان عزیز از یک سوراخ نباید دو بار نیش خورد )
//کارخانه ذوب وروی هم خصوصی شد وتعداد کارگرانش از 900نفر به 400نفر رساندن…حاج آقای عسکری ازت خواهش میکنیم ازتنها دارایی شهرمان که معادن آهن است نگذار خصوصی شود.نگذار بافق از بین برود .نسل های بعدما به امید چه کار وکاسبی در این شهربمانند؟؟//
(کشاورزی یا گوسفند چرانی؟؟)

باهوش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقایونی که می گفتند خصوصی ساری سنگ اهن کذب محض هست الان کجایند ؟ …………

ع.ز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت مردم محترم وشریف بافق
بنده بافقی نیستم ولی چند وقتی است توفیق خدمتگزاری به مردم شریف بافق رادارم .واقعا شاید در بعضی از موارد خق مردم عزیز بافق تضییع شده است ولی تنها چاره مردم اتحاد و حمایت از دلسوزان بافق می باشد ÷س سعی کنید در برهه از زمان اتحاد ویک دلی خود را از دست ندهید .بحث مناظره ایده جالبی است ولی از مسئولین بخواهید شفاف سازی صورت ÷ذیرد .به نظر بنده می بایست درصد قابل توجهی از سهام در صورت خصوصی شدن به مردم بافق اختصاص یابد زیرا زیانها وآسیب های زیست محیطی و… برای مرد م داشته وخواهد داشت .پس همت کنید تا درصورت فروش با خرید سهام سنگ آهن راحفظ کنید. به امید فردایی بهتر برای بافقی ها حتی با خصوصی سازی.درود

ايمان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
خدا قوت مسوولين محترمي كه به فكر شهر هستيد.

ايمان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدايا چنان كن سرانجام كار
تو خشنود باشي و ما رستگار

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام گودبای بافق حاج جواد کاری نمیتونه بکنه این سیاست کشور وباید اجرا بشه درضمن به نظر می رسد برای صندوق فولاد هیچ اولویتی مهمتر از پرداخت حقوق بازنشستگان نیست ودر اینصورت اعتباری برای سرمایه گذاری دربافق نمی ماند پس ای کاش شرکت سنگاهن مرکزی باهمان قیمت گذاری اولیه (800ملیارد)واگذار شدهبود تادولت جهت تسویه دیون خود شرکتهای بیشتری رابه صندوق واگذار میکرد تا بارمالی شرکت سنگ اهن کمتر میشد

دلسرد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۴۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حاج جواد مگه نمی خوای یک عمر در این شهر زندگی کنی؟؟؟
از سرمایه های شهرمان محافظت کن ونگذار نابود(خصوصی سازی)بشه

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر حاج جواد عسکری ما مردم بعضی از فتنه گران را می شناسیم و از این فرصتد سواستفاده می کنندو موفق نخواهند: درود بر عسکری

احمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حاجی جواد شما بیایید در نماز جمعه وبرای مردم صحبت کنید جلسه پاسخ و پرسش بگذارید تا این سو تفاهم ها بر طرف بشه و مرم خیالشان راحت بشه ممنون

ابراهیم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام خدمت مدیرعامل محترم سنگ آهن
حرفم این است کهمعدن کوشک خصوصی شد و وضع حقوقی و امنیت کار کارکنانشان ضعیف ،،خواهشا ب فکر آینده شهر و مردم باشید،
تشکر

پاتوق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایان معدن که رفت لااقل بگیدبعدازاتمام بهربرداری گودال استخراج رابرای احداث استخرماهیگیری به بافق بدهندو.یابرارفع کم آبی برای جمع اوری آب باران استفاده شود.آقایان آینده نگرباشیدوقسمت پرلیوان راببینیدمثل مسولین دلسوزوزحمتکش مان

سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما شالله به اردکان که هیچ کس حق ندارد بدون اجازه یک دانه تخمه جابه جا کند چرا به خاطر اینکه مسئولین با هم هستند هم میخورند هم خرج میکنن خدا اجر و پاداششان بدهد آنوقت بافق را هم ببیند که معدن را میبرن هیچ کس حق ندارد صحبت کند چرا به خاطر اینکه مسئولین با هم نیستند ای خدا شما به فکر مردمین بافق باش

عمار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بازفعلااگرشرکت خصوصی نشده خداپدر استاندارو جوکارو حاجی جواد را بیامرزه بقیه دنبال تخریب هم هستند مسولین که فقط به

سعید جان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام به تمام دوستان وهمشهریان چه لردی وقلعه ای ودیگران حاجی جوادزحمت کشیده بیایدباهم باشیم. واتفاق دوره دهستانی پیش نیاید که عده ای کج فهمی دست شهر را عقب رانده تابه منافع خودبرسند د

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خصوصی سازی را مثل چادر ملو و گل گهر و خود ذو ب اهن اصفهان با جان دل همه می پذیرند ولی رد دیون و خارج از تابلو بورس نه خیانت است به معدن