فعلا به نتیجه ای قطعی نرسیده ایم / تکذیب پیامک ارسالی عصر یکشنبه / فقط قول پیگیری داده اند

دسته: اخبار ویژه , صنعت و معدن , عمومی
۲۶ دیدگاه
یکشنبه - ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳

 نائب رئیس شورای اسلامی در حاشیه تجمع گروهی از مردم در محل صحن علنی شورای اسلامی بافق در رابطه با جلسه خود در تهران گفت: من به عنوان نماینده شورای شهر بافق در جلسه دیروز و دیشب شرکت کردم.

IMG_1000007440

محمد رنجبر افزود: در این نشست استانداریزد .بابایی معاون برنامه ریزی، جوکار نماینده مردم یزد ، زارع زاده نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی و مدیرعامل شرکت سنگ آهن حضور داشتند که با آقایان الستی و شهبازی عضو هیت مدیره شرکت سنگ اهن مرکزی بافق و صندوق بازنشستگان فولاد انجام شد.
با وزیر صحبت نشد

 نائب رئیس شورای اسلامی بافق افزود: فعلا به نتیجه ای که قطعی باشد و بتوانیم آنرا مطرح کنیم نرسیدیم.

رنجبر گفت : از سوی استاندار ، نماینده یزد و بافق و سایر دوستان و آقای عسکری مشکلات مطرح شد ولی هنوز به نتیجه ای که بتوانیم مطرح و اعلام کنیم نرسیدیم.

وی از پیگیری های مسئولان استان و شهرستان به ویژه استانداریزد ، معاون محترم.مدیر کل حوزه استانداری.رییس دفتر جوکار وعسکری مدیرعامل تشکر کرد.

 پیامکی که عصر روز یکشنبه به مردم ارسال شده را تکذیب می کنم

 رنجبر بیان داشت : پیامکی هم که دادند از نظر ما مردوداست و تکذیب می کنیم چون هنوز به نتیجه نرسیدم و موضوعی هم اعلام نشده است.

وی گفت: در سفر به تهران با وزیر صحبت نشد ولی با مشاور حقوقی سازمان خصوصی سازی و معاون رایزنی هایی شد و قول پیگیری داده شدهاست.

نائب رئیس شورای اسلامی افزود : احتمالا تعهدات صندوق در قالب تشکیل یک متمم قرارداد و امیدنامه اصلاح شود.

وی تصریح کرد:  همه حاضران از استان و شهرستان و استاندار یزد و نمایندگان مردم یزد بافق درمجلس شورای اسلامی پیشنهاد کردند واگذاری سهام 28.5 درصد چند ماهی فعلا لغو شود تا سازو کارهای مشخص اندیشه شود که به نحو مطلوب هم رضایت مردم باشد و هم سود آن و به صلاح مردم و شهر بافق صرف شود.

 جوکار دوشنبه با جهانگیری معاون محترم رئیس جمهور، در مجلس صحبت می کند.

رنجبر گفت : جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی قرار است روز دوشنبه در مجلس شورای اسلامی با مهندس جهانگیری معاون رییس جمهوری در این رابطه صحبت می کند.

وی افزود: طبق گفته اقای استانداریزد موضوع 28.5 درصد در طی نامه ای قبلا هم تذکر دا ده شده که باید تعویق بیفتدو در فرابورس واگذار نشود.

وی از مردم فهیم خواست چند روزی دست نگه دارند و خویشتن داری کنند وبه مسولان شهر اعتماد کنند چرا که که نتیجه به صورت شفاف اعلام می شود.

 

 پی نوشت :

” عصر روز یکشنبه پیامکی بر روی گوشی های تلفن همراه به شرح ذیل ارسال شد:

مدیریت محبوب و فداکار شرکت سنگ اهن مرکزی بافق جناب آقای حاج جواد عسکری و جناب آقای محمد رنجبر نماینده محترم مردم در شورای شهر بافق:

همت والایتان در احقاق حقوق بافق و توقف خصوصی سازی قطعا برگ زرینی است در لوح افتخارات به مردم شهید پرور بافق .

