بیانیه مشترک فرماندار و شورای اسلامی شهر بافق درباره خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق

دسته: عمومی
۲۲ دیدگاه
جمعه - ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

پس از پایان نماز جمعه امروز،محمد رنجبر  رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق بیانه  مشترک فرماندار و شورای اسلامی شهر بافق درباره خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی را قرائت کرد را که متن آن برای خوانندگان عزیز درج می شود:

بیانیه مشترک فرماندار و شورای اسلامی شهر بافق

بسم ا… قاصم الجبارین

پیرو عقد تعهد شورای اسلامی شهر با مردم فهیم و همیشه در صحنه بافق مبنی بر ارائه ی گزارش پیگیری های صورت گرفته بدین وسیله آخرین اقدام صورت گرفته به شرح ذیل خدمت شما همشهریان عزیز اعلام می گردد که:

پس از پیگیری های جدی در خصوص مخالفت های مردم و مسوولین شهرستان و استانداری با خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی، به اطلاع می رساند که پنجشنبه مورخ 93/2/25 ساعت 19:30 طی نشستی که خدمتگزاران شما مردم شریف و فرماندار محترم با حضور معاون محترم سیاسی امنیتی استانداری –جناب آقای دکتر طالبی- در محل فرمانداری داشته اند، با عنایت به اعلام مراتب تشکیل جلسه مشترک رئیس کل سازمان خصوصی سازی کشور و استاندار محترم در روز شنبه مورخ 27/2/93 و قول قطعی توقف واگذاری 28/5 درصد سهام شرکت سنگ آهن، لذا ضمن سپاس و تشکر از شما مردم فهیم، تلاشگر و در عین حال محروم بافق و نیز قدردانی از حسن نیت و اعتماد شما بزرگواران به مجموعه مسوولین و شورای اسلامی شهر مجددا ضمن دعوت به صبوری استدعا و انتظار دارد با هوشیاری جزئیات امر را پیگیری نموده و به قول مسوولین اعتماد نمایید. امید آن که طی چند ساعت آتی شاهد لغو 28/5 درصد از تالار فرابورس و خصوصی سازی باشیم.

ضمناً در خصوص اعتراض مردم نسبت به احتمال واگذاری 71/5 درصد سهام و نیز تامین خواسته های به حق شهرستان، خدمتگزاران و مسوولین گزارشات و نتیجه اقدامات به عمل آمده را متعاقباً ارائه خواهند نمود.

والعاقبه للمتقین

فرماندار و شورای اسلامی شهر بافق

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضادهقانزاده بافقی(رخصت) این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
ضمن تشکر و خداقوت به تمام مسئولینی که باتمام تلاششان پیگیر خواسته های به حق مردم شریف ، ولایی ومحروم بافق میباشند به تلاششان احترام گذاشته ومنتظرخبرهای امیدبخش دراین خصوص میمانیم.
تابعد…رخصت

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همینقدر که به شدت پیگیر موضوع خصوصی سازی شرکت سنگ اهن مرکزی علرغم جوسازیهایی که بر علیه شورا می شود، هستید ممنون و واقعا در عمل ثابت کردید که فراتر از منافع هرجناح وحزب و گروه و فارغ از محله گرایی عمل می کنید. امیدواریم این روند تداوم یابد.

محمد فتاحی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۴:۵۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جمله احتمال واگذاری ۷۱/۵ درصد سهام و نیز تامین خواسته های به حق شهرستان بافق: یعنی هنوز 71.5 به صندوق ورشکسته فولاد واگذار نشده است. خواهشا به هر نحو ممکن نگذارید این اتفاق نامیمون برای بافق بیفتد چرا که هیچ تضمینی نداردبافق در سایه این صندوق نادار وگشنه ترقی کند.

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخسته نباشید انشاالله که در تمام کارها موفق باشید

فتاحی ققعله ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۱۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هفتاد و یک ونیم درصد شرکت سنگ آهن مرکزی هنوز با اینکه به صندوق فولاد واگذار نشده پیشاپیش نقشه عوض کردن هییت مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی را می کشندو جالبتر اینکه بعضی از مدیران و معاونان شرکت سنگ آهن مرکزی از جمله رضا ت می خواهند اینگونه به مردم تلقین کنند که سنگ اهن به صندوق واگذار شده. این آقایان مواظب خشم مردم باشند تا دامنگیرشان نشود.

حاجی حسنی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بسم ا… قاصم الجبارین یاد جبهه و جنگ افتادمو انشاالله بعد از اینکه مسئله لغو واگذاری تمام شداز اون مهندس اصفهانی که بعد از مرحوم دهستانی مدیر عامل بود و نقشه های اصفهانیها را ذره ذره اجرا می کردانتقام می گیریم.

