خصوصی سازی هاي فعلي را قبول نداریم

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
دوشنبه - ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

IMG_10001996

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در جمع دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی  و فعالان سیاسی و اجتماعی بافق

خصوصي سازي معادن شرايط دارد/ سهام معادن بايد به مردم بافق عرضه شود

نماينده مردم يزد و اشكذر در مجلس اظهار داشت: خصوصی سازی هاي فعلي را قبول نداریم زيرا باید شفاف برآورد قیمت شود و در دید عموم قرار گیرد و مردم در اولویت قرار گیرند.

جوكار بيان كرد: در بحث معادن طبق اصل 45 قانون، نمی شود معادن را واگذار کرد و بر خلاف قانون است و براي خصوصی سازی معادن بايد سهام عرضه شود و مردم بافق هم در اين زمينه در اولویت قرار دارند.

وي تاكيد كرد: اگر قرار باشد سهام عرضه نشود، واگذاري بايد به یک شخصیت حقیقی باشد که بتواند منافع شهرستان را تامین کند و نکته دوم این که یک بخش از معادن باید دولتی باقی بماند و نباید خصوصی سازی به صورت کامل انجام پذیرد.

رئيس مجمع نمايندگان استان يزد در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به ناعادلانه بودن تقسيم حوزه ‌های انتخابیه اظهار داشت: نماینده اگر بخواهد در يك حوزه جغرافيايي وسيع پاسخگوي مردم باشد، با شرايط دشوار روبرو مي شود به همين دليل تقسيم جديد حوزه هاي انتخابيه يزد در دستور كار مجلس هشتم قرار گرفت اما به نتيجه نرسيد.

شكل جديدي از تقسيمات حوزه انتخابيه استان يزد به مجلس ارائه شده است

وی با اشاره به اينكه هم اكنون يزد و اشكذر توسط يك نماينده، اردكان توسط يك نمايند، ابركوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهريز توسط يك نماينده و ميبد و تفت نيز توسط يك نماينده اداره مي شود، عنوان كرد: تقسيم جديدي به مجلس ارائه شده كه بر اساس آن اردکان و میبد یک نماینده، تفت و ابرکوه و خاتم یک نماینده، بافق و بهاباد و مهریز یک نماینده و یزد و اشکذر نيز یک نماینده خواهند داشت.

عبداللهی/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
امير این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احتمالاًٌ چون شما قبول نداريد خصوصي نشد

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بگذارید پول معدن در جائی خرج شود که توانائی ومدیریت لازم را دارند اینقدر که در این سالها عوارض به شهر دادند چه شد بگذارید لااقل افراد متخصص از این پولها استغاده کنندالان اصفهانیها حرف اول را در اقتصاد مملکت میزنند به چه خاطر ، به خاطرمدیریت قوی افراد باسواد ومتخصص و دلسوز پس بگذارید درامد معادن در جاهای شایسته خرج شود .