رئیس جمعیت هلال احمربافق: بیش از 4 هزار نفر با هلال احمربافق همکاری دارند

دسته: اجتماعی , عمومی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

رئیس جمعیت هلال احمربافق: بیش از 4 هزار نفر در قالب گروهای مختلف دواطلبان، امدادگران، جوانان و غیره با جمعیت هلال احمر شهرستان بافق همکاری دارند.

IMG_10000230
محمدرضافتاحی با تبریک هفته هلال احمر، عنوان کرد: بیش از 4 هزار نفر در قالب گروهای مختلف دواطلبان، امدادگران، جوانان و غیره با جمعیت هلال احمر شهرستان بافق همکاری دارند.
رئیس جمعیت هلال احمربافق با اشاره به شعار داوطلبین این جمعیت با عنوان «پل ارتباطی توان تونمندان و نیاز نیازمندان»، افزود: برنامه های مختلفی از جمله شرکت در عملیات های مختلف امداد و نجات، آموزش های همگانی امداد و کمک های اولیه، مانورهای زلزله، سخنرانی در مجموعه های عمومی در مباحث امداد و نجات و برگزاری کلاس های تخصصی از برخی خدمات ارایه شده جمعیت هلال احمر شهرستان است.
وی درباره برنامه های هفته هلال احمر در شهرستان، گفت: افتتاح پایگاه پست امداد و نجات سه چاهون که با همت و همکاری مسئولین شهرستان و استان تحقق یافت از مهمترین برنامه های این هفته است.
وی با اشاره به قرار گرفتن این پایگاه در تقاطع مسیر آسفالته بافق به برخی شهرها و روستاهای همجوار، افزود: افتتاح این پایگاه تاثیر زیادی در کاهش حوادث و آسیب های ناشی از آن و افزایش قدرت امداد و نجات شهرستان دارد.

ایجاد تیم تخصصی امداد و نجات ریلی با توجه به موقعیت چند راه ریلی در شهرستان
وی با اشاره به اجرای مانور آواربرداری توسط تیم تخصصی آوار جمعیت هلال احمر شهرستان در این هفته، خاطرنشان کرد: ایجاد تیم تخصصی امداد و نجات ریلی نیز با توجه به موقعیت چند راه ریلی در شهرستان از برنامه های بااهمیت مدنظرست که در حال رایزنی با مسئولین مربوطه هستیم.
فتاحی با اشاره به ظرفیت های بیابان و کویرنوردی شهرستان، گفت: امیدواریم با نشست ها و رایزنی های انجام شده همایش کویرنوردی کشوری باهدف آشنایی و شناخت بیشتر در آینده نزدیک در شهرستان برگزار شود.
رئیس جمعیت هلال احمربافق درباره دیگر برنامه های هفته هلال احمر، بیان کرد: دیدار با امام جمعه، عطرافشانی گلزارشهدای شهرستان، برگزاری دوره های تخصصی امداد و کمک های اولیه و حمایت روانی، مانور زلزله مهدکودک ها و تست قند و فشار خون سالمندان در روستای بساب، برگزاری مسابقات ورزشی از برخی برنامه های این هفته است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۴
برچسب ها: