موارد مستند زیاد است و واقعیات انکار ناپذیر…

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳

یزد فردا:به گزارش روابط عمومی فرمانداری ابرکوه در پی اظهارات اخیر نماینده  بزرگترین حوزه انتخابی کشوردر خصوص عدم همراهی و تعامل مسئولین شهرستان ابرکوه با وی، روابط عمومی فرمانداری موارد زیر را جهت روشن شدن افکار عمومی منتشر می کند:

علی رغم صحبت های آقای “دخیل عباس زارعزاده” نماینده مردم شهرستان ابرکوه در اولین حضورشان در جلسه شورای اداری مبنی بر اعلام آمادگی جهت رسیدگی به امور مردم با ارتباط گیری و تعامل مستمر و مداوم با مسئولین شهرستان در تمام ساعات شبانه روز، متاسفانه امروز شاهد رویکردی مخالف با آنچه وعده داده شد هستیم!

 

ذکر چند مورد از اتفاقاتی که در این خصوص افتاده ، دلیلی محکمی بر این ادعاست.

باید اینطور پرسید که جناب آقای نماینده شما در کدام سفرتان به ابرکوه، فرماندار شهرستان را در جریان قرار دادید؟

شما چطور مسئولیت نمایندگی مردم ابرکوه را بر عهده دارید که در چندین مورد تماس فرماندار با همراه جنابعالی، شما ایشان را به جا نیاورده و نشناخته اید؟!

شماره تلفن همراه معاون که به گفته خودش شخصا در تلفن شما ذخیره کرده را چرا علی رغم هماهنگی با جنابعالی و گذاشتن قرار ملاقات در تهران در زمان مقرر جواب نداده اید؟

در مورد عدم پاسخگویی به تماسهای مکرر بخشدار مرکزی ( با توجه به هماهنگی های صورت گرفته در این زمینه) زمانی که برای پیگیری مساله ای به تهران آمده بود، چه پاسخی دارید؟

شما کدام یک از درخواست های متعدد مسئولین ادارات که مکررا به دفترتان ارجاع می شود را پاسخگو بوده اید؟

در خصوص شبانه روزی کردن درمانگاه مهردشت که علاوه بر درخواست بخشداری، درخواست رئیس دفتر و نماینده جنابعالی( که او نیز ازاهالی مهردشت است) نیز بوده، چه قدمی برداشتید؟

مشکل مجتمع  خدماتی رفاهی سبحان که با حضور بخشدار از آن بازدید کردید به کجا رسید؟

از شما که می فرمایید مسئولین شهرستان با من همراهی نمی کنند باید سوال کرد کی و در چه زمان از سوی دفتر شما جلسه یا نشستی با مسئولین ادارات تقاضا شد و درخواست شما پاسخی داده نشد؟

حتما از پس از منتخب شدن شما بعنوان نماینده تا به امروز در جریان قرار گرفته اید که این نماینده مجلس هست که باید در بین مردم حضور یابد و در جریان مشکلات عمومی جامعه و مردم قرار بگیرد و با تلاش و پیگیری  مسائل مطرح شده توسط مردم را رفع و رجوع کند.

مردم از نماینده مجلس توقع دارند تا جلو تصویب قانون مالیات بر ارزش افزوده را که اجرای آن سهم شهرهای برخوردار از صنعت را علاوه بر کسب ثروت و سرمایه حاصل از صنعتی شدن، افزایش داده  بگیرند، نه اینکه منتظر تماس مسئولین شهرستان بمانند تا جهت حل مشکلات مردم با شما ارتباط بگیرند کمااینکه چنین بوده و پاسخی دریافت نکرده اند.!!

آقای دخیل عباس زارعزاده ، شما نماینده ی مردمید یا مسئولین؟اگر نماینده مردم هستید چه نیازی به دعوت است؟چرا جلسه با مردم ندارید؟

موارد مستند زیاد است و واقعیات انکار ناپذیر…

چه خوب است که در گفتار و کردار صادقانه باشیم و مجدانه و با تلاش مستمر در خدمت مردم و انقلاب باشیم نه اینکه جهت رفع مسئولیت و سرپوش گذاشتن بر عدم توانایی هایمان به فرافکنی و انکار واقعیات بپردازیم و جامعه را ملتهب و مردم را ناامید کنیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
عباس ابراهیمی خوسفی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار ابرکوه خون خودت را کثیف نکن

بنده خدا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عباس ابراهیمی ادب را رعایت فرمایید