نماينده مردم ابركوه در مجلس : با معرفي فرماندار جديد ابركوه پيگيريهاي جدي خود را در اين شهر آغاز مي كنم

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
سه شنبه - ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

یزد فردا:دخيل عباس زارعزاده با انتقاد از مسئولان ارشد شهرستان برای عدم همکاری با خود گفت:هیچ کس چیزی از من درخواست نکرده است که به دنبال پیگیری آن باشم و این درحالی است که بیشترین تلاش ها را در بافق داشته ام زیرا آن ها تیمی پنج نفره از مسئولان برای پیگیری امور از طریق نماینده تشکیل داده اند و نامه ها با امضای این پنج نفر به دفتر نماینده می رسد و حتی فردی را برای ارتباط بیشتر با من مأمور کرده اند.

زارعزاده ادامه داد:این درحالی است که در ابرکوه به واسطه این که ارتباطی با من وجود ندارد وحتی با من نامه نگاری نیز نمی شود، من حتی از پروژه های شهرستان مانندGTL که با آن همه سروصدا به فروش سهام پرداخت و یا وضعیت کارخانجات کاشی و یکی از اصلی ترین آن ها که در استان در بوق و کرنا رفت و هزینه های زیادی را برای شهرستان به دنبال داشت بی خبر هستم.

وی افزود:۷۰۰ روز از نمایندگی من گذشت و از مردم شهرستان ابرکوه خجالت می کشم که نتوانستم به دلیل این عدم ارتباط با مسئولان کاری برای آن ها انجام دهم و مسئولان شهرستان باید پاسخگوی مردم خود باشند.

وی افزود:با تغییر مدیریت شهری ابرکوه که امیدواریم تا پایان این هفته و با معرفی فرماندار جدید ابرکوه انجام شود پیگیری جدی خود در مورد ابرکوه را آغاز خواهم کرد و مسئولان باید پاسخگوی مردم در مورد کارها باشند.

زارع زاده با اشاره به گسترش حوزه انتخابیه خود و همچنین بی عدالتی هایی که در استان یزد در مورد عدم توجه به برخی از شهرستان ها و توجه بی حد به برخی دیگر از آن ها و همچنین تلاش برای تغییرات حوزه های نمایندگی استان یزد گفت:اگر حوزه نمایندگی به همین صورت باقی بماند در دور بعد کاندیدا نخواهم شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
حامد فخاری زاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر می رسه آقای زارع زاده نمایندگی مجلس رو خیلی دوست دارن و دارن تمام تلاششون رو واسه بدست آوردن دل مردم بافق انجام می دن. بعید نیست فردا پسفردا بیان جلو امام زاده شخصاً با گارد ویژه درگیر شن:))
آقای زارع زاده عزیز، خواهشاً از آب گلالود ماهیگیری نکنید :>

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

… و این درحالی است که بیشترین تلاش ها را در بافق داشته ام…؟؟!!!!!

فقط علامت سوال و تعجب و دیگر هیچ.

کرشمه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دخیل بافقو بچسب که نون تو بافقه بافق ومهریز وابرکوه جایگاه وپایگاه خوبیه محکم نگرش دار .اگر میخوای دور بعد هم نماینده حوزه انتخابیه جدید سه شهرستان بشی بسم ا….
موفق وموید باشید