یک اردیبهشت،دو دولت

دسته: مقالات
۳۴ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

اردیبهشت ۹۰: خبر ملغی شدن انتصاب مدیر عامل بومی برای مدیریت شرکت سنگ اهن مرکزی اصلی ترین دغدغه شهری مردم شده بود.
چراغ امیدی که با داشتن دوباره یک مدیر بومی دیگر ,پیشرفتهایی همچون دوران مهندس دهستانی بافقی را نوید میداد در حال خاموش شدن بود
و مردم بر خود تکلیف دانستند تلاشی بکنند و نظرشان را به مسولان برسانند. تجمعی شد و صحبتی و اعتراضی شد و اعلام نارضایتی
و ناگهان در جواب دستهایی که با احترام به اعتراض بلند شده بود به جای مسولان یگان ویژه در جایگاه پاسخگویی نشست و شان و منزلت مردم با باتوم و خشونت همتراز شد
لیکن در نهایت شکست از ان انهایی بود که در مقابل اراده و خواست مردم قرار گرفتند و با تمام روسیاهی باقیمانده بر چهره شان حتی به اندازه یکسال هم طول نکشید که حرف مردم بر کرسی نشست و مدیرعامل بومی تحت حمایت مردم بافق مسولیت را در دست گرفت.
اردیبهشت ۹۳: خبر خصوصی سازی بخشی از سنگ اهن مرکزی اصلی ترین دغدغه مردم شده بود.
برای مردم شهرستان که شاهرگ حیات و پیشرفت را در گرو محفوظ ماندن معادن و منافع ان میدانند امیدها در حال احتضار بود و تنها شهری بر باد رفته در اذهان نمود می گشت.
پس مردم بر خود تکلیف دانستند تلاشی بکنند و نظرشان را به مسولان برسانند. تجمعی شد و صحبتی و اعتراضی شد و اعلام نارضایتی. لیکن در جواب دستهایی که به اعتراض بلند شده بود دستان مسولان وقت به گرمی برای همدستی با مردم دراز شد.
اینبار مسولان و دولتمردان در هر رده ای نه تنها در مقابل مردم قرار نگرفتند بلکه دوشادوش مردم برای شفاف سازی ,رفع دغدغه و اطمینان خاطر همراه شدند.
شان و منزلت هر سوال و اعتراض مردم وظیفه پاسخگویی مسولان بود که الحق و والانصاف با احترام ادا شد.
لیکن در نهایت پیروزی از ان انهایی بود که در مقابل اراده و خواست مردم ,خود را سد نکردند و حتی چند هفته هم طول نکشید تا حرف مردم بر کرسی نشست و همانی شد که مردم بیشتر میپسندیدند.
امروز اگر به تعویق افتادن مصوبه فروش سنگ اهن یک پیروزی محسوب میشود البته که گرفتن تضمین برای تکمیل صنایع جوار معدنی و نوشتن متمم و امیدنامه موفقیت بزرگتریست اما از همه اینها بالاتر ان است که بر خلاف سالیان گذشته نظر مردم مورد احترام قرار گرفت
این دو مقایسه تکراریست از اثبات همیشه تاریخ که قدرت از ان مردم است و بس و پاسخ این سوال که “پس چرا گاهی حاکمان و دولتمردانی با اصرار بر مواضع خود در مقابل اراده مردم قرار میگیرند و این امتحان را دوباره تکرار کرده موجبات نابودی و شکست خود را فراهم میکنند؟ “تنها یک چیز است:
به این شرط که دولتها خود را برامده از مردم بدانند و پایگاه اجتماعی خود را در مردم ببینند اگر براستی دریابند که بدون مردم هیچند البته که نمیتوانند در مقابل حرکتهای اجتماعی و مدنی قرار بگیرند لیکن اگر پایگاه و پشتیبان و حامی اصلی خود را جدا و بدون مردم تصور کنند یا نظام را بدون جمهوریت طلب کرده رای مردم را ناچیز و کم اثر بخوانند البته که در این قهقرا غرق میشوند
باید پرسید چرا بعد از ان همه رنجی که بر جوانان و مردممان تحمیل کردند دلجویی نکردند و تمام مسولان خاطی تا روز اخر دولتشان به کارشان ادامه داند و انگار نه انگار که اتفاقی هم افتاده.لیکن همه شان شکست خوردند.نه ان روزی که با رفتنشان مردم ابراز خوشحالی کردند و جشن گرفتند و چه رفتن سخیفی…
بلکه همان روز اول که خود را مماس بر حق خیال کردند و مخالف و منتقدانشان را باطل و به حکمشان باطل محکوم به فناست…
و دریغا که حکم تنها از ان خداست
حرف اخر:بحث خصوصی سازی شرکت سنگ اهن مرکزی در دو دوره به صورت گسترده مطرح شد و مورد اعتراض عمومی مردم قرار گرفت.
یکی در سال ۷۹ یعنی زمان ریاست جمهوری سید محمد خاتمی و دولت مردمسالار و دیگری در سال ۹۳ یعنی زمان دولت مردمدار و ریاست جمهوری حسن روحانی.
خدا را شاکرم که هیچ کدام از این دو در سالهای بین ۸۴ تا ۹۲ اتفاق نیفتاد وگرنه دولتی که برای انتصاب یک مدیریت جز و دون پایه چنین بلایی را سر مردم بیاورد در بحث خصوصی سازی که در چهارچوب قانون و جزو برنامه های اصلی دولت واز ملزومات نظام هست خدا میداند که چه حادث میکرد.
محمد مهدی عسکری