خسته نباشید

(جمعی از جوانان غیور بافقی)”

 

که  این پیام توسط شورای شهر بافق تکذیب شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
عباس ابراهیمی خوسفی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا فقط تکذیب کردند مگر نمی تونند پیگیر کنند که این پیامک از کدام سامانه و با چه نیتی ارسال شد این دست پیامک ها می تواند منافع شهر را نابود کند ما از مراجع امنیتی و انتظامی درخواست می کنیم که اجازه ندهند افرادی خود سر نسبت به ارسال این پیامک ها اقدام کنند و سیاه کاری کنند

کمر شکن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا لعنت کند دشمنان بافق را

رضا فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت بر این شجاعت. این پیامک حاصل بادمجان قابچینانی می باشد که منافع گروه را بر منافع شهر ترجیح می دهند.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۵۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

قطعا طرفداران و جیره خوران …..این را نوشتند

ندای بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۱۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در خفا کار خودشون رو میخوان به پسش ببرن وقتی مردم میفهمن که کار از کار گذشته
ما به شورا اعتماد 100 درصد داریم اما خواهشا بجنبین

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۳۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به حرفهای شورای شهرمان احترام می گزاریم و صبر می کنیم !!!!!!!!!!!!!!!!!

قدیمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شورای شهر این مثل قدیمی هم را حتما به یاد دارید کار امروز را به فردا نیانداز میدانید چرا گفتن تا به خود بیاید بچه نیستو جاش تره

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۱۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کسانی که پیامک برایشان ارسال شده است شماره اش را منتشر نمایند شاید بتوان فرستنده را پیدا کرد.

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دشمن بافق همین معدن است و بس
اگر معدن در بافق نبود این شهر مثل یک متروکه نبود

رسول این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عسکری نظرتان در مورد این پیامک چیست ؟ راست و حسینی با هماهنگی شما ویا خداوکیلی اصلا” این جوانان غیور بافقی را نمی شناسید ؟

سید امین رضوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اول اینکه این پیامک از شماره 500025 ارسال شده که یک مرکز تبلیغاتی است احتمالا و قبلا نیز تبلیغات پیامکی داشته است و می شود از مسئول ان خواست فرد مورد نظر را معرفی کند.
دوم اینکه برای تکذیب این پیامک، میشد از طرف این دو مسئول یعنی مدیرعامل و عضور شورا، پیامک تکذیبیه ای فرستاد چرا که نوع نوشته در پیامک اینگونه نشان میدهد که مردم بافق با خصوصی سازی و اصل 4 قانون اساسی، مخالفند در صورتیکه مردم با اصل 44 قانون و سفارش رهبری مخالف نیستند و تنها نوع و نحوه واگذاری را مورد بررسی و دقت قرار میدهند تا حقی از شهر و مردمان آن ضایع نشود. اینکه پیامی فرستاده شود که دستتان درد نکند جلوی خصوصی سازی را گرفتی.، نیاز به تکذیب عمومی از طریق همان سامانه دارد
سوم بی شک ارسال این پیامک به تعداد بسیاری از همشهریان، بار مالی قابل توجهی دارد. تا جاییکه بنده خبر دارم شاید بیش از چهار میلیون تومان هزینه ارسال این پیامگ باشد. بنابراین جمعی از جوانان غیور بافقی، به نظرم نمی توانند پول روی هم بگذارند تا برای دو مسولشان، پیامی بفرستند که هیچ نفعی برای انها ندارد. نه نامشان هست که معروف شوند و نه مشخصاتشان که این دو مسئول آنها را دریابند و برایشان بعنوان مثال کاری بکنند. تنها چیزی که می ماند اینکه این پیامک از طرف یک شخض یا گروه خاصی به منظور ایجاد حرکت و روحیه قابل هدفی در جامعه بافق ارسال شده و پول ان نیز به نظر بنده میتواند از راه های غیرقانونی بدست امده باشد، مثلا شرکتهای پیمانکاری خاص، افرادی که دسترسی به منایع مالی سازمانی دارند و …. هیچ گروه و طیف مردمی، مانند جمعیت جوانان ، هیئتهای ورزشی و هیئتهای مذهبی توان و اجازه پرداخت چنین مبالغی را ندارند اما شرکتهای پیمانکاری و مدیران آن، می توانند به راحتی آنرا از میان صورت وضعیتهای خود، استخراج کنند.
چهارم، بحث سوم بنده، یک حدس است و به کسی توهینی نشود.
پنجم: همانطور که قبلا گفتم و نوشتم و مورد غضب هم قرار گرفتم، اما امام جمعه شهرمان نیز در نماز جمعه،همان حرف بنده را تکرار کردند، عدم شفاف سازی، اولین و بزرگترین دلیل این مسایل است…. اگر نیم کاسه ای زیر کاسه نیست، شفاف باشید….

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

كساني كه حقوق ميليوني ميگيرند بجبند كه با خصوصي سازي قطعا تعديل نيرو هم داريم

کسبه خیابان مسجد جامع این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام بر مردان شورا.می خواستیم بگیم حق ما هم در موقع تملک ضایع شد امدیم خدمت شما گفتید حق شما را می دهیم ولی تا این موقع کاری نکردید .ما هم از خصوصی شدن سنگ اهن بسیار ناراحتیم و تا اخر پشت سر شما هستیم واز حق شهرمان نمی گذریم فقط از شما تقاضا داریم حالا دیگه به درد ما برسید ببینید چقدر ناحقی بده

سيد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۰۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم بافق باهمبستكى به نتيجه ميرسيد تخريب ديكران راه درستي نيست

بافقى این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاى امين رضوى ديگران گناهى ندارند كه شما از جاى گرم و نرمتان وحقوق خوبتان به محل كارتان فرستاده شديد. وهيچ كس هم مخالف اصل ٤٤ نيست و صداى همه همان مخالفت با خصوصى گرى است و عده اى كه دنبال تشويش اذهان عمومى هستند منافع شخصى را دنبال ميكنند و پيام ارسال شده هم فقط تشكر از شورا و مدير عامل بخاطر تلاش براى احقاق حقوق مردم است خصومتهاى شخصى فقط خرابى و عقب افتادگى را بدنبال خواهد داشت و همگى با توكل به خدا و يارى مسئو لين و دعوت به همكارى و ارامش بر اين مشكل فائق خواهيم امد. پيامها هم جمعا ميشود ششصد هزار تومان و زيادند افرادى كه براى ارامش شهر ميتوانند هزينه كنند و دنبال چند ساعت اضافه كاري كم يا زياد نيستند

س ح م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سیدامین(((کم گوی و گزیده گوی چون در)))
آقای رضوی نمیدانم باچشم باز سخن میگویی یا نابینایی.که حقوق پایمال شده50ساله شهر بافق را در داشتن معادن غنی سنگ آهن وتولیدخوراک بزرگترین کارخانه فولادسازی کشور ..هنوز گاز شهری نداردوآب درست حسابی ندارد…
//الان وقت خصوصی سازی سنگ آهن بافق نیست//

کارگر شرکتی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ببخشید آقای رضوی هزینه پیامک 4 میلیون ریال شاید بشود . نه 4 میلیون تومان !!! درست تورمه !! ولی برای ما قشر کارگر ، که 800 هزار تومان حقوق مبگیریم خیلی پوله؟ دقت کنید و از مراکزی که پیامک می فرستند سئوال کنید. شاید اگر برای کل استان بفرستند 4 میلیون تومان بشه.