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۵۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از تک تک اعضای شورای شهر به خاطر هوشیاری و همدلی و همچنین تصمیمات خردمندانه و به موقع که نگذاشتند افراد حزبی و سودجو از احساسات مردم سواری بگیرند نهایت تشکر را داریم. ضمنا تا این لحظه ثابت کردید که به هیچ گروه یا حزبی باج نمی دهید و محله گرایی را تااین لحظه در نطفه خفه کردید.همدل و همراه باشید تا موفقیت صددرصد شود.

راضیه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۵:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

می توان این را عنوان کرد هرکدام از اعضای شورای شهر در شهرستان به نوعی از پایگاه اجتماعی مخصوصی برخوردارند که این وقتی باهم جمع شود همان اراده مردم در آن نهفته است که این اراده هر نوع سود جویی و رانت خواری برعلیه منافع مردم بافق را نابود میکند.

مهدی رضایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۶:۱۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بعد از این ماجرا از مدیر عامل و معاون مالی و بازرگانی شرکت دعوت کنید تا به سوالات زیاد افکار جواب دهند

ابی کار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
انشاالله ک با موفقیت و خوبی حل بشه و مسىولین. با همت والای خودشان این مشکله بزرگ رو ب خوبی و ب نفع مردمحل کنند،و انشاا،،، که مدیرعامل عزیز هم پایاپای شوراها و دیگر مسىولین در مسیر بهبود قضیه پیش خواهد رفت و مجددجای والای خودرانزد مردم بازخواهدکرد،
انشاالله

ندای بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما به مسئولین خود در حال حاضر و نه گذشته . اعتماد داریم و منتظر خبر خوب اما امیدواریم از این اعتماد مثال دوران گذشته پشیمون نشویم
درود بر شورای شهر این دوره خصوصا حسن تشکری رئیس شورای شهرمان
از رای که دادم تا بحال خوشحالم

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام روی سخنم همشهریای عزیزهست یکی دوقدم به اطرافتون بنگرین سایت های شهرهای همسایه رومیگم کدومشون به هم توهین میکنن چه موافق وچه مخالف .بخدا باهم باشیم چه موافق وچه مخالف وبه قول معروف دست دردست هم دهیم به مهر میهن (شهرخود)راکنیم اباد.انشاا

عماد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا رو شکر ببینید وقتی یه بچه بافقی و بومی از هر حزبی که باشد دکتر طالبی درمقام بالا باشد انوقت کارها درست می شه پس بیایید همدیگر را قوی کنیم تاقدرت بیشتری داشته باشیم ضمنا ما باقدرت پشت سر مدیر بومی خود هستیم

عماد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدارو شکر بازم یه بچه بافقی دکتر طالبی در استان است پس باید هم دیگر رو تقویت کنیم و ما پشت سر مدیر بومی خود هستیم

ابوالفضل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از بچه های شورا ممنونیم خصوصا مهندس حسن تشکری که نشون داد یه بافقی باغیرته

محمد تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یاد محسن رضای فرمانده سپاه افتادم عملیات ازاد سازی خرم شهر که گفت بسم ا… قاصم الجبارین واون عملیات خرمشهر قسمتی از خاک وطن ازاد شد ان شا ا…. خاک وطنمون از دست اصفهانیها ازاد بشه

حامی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما هر تصمیمی را که آقای عسکری مدیر عامل بگیرند چشم بسته قبول داریم و از او حمایت می کنیم

رفیق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام به ندای بافق لطفا بین اعضاء شورای شهر اختلاف نیاندازید همه با هم تلاش کردند بچه ها شورای شهر رل خودمان انتخاب کردیم و همه را با هم قبول داریم و تفاوتی هم بین آنها قایل نباید بشیم چون همه یا وحدت با هم مشغول کار هستن..تشکر.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فرماندار هم داره زحمت میکشه کمی برای اون هم … خرد کنید.

عماد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۷:۱۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدا رو شکر دکتر طالبی را به عنوان بومی در استان داریم پس بیایید همدیگر رو تقویت کنیم تا در استان قوی تر باشیم نه اینکه هم رو تخریب کنیم ضمنا ما با قدرت پشت سر مدیر بومی خود هستیم

س این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۸:۳۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان بنده اطلاع واثق دارم تا کنون یک درصد هم از شرکت واگذار نشده است. اینکه می گویند بابا همه اش رفته که رفته، دروغ محض است وبرای ناامیدی مردم می گویند…. در ضمن بهوش باشین : معدن را به بهانه کوچک بودن انفال به حساب نیاوردند. بنابراین بهوش باشیم… تا فرصت هست

علی محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۲۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

وقتی شما همش حسن حسن می کنید معلومه که تفرقه میفته ضمنا خدا عمربا عزت به محمد رنجبر بدهد