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
حقيقت اصل 44 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نقل قول خودتان كه گفته ايد:”در سال ۷۹ یعنی زمان ریاست جمهوری سید محمد خاتمی و دولت مردمسالار و دیگری در سال ۹۳ یعنی زمان دولت مردمدار و ریاست جمهوری حسن روحانی.
خدا را شاکرم که هیچ کدام از این دو در سالهای بین ۸۴ تا ۹۲ ”
با توجه به اين جمله چرا هميشه خصوصي سازي در اين دولت ها شروع ميشود. البته خيلي خصوصي سازي؟؟؟ داشتند در اين دولت معدن را بهانه اصل 44 مي بردند (در حاليكه فقط بايد شركت را شامل اصل 44 مي كردند) و حالا تو در اين گير و دار دنبال دولت قبلي هستي. بسه ديگه پستت را گرفتي. در صورت نياز به اطلاعات بيشتر و كاملتر به سايت سازمان خصوصي سازي دولت تدبير مراجعه كنيد البته اگر سواد حقوقي داريد.

فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عزیزم در سال 1390 در دولت عدالت محور قرار بود کل شرکت سنگ اهن مرکزی از طریق مزایده به بدترین شکل ممکن با همکاری(رییس ایمیدرو وقت خدامراد احمدی) به فروش برسد که با پایمردی مدیر عامل وقت دکتر یاراحمدی، فرماندار وقت ندافیان، مهندس فرهمند نماینده مجلس وقت و پیگیری چند فعال اجتماعی به کلی منتفی شدولی الان چه؟مسئولان شرکت کلیه مراحل خصوصی سازی سنگ آهن مرکزی را از مردم مخفی کردندتا صدای مردم درآمد. فقط فرق یک مدیرعامل بومی و مدیرعامل بومی دیگر با مدنظر داشته باش. یکی هم مثل مهندس احمدیه مدیر عامل غیربومی همه کار بر علیه بافق می کنه و بعد بر می گرده به وطن اصلیش اصفهان.

بي سوات این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا خودت نوشتي؟؟ ما كه سواتمون به اين حرفا نميرسه. شما سوات داري.ماشاالله .