بافقى این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تكذيب پيامك فقط از سوى افرادى بود كه به توانايي اتحاد مردم وجوانان غيور ايمان نداشتند و غرايض شخصى مد نظر بود اكنون از تلاش مديريت توانمند شركت و شورا سپاس و اين پيروزى را تبريك بگوييد جوانان غيور دروغ نميگويند

دلداده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بله نوش دارو پس از مرگ سهراب اگه نميخوايم بايد مردم دست در دست هم پشتيوانه مسئولين با رهبري خود مسئولين از حقوق خودشان دفاع کنند نه اينکه تصميم گيرنده يه مشت فرصت طلبباشند مردم تا از مسئول حمايت نشه يقينا وضع از اين بدتر خواهد شد

پیر دانای همدان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
اگر چه خصوصی سازی و اصل44 و این بازیها و سیاسی بازی ها و …..در واقع حاشیه امنی برای کارکنان و کارمندان و کارگران بافقی و شهر بافق ندارد . دیگر شاید از بادام هندی و گونی برنج کیلویی 9000 تومان کمتر خبر باشد .ولی با تمام اوصاف به نفع بافق نیست .ولی چنانچه همه می دانند و ما می دانیم حس کنجکاوی و طمع در حسرت حقوق های میلیونی سنگ آهن کم انگیزگی کارگری را در محیط شهر بافق سالهاست ایجاد کرده است .من پیر همدانی که خبر دارم شاگردانم از بنده ریش سفید چند میلیونی مزایا و حقوق بیشتری می گیرند . نوش جانشان . ایام به کامشان
تغاری بشکند ماستی بریزد
جهان گردد به کام اهنی ها

محجوب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۳۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واگذاریهای معادن توسط شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران
و ایمیدرو … لکه ننگ بر تاریخ ایران .

کارمند مالی تهیه و تولید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب دکتر لاریجانی
ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

با سلام و احترامات

ضمن تشکر از حس نوعدوستی شما در همدردی با مردم ترکیه و تلف شدن 300 کارگر ، خواهشمند است به شرایط
کارکنان معادن شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران – دولتی

نیز رسیدگی فرمایید .

ضمنا تحقیق و تفحص از قیمت مجانی و غیرمنصفانه
واگذاریهای معادن توسط شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران

اختلاسهایی به مراتب بزرگتر از موارد مشهور اخیر را به اثبات
خواهد رساند که برگشت آنها به سبد مردم و دولت ضمن درامدزایی

باعث کاهش تورم به واسطه کاهش کسری بودجه دولت خواهد گردید .

با تشکر .

مهندس اکتشاف معدن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۰۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واگذاریهای در سالهای گذشته و حال ریشه بی پولی دولت ،
مشکلات و تورم ایران است .

این قیمتها هزینه اکتشاف چنین معادنی را هم امروز پوشش نمیدهد .

آیا در شرکت شما هم ...؟ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض ادب و احترام

این جانب در …… مشغول
به کار میباشم .
دفتر مرکزی شرکت در تهران واقع شده است .
یکی از موارد عجیب در فایل حقوقی این شرکت وجود تعداد زیادی از افراد حدود بیست درصد لیست که در شرکت رویت نشده و کسی ایشان را نمیشناسد اما حقوق و مزایا و پاداش برای ایشان منظور میگردد .

در رابطه با کسری بودجه دولت آیا در لیست حقوق همه شرکتهای دولتی افراد ناشناس مشکوک وجود دارد ؟

خواهشمند است دستور رسیدگی صادر فرمایید .

سرگشته این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۷:۳۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مدیران محترم بخش معدن

شما بهتر از هر کس میدانید که کارکنان بخش معدن زحمتکش ترین ،
پاکترین و در عین حال مظلومترین هستند.

حداقل شما به کارکنان خود ( و البته به خود و خانواده تان ) رحم کنید .
و از ادای حقوق و مزایای ایشان غافل نشوید .
دعای خیر کارکنان بدرقه تان شده و برکت نان حلالی که به خانه میبرید بیشتر است .

تهیه و تولید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۳:۵۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مال حرام زیبنده ایرانیان و مسلمانان این کشور نیست .

تاراج اموال دولت و مردم را متوقف کنید .