مدیرروبط عمومی فرمانداری بافق : روابط عمومی ها برای برگزاری باشکوه تر یادواره شهدای تدارکات تلاش کنند

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
یکشنبه - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

مدیرروبط عمومی فرمانداری بافق : روابط عمومی ها برای برگزاری باشکوه تر یادواره شهدای تدارکات تلاش کنند

علی حسن پوردر نشست مدیران و مسئولین روابط عمومی های شهرستان بافق، با اشاره به برپایی یادواره شهدای تدارکات و پشتیبانی استان یزد و 266 شهید بافق، اظهارکرد: این یادواره با شرکت مسئولان، خانواده های شهدا و مدعوینی از سراسر کشور و استان برگزار می شود.

مدیرروبط عمومی فرمانداری بافق با اشاره به شان و جایگاه خانواده شهدا، افزود: روابط عمومی های ادارت و ارگان های شهرستان در تمام زمینه های مختلف فضاسازی اعم از نصب بنر و پارچه نوشته و غیره در سطح شهرستان برای برگزاری هرچه باشکوهتر این یادواره تلاش کنند.

وی با بیان این مطلب که دبیرخانه اصلی این یادواره در آستان امامزاده عبدالله(ع) بافق دایر شده، گفت: دبیرخانه ای نیز در مجموعه فرمانداری برای پیگیری و هماهنگی های شهرستانی ترتیب داده شده است.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری این یادواره در شهرستان، افزود: برنامه های متنوعی برای برگزاری هرچه باشکوهتر این یادواره برنامه ریزی شده است.

مدیرروبط عمومی فرمانداری بافق با اشاره به برپایی مسابقه عکس لحظه های و جلوه های ماندگاردر بین روابط عمومی ها، بیان کرد: روابط عمومی های شهرستان علاوه بر ثبت و ضبط رویدادهای اصلی این یادواره تلاش نمایند در ثبت حواشی و جلوه های ویژه ماندگار این رویداد بزرگ فرهنگی در قالب عکس اقدام کنند.

نشست مدیران و مسئولین روابط عمومی ادارت، نهادها و ارگان های شهرستان بافق با محوریت برنامه ریزی و هماهنگی در راستای برگزاری با شکوهتر یادواره شهدای تدارکات و پشتیبانی استان و شهرستان بافق در فرمانداری این شهرستان برگزارشد.

یادواره یکصد شهید پشتیبانی و تدارکات سپاه الغدیر استان یزد و 266 شهید بافق در این شهرستان برگزار می شود.

محمودشفیعی در نشست روابط عمومی های بافق با اشاره عمکرد این شهرستان در دفاع مقدس و بویژه در عرصه تدارکات و پشتیبانی و برپایی یادواره این شهدا در بافق، اظهارکرد: این توفیق اکنون نصیب شهرستان شده و با نشست هایی قبلی که با امام جمعه و فرماندار شهرستان ترتیب داده شد برنامه های کلی یادواره برنامه ریزی شده است.

فرمانده بسیج ادارت شهرستان بافق با بیان این مطلب که شهرستان بافق نسبت به جمعیتش از نظر تعداد برگزاری یادواره ها در کشور جزو اولین هاست، افزود: این یادواره با برنامه ها و سبک جدیدی برگزار و از این جهت اهمیت ویژه ای دارد.

وی با بیان این مطلب که پوشش و اطلاع رسانی بسیار خوب برای حضور حداکثری مردم باید مدنظر روابط عمومی ها قرار گیرد، افزود: غرفه هایی در آستان امامزاده عبدالله (ع) آماده و کلیه ادارت و ارگان ها با هماهنگی دبیرخانه ستاد یادواره مستقر در صحن آستان نسبت به نصب بنرها و پارچه نوشته ها اقدام نمایند.

وی با اشاره به شرکت خانواده های شهدای تدارکات استان و میهمانانی ازسراسر کشور ، افزود: نصب خیرمقدم به خانواده های محترم و بزرگوار شهدا باید بطور خاص مدنظر روابط عمومی ها قرارگیرد.

شفیعی با اشاره به هماهنگی های انجام شده برای نصب بنر و پارچه نوشته مرتبط با موضوع یادواره، گفت: پایگاه شهیدجعفرزاده مجتمع فلات مرکزی در مسیر شهرستان و شهرداری نیز ورودی شهر و بر اساس هماهنگی ها ادارت و ارگان ها نیز فضای داخل شهر را پوشش می دهند.

فرمانده بسیج ادارت شهرستان بافق با اشاره به هماهنگی و برنامه ریزی های انجام شده، بیان کرد: با توجه به شان و جایگاه شهدای گرانقدر باید در زمینه اطلاع رسانی و فضاسازی مناسب برای این برنامه بزرگ فرهنگی معنوی تلاش کنیم.

یادواره یکصد شهید پشتیبانی و تدارکات سپاه الغدیر استان یزد و 266 شهید شهرستان بافق در آستان امامزاده عبدالله(ع) بافق برگزارمی شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای حسن پور اگر چه ما از خیلی جهات در کشور جزو اولین ها هستیم (تعداد شهید ،تعداد رزمنده تعداد آزادگان ،مقدار کمک به جبهه تعداد یادواره،تعداد معادن و……)ولی به همت مسئولین از لحاظ امکانات جزو آخرین ها هستیم

رضائی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

روابط عمومی سنگ آهن و پایگاه نبی اکرم که در این موضوع واقعا سنگ تمام گذاشته اند و تا جائیکه ما اطلاع داریم تقریبا میشه گفته این یادواره را سنگ آهن داره برگزار می کنه و من بنوبه خودم به حاج آقا حسن زاده و آقای رضائی پور و کلا بچه های روابط عمومی شرکت و پایگاه از طرف خانواده شهدا خسته نباشید میگم و اجر شما با شهداء

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای رضایی عزیز وبزرگوار شما از کجا اینقدر مطمئن هستید که این یادواره را همه کارهاش را سنگ اهن کرده این یادواره با همت اداره جات بافق بخصوص سپاه پاسداران بنیاد شهید فرمانداری شرکت سنگ اهن معدن چاه گز وارگانهای دیگر در بافق برگزار شده .فقط سنگ اهن تعدادی نیرو فرستادن برای کمک که آنها هم…