يادم نرفته این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سال 79 كه خيلي بدتر مردم …. و مفت تر ميخواستند….. بيخيال. راستي اين مطلب را فكر نكنم بزرگوارانثبت نهايي كنند. باز هم سياسي بازي تو اين هيري بيري

علي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا سياسي نکن.جوجه را اخر پاييز ميشمارند…..

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب شما هم از آب گل آلود ماهی می گیری شما بچسب به سایت خودت آقای عسکری
اولا مردم الانم به نمایندگان خودشون اعتماد کردند نه دولتیها چون اگه دولتیها مردم را لحاظ کرده بودند الان این قضیه اعتراض و تجمع و اعتصاب دلیلی نداشت.
دوما اگه الان بعضی از مسئولان استان همراهی میکنند اولین دلیلش ضرری است که استان می کند بقول یه دوست سنگ آهن گروکشی است در مقابل آب زاینده رود که البته جسته و گریخته در صحبتهای مردان دولت تدبیر و امید گفته شده
درضمن همان موقع هم یادمان نرفته که چه کسانی هیزم بیار این معرکه شدند و بعد از آن به پست و مقام رسیدند فقط کسی که ضرر کرد مردم بودند که از سادگیشان سواستفاده شد.
درضمن این مدیریت برای کسانی دون پایه است که آخرتشان را به دنیایشان نفروختند و در مقابل مافیای فولاد سر خم نکردند و همیشه در قلب مردم و کارگران جای دارند.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از اردیبهشت 90 به بعد مدیر عامل بومی آمد بنام دکتر یاراحمدی دلسوز ومخالف خصوصی شدن به این نحو که آقایان انجام دادند و زمان مدیریت او به دلیل مخالفتهایش با خصوصی شدن کوتاه بود ودر سال 91 مدیر عامل بومی دیگری آمد بنام آقای عسکری که در تاریخ 91/07/22 ، 71/5 درصد سنگ آهن واگذار شد و الان هم قرار است ته مانده اش واگذار گردد راستی تفاوت عملکرد این دومدیر عامل درچیست.

ساسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی زیاد نوشتی

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همه چسبیدن به 28/5درصد اما عمده سهام 71/5 درصدکه هنوز به صندوق ورشکسته فولاد واگذار نشده غافل شده اند.اون را هم نگذارید به این صندوق اصفهانی بدهند.

آریا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگر فقط آقای عسکری از قضیه خصوصی سازی خبر داشته ؟ هیأت مدیره خبر نداشته اند ؟ دیگر مسؤلان شهر خبر نداشته اند ؟ آقای تشکری خودش مدیر معدن سه چاهون هست یعنی او هم خبر نداشته ؟ فقط می خواهند همه چیز را گردن آقا عسکری بیاندازند

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۵۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شاید کت و شلوار دیگه درامد نداره میخواد بره سنگ اهن بگذریم …. ….

آقای بوق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا شماها دیگه چه رویی دارین به خاطر یه پست و مقام چه ها می کنید دولت مرد مدار هم که نشنیده بودیم که شنیدیم ببینیم این دولت مرد مدار چطور آب و خاک معدن بافق چه کار می کنه .

شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

.
ما مردم چه بدبخت شدیم که این …… اظهار نظر میکنه.

اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عسکری عزیزم اگر مردم به خیابان آمدند و کاری به کارشان نداشتند حرف شما صحیح , خودشون خصوصی میکنند بعدش هم میگن داریم پیگیری میکنیم , البته شما حق داری این حرفها را بزنی !!!!!!!!!!!

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۵۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همه مثل شماکه پارتی ندارن

عسکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۵۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چقدر موشکافانه تحلیل کرده، بابا تقی به توقی بخوره همین پستت رو هم ازدست میدی، برو همون پوشاکت رو بفروش خیلی درآمدش بهتره، سیاست پدرومادر نداره، برو بچه جان بذار مردم زندگیشونو بکنن!!!!!!!!!!!!!!

