بلوک 28.5 درصدی سهام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران شامل 10 میلیون سهم به ارزش کل پایه 16 هزار و 738 میلیارد و 73 میلیون ریال به ترتیب در روزهای دوشنبه و سه شنبه(15 و 16 اردیبهشت) در فرابورس عرضه خواهد شد

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۷ دیدگاه
یکشنبه - ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: سهام 10 شرکت دولتی در سومین هفته دومین ماه سالجاری از طریق مزایده و فرابورس واگذار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ سهام 10 شرکت دولتی توسط سازمان خصوصی سازی در هفته سوم اردیبهشت از طریق مزایده و فرابورس واگذار می‌شود.
تعداد 300 میلیون سهم معادل 100 درصد سهام کنترلی شرکت تولید نیروی برق سبز منجیل به قیمت کل پایه 4 هزار و 900 میلیارد و 200 ریال به صورت نقد و اقساط (30 درصد نقد، بقیه اقساط 4 ساله با نرخ 15 درصد) و بلوک 28.5 درصدی سهام شرکت سنگ آهن مرکزی ایران شامل 10 میلیون سهم به ارزش کل پایه 16 هزار و 738 میلیارد و 73 میلیون ریال به ترتیب در روزهای دوشنبه و سه شنبه(15 و 16 اردیبهشت) در فرابورس عرضه خواهد شد.
همچنین 100 درصد ارزش نیروگاه صوفیان به قیمت کل پایه یک هزار و 197 میلیارد ریال، 100 درصد ارزش نیروگاه گازی کنگان به قیمت کل پایه 818 میلیارد و 279 میلیون ریال و 100 درصد سهام شرکت فولاد آذربایجان شامل 350 میلیون سهم به ارزش پایه هر سهم یک هزار و 459 ریال در سه شنبه پیش رو از طریق مزایده واگذار می‌شود.
65 درصد ارزش طرح فولاد میانه به قیمت کل پایه 3 هزار و 199 میلیارد و 182 میلیون ریال، 100 درصد ارزش نیروگاه برق شهید مفتح به قیمت کل پایه 14 هزار و 589 میلیارد و 691 میلیون ریال و 49 درصد سهام شرکت مدیریت تولید برق شهید رجایی نیز به ارزش پایه هر سهم 28 میلیون ریال در این روز روی میز مزایده می‌رود.
واگذاری 40 درصد سهام شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح شامل 10 هزار سهم به ارزش پایه هر سهم 2 میلیون و 933 هزار ریال و 100 درصد ارزش نیروگاه شهید رجایی به قیمت کل پایه 37 هزار و 839 میلیارد و 675 میلیون ریال در شانزدهمین روز دومین ماه امسال به مزایده گذاشته می‌شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دوشنبه صبح معلوم می شود بعدازگزارش شورا آیا می توانند یانه

عباس ابراهیمی خوسفی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام مردم را گمراه می کنند نمی دانم قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را از یک این اطلاعیه رسمی سازمان خصوصی سازی و از طرفی دیگر حرفهای آقای جوکار خدایا پناه بر تو

عسکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این خبر برای 8 اردیبهشت هست یعنی قبل از اتفاقات و جلسه هم اندیشیه توسعه و عمران بافق… نتیجه جلسه روز 13 اردیبهشت استاندار در تهران کاملا برعکس خبر بالا هست و مصوبه واگذاری 28 درصد فعلا در اولویت نیست و برای بررسی بیشتر متوقف شده

عباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا حالاکه بحث توقف خصوصی سازی اعلام شده آقایان به فکر مردم نبوده و در جهت تشویش اذهان مطلب می زنید

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مرحبا به حاجی جوادو همه دوستان دیگرو استاندارو جوکار در جهت حمایت مردم بافق

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۴۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

و آنچه نباید میشد و …..

1403 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر مردم بافق واعضای شورای شهر گذاشتن معدن و خصوصی کن” اونا برن خصوصی کنن