قطار تغییرات فرمانداران یزد به پایان راه خود رسید

دسته: استان
۲ دیدگاه
یکشنبه - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
با معرفی فرماندار ابرکوه /
قطار تغییرات فرمانداران یزد به پایان راه خود رسید
خبرگزاری تسنیم: با معرفی سید نبی رسولی از سوی استاندار یزد به وزارت کشور، قطار تغییرات فرمانداران یزد به پایان راه خود رسید و وی به عنوان فرماندار ابرکوه به وزارت کشور معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ابرکوه، قطار تغییرات فرمانداران یزد که روند نه چندان پر سرعتی را دنبال می‌کرد، با معرفی سید نبی رسولی به وزارت کشور به عنوان فرماندار ابرکوه، رسما به پایان راه خود رسید.
با وجود اینکه سید محمد میرمحمدی استاندار یزد و محمد علی طالبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد پیش از این اعلام کرده بودند که تمام تکلیف تمام فرمانداران استان یزد تا پایان فروردین مشخص می‌شود، اما بررسی‌ها بیش از پیش‌بینی‌ها طول کشید و آخرین فرماندار استان یزد در نیمه دوم اردیبهشت انتخاب شد.

رئیس شورای اسلامی شهر ابرکوه استعفا داد

سید نبی رسولی با توجه به اینکه از سوی استاندار یزد به عنوان فرماندار ابرکوه به وزارت کشور معرفی شده، از ریاست شورای شهر ابرکوه استعفا داد.

رئیس شورای اسلامی شهر ابرکوه در این رابطه در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسینم در ابرکوه اظهار کرد: باتوجه به معرفی اینجانب برای گزینه جدید فرماندار ابرکوه از سوی استانداری یزد به وزارت کشور،  اینجانب صبح امروز استعفای خود را به شورای شهر اعلام کردم.

سیدنبی رسولی اضافه کرد: از طرف  استانداری یزد پیشنهاد اینجانب برای پست فرمانداری شهرستان ابرکوه به وزارت کشور تقدیم شده است مراحل قانونی آن طی شده است و علت استعفای اینجانب بر اساس قانون به  شورای اسلامی شهر ابرکوه هم همین بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهر ابرکوه در دوره سوم و چهارم و سخنگوی شورای اسلامی شهرستان ابرکوه در دوره سوم از جمله عملکردهایی است که در کارنامه فرماندار جدید ابرکوه مشاهده می شود.

مشاور استاندار در امور ایثارگران و بیش از ۳ سال مسئول ستاد دیه شهرستان ابرکوه و دبیری شورای هیئات مذهبی شهرستان ابرکوه از جمله دیگر فعالیت‌های سید نبی رسولی است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
ستاد روحانی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

قابل توجه کسانی که برای انتخاب فرماندار بومی جهت شهرستان بافق می کفتند باید حتما وزارت کشوری باشد. فرماندار ابرکوه د روزارت کشوری نیست و سابقه چندانی نیز ندارد.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اخه بافق حسابش فرق میکنه باید یک طوری خصوصی کنند و سنگ هایش را ببرند وقتی جا تموم شد فرماندار بومی مشکلی نداره