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عسکری سلام سعی کن متن ها را روان تر بنویسی که مردم بفهمند خودت نوشتی یا اینکه اگر واقعا خودت نوشتی جدای از اینکه بافقیها همیشه سر مسایل بی ارزش مسایل اصلی تر را فراموش می کنند سوادت خیلی خوب شده ادامه بده پیشرفت می کنی ، اما قد وبالای شما هنوز به نقد دولتها نمی رسد

سیاوش قمیشی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من فقط عاشق اینم
که یه گوشه ای بشینم
حواست به من نباشه
دزدکی شهرتو ازت بگیرم

امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عسکری خودت که میدونی نه خاتمی واسه بافقی ها کاری کرد نه الان..زمان خاتمی خیلی از مرزهای جغرافیایی شهرمون هم تقدیم اردکانی ها شد الان هم که با خصوصی معدن شروع شده تو این جهار سال چی سرمون بیاد خدا میدونه بعدش هم حتما نوبت یوزپلنگ هامون هست!زمزمه هایی بعدی هم شرکتی شدن نیروهای قراردادمعین که تو دولت 9و10 استخدامی شدن.. الان نظرت چیه؟؟

محمد مهدی عسکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۲:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکر از سایت بافق فردا … ..
یه عده از دوستانی که به پست و سمت اشاره کردین خواهشمندم به من هم بگین چه پستی گرفتم و چه مسندی را کسب کردم تا خودم هم مطلع بشم.(جناب اقای حمید عباسی یزدی از دوستان بنده و اعضای ستاد روحانی قرار هست که رییس میراث فرهنگی شوند) اینکه دولتها از اعضای ستادهای انتخاباتی خود به عنوان اصلیترین حامیان در مدیریتهای جز و کلان استفاده میکنند تا برنامه های دولت با هماهنگی بیشتر عملی بشه موضوع عجیبی نیست لیکن بنده با همه جوانیم به این فهم رسیده ام که برای اعتقاداتم مبارزه کنم نه منافعم. و دلیلش همین کلمه پوشاک فروشیست که به من گفته اید و شنیده ام در حالی که سالهاست حمایت (پارتی) لازم را دارم تا در هر قسمتی از همین سنگ اهنی که ذکر کردید و بسیاری برای رسیدن به اونجا هل هل میزنند مشغول باشم. همین چندوقت پیش میگفتند الکاسب و حبیب الله اما احتمالا الان مغازه داری یه مدل ناسزاست. نه دوست من درامد پوشاک فروشیه ما هنوز هم خوبه چون نیاز ندارم برای گرفتن حقوق سر برج یک ماهم رو بفروشم و گاهی هم ازادی و ازادگیم رو. من در راه حمایت از دولت دکتر روحانی و منافع اصلاح طلبان البته که حاضرم هر کاری رو که از دستم بر میاد انجام بدم اما به شما یاداوری میکنم برای انکه مدیران بومی توانا و فعال و دلسوز داشته باشید جوانها که خامند و به درد نخور و اصلا زور داره یه جوون بیاد یه کاره ای بشه بر روی پیرها سرما یه گذاری کنیم که به هر حال اگر این دنیا هم به دردی نخوردن اون دنیا حتما به دردمون میخورن

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدایا به داد مردم بافق برس که هر…..تحلیل گرسیاسی می شه ودرکوره تفرقه ونفاق می دمده .برو پسر خودت رو قاطی این موضوع نکن ضررر میکنی///

محسن فکور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حالم از هرچه بازیهای سیاسی به هم می خوره و متنفرم از اونهایی که سینه چاک هر حزبی هستند.

محمد فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای محمد مهدی عسکری همینقدر که شجاعت داری با اسم کاملت مواضعت را اعلام کنی خودش تودهنیبه به بزدلهایی است که با اسم مستعار نظر مغرضانه می دهند.

غلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خوب شد اقای(……)فروشنده سنگ معدن تورا کشف کردونظراتش را به واسطه تو باطلاع میرساندواگرنه شما بقول خودت بیشترهنرت حفظ کردن سریع شماره …..هرکه این قبا را برایت دوخته بدان برایت بزرگ است وتوپایت گیر میکند وباسربه زمین میخوری درسته شایسته سالاری نیست نه دیگه اینقده………..

م م ز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عسکری خدا قوت من یه کم از تو بزرگترم ولی الحق که راه درست رو داری می ری کاری هم به چپ و راستیش ندارم ولی این مردان محترم پا به سن گذاشته باید بدانند که کم کم باید میدان را خالی و به دست جوانان بسپارند خوب است باشد که الگوی دیگران شوی

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اینقدر مغرضانه واقعا متاسفم .

علی اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عسکری اگر فکر میکنی که مردم به خاطر شما به روحانی رای دادند این. خیال اشتباهی است. شما خیلی تلاش کردی … شما رسما وبی واهمه به . توهینی میکنی. وحالا شدی نظریه پرداز بافق..

حق گو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای عسکری خیلی تند رفتی اولاهرکاسبیحبیب الله نیست دوما پیران باعث افتخار وسربلندی وبرکت هستند باکوله بار تجربه مایه مباهات سوما به شما توصیه میکنم اول ادب یادبگیربعد مطب بنویس افتاد

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چند سالته

مجتبی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عسکری اگر من هم جای شما بودم همین حرفا رو می زدم چه کاری دولت انجام داده که از دولت قبل بهتر بوده و اگر هم کرده بگویید که مردم هم بدانند.حالا هم که هنوز دستور توقف سازی خصوصی سازی را نداده تاز شاید هم از سال 90 اتفاقات تلخ تری هم بیافتد و آنگاه آیا شما از دولت باز هم حمایت خواهید کرد؟

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حتما که نباید پست داشت خودم دوره یکی از مدیر عاملا شاهد بودم واسه زن داداشش که تو خونه بود پست داده بودند و حقوق می گرفت الان و نمیدونم
شمام خدا میدونه اگه پست نداری چه منافعی داری که اینجوری حرف میزنی از قدیم گفتند هیچ گربه ای راه رضای خدا موش نمیگیره

معتدل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۳:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اول اینکه اون اقای سنگ فروشی که شما مد نظرتون است یکی از برزگان و باتجربه ها و از افتخارات شهر بافق است و هر زیر ساختی که در شهر بافق به و
وجود امده در طول سالیان مدیریت ایشان در دوره اصلاحات بود
دوم عملکرد خودتون و جناحتون در طول 8سال نشان دهنده شخصیت فردی و اجتماعی شما است پس اگه خوب عمل کردید افتخار کنید و نگران ودلواپس اینده خود و حزبتان نباشید و اگه بد عمل کردید نیاز به دلواپس بودن شما نیست
سوم اینکه همه منتقدین و موافقین بافقی هستید و گفته ها و نظرات شماها سرنوشت بافق را تعیین میکنه پس تخریب نکنید و دست به دست هم داده شهر را آباد کنید اقای عسکری هم یکی از جوانان خوب و متدین همین مرز و بوم است و شناسنامه همه ما صادره از بافق پس کاری کنید که از مرز جغرافیایی شهر بافق که خارج شدیم به بافقی بودنمون افتخار کنیم نه اینکه …….

مهندس اکتشاف معدن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واگذاریهای ابلهانه در سالهای گذشته و حال ریشه بی پولی دولت ،
مشکلات و تورم ایران است .

این قیمتها هزینه اکتشاف چنین معادنی را هم امروز پوشش نمیدهد .

مهندس رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۱۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عسگری از اینکه بافق جوان هایی مثل شما داره تا در آینده دچار کمبود مسئول نشه خوشحالم اما همیشه سعی کنید به فکر حال و آینده باشید و بر اساس قوانین اسلامی وروایات ائمه که موفق ترین راه ها را برای خدمت به مردم داره استفاده